Şimdi Ara

Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
278
Cevap
6
Favori
13.316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben de anlamadım ki. Başarım için ana görev rushlarken oldu. Sekiz on saatte bitiriyorum ana görevleri. Motor refleks gibi oldu.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

Ne sayfası veriyoruz abi kıza, dilekçe mi yazıyoruz ekipmanlar için.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

Ekipmanlarım iyi aslında, skiller de güzel. Hibrit yaptım mystic knight'tan hasar azaltan skill aldım falan, hasar almıyorum ama hasar da vuramıyorum.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

Benim pawnı tutmuş biri, haberim yok. Bir geldi bu, 100k rc puanı biriktirmiş dlcde itemleri falan purify ettiğimiz puan var ya ondan. Ben hiç kasamıyordum o puanı bende bir kaç bin tane vardı hepi topu, bir iyi geldi anlatamam.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

• Ana görevden Ur dragonu kes. O kadar oynadın bir Ur dragon kesmedim demezsin. Gerçi dlcde de geliyor muydu ur dragon?

İtem purify işlemini diyordum ben de. Adı gelmediydi aklıma. Level 3 eşyaları purify et. Güzel yüzükler, kullanışlı itemler falan çıkıyor. Level 3 silah, zırh bulmak zor ama. Silahların zırhların en az 2 level olsun.

Bir de tüketilebilir eşyaları kullan. %25 hasar veren charmlar var. 4 tane arka arkaya basıyorsun %100 hasar veriyorsun. İki kat xp veren charm var. Büyük bir boss kesmeden hemen önce bas 2 kat xp al.

Sonra el bombaları tahmin edemeyeceğin kadar etkili. Ben son bossu ilk defasında el bombası atarak öldürmüştüm. El bombası hasarını boostlayan yüzük takmıştım bombalaya bombalaya indirmiştim Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • GATIRCAN kullanıcısına yanıt

Yav o tüketilebilir itemler o kadar güçlü mü? Boşuna mı gear dizmekle uğraşıyoruz.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Bir glitch ile Bbi'deki o anahtarla açılan kapılara girip itemleri aldım. İki tane perseverence mi ne o yüzükten var yüzde 100 disiplin bonusum var o sayede bütün skilleri açtım. Onun dışında güzel itemler nerden bulunur ki, kolay kolay item çıkmıyor o purify edilen zımbırtılardan. Tek kullanımlık şeyler veriyor.

Bak göze geldim takıldım gene. Fazı çok fazla canımı sıkıyor. Onu kessem bile death var, damion görmedim bile henüz nerede bilmiyorum. Öff daral geldi.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Güçlendiğimi hissedemiyorum bu oyunda ya. Acaba her Ngplusta oyun ne kadar zorlaşıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zebercet -- 11 Ekim 2022; 22:20:28 >

• Damion'un ilk formu neyse de ikinci formu hasar almıyor. Ben de bomba ata ata cheeselemiştim. 60 tane mi ne bomba attıydımDragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

Level 1 purifyler çöp zaten. 2 ler belki. 3 leveller oyundaki en iyi itemler işte. İşine yarar yaramaz bilemezsin. Level 3 zırh ve silah dizmek zor. Level 3 lerin hem miktarı az bir de buildine göre rastgele veriyor ekipmanı. Arka arkaya iki tane aynı gögüs zırhı falan çıkabiliyor. O da sinir bozucu.

Bir şey yok aslında biraz kassan bitirirsin. Death dan kaçabiliyorsun veya Sorcerarlar cheeseleyebiliyor deathı. Uçurumdan falan aşağı atıyorlarDragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Damionun da ilk formunu geçersin ikinci formuna bomba atarsın benim gibi

Bu Damion ne ayak.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Magic Archer ile yine iyi kötü vuruyordum. Sonra bir video izledim, adam Sorcerer ile Holy Boon ata ata kesiyor. Aha dedim benim karakter.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Değiştirdim hemen Sorcerer geçtim. Skiller falan her şey hazırdı zaten. Abi zerre vurmuyor Holy Boon!?Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Videodaki adam nasıl vuruyor anlamadım. 1500 küsur magick var, 90 level oldum. Sinek ısırığı bile değil, hiç etki etmiyor. E Magic Archer ne alaka vuruyor peki, iki fazını tek başıma almıştım ben. Bütün çaba boşa gitti, tekrar Magic Archer olacağım herhalde.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Çok zor ya. Dark Souls serisini defalarca bitirdim ama o oyunda geliştiğini hissediyorsun. Bunda ne yaparsan yap asla belli bir aşamayı geçmene izin vermiyor sanki oyun.

Pawnları nasıl seçsem ki, gerçi hiçbir faydaları yok ortada dolanıp duruyorlar. Assassin aldım uzaktan vursunlar diye, dibine girip daggerla dalıyor. Lan dalma işte eşşek öleceksin.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

• Zebercet kullanıcısına yanıt

Bu oyunun damage sistemi biraz farklı. Canavarın zırhından az hasar vuruyorsan işlemiyor vurdukların. Mesela canavarın zırhı 2000 sen vuruyorsun 1500 hasar. Senin vurduğun işlemiyor. 2000 den fazla hasar vuracaksın ki işlesin. Bir de kafadan çok hasar alıyor.

Damion Pawnları harcıyor zaten. Yere bir tane girdap açıyor zamanında müdahele edemezsen Pawnlar kaçamıyor yutuyor.

110 level. Damion ilk formunu kestim, ikinci kez gittim kesemedim bu sefer, öldükten sonra dönüştüğü formu odanın diğer ucuna tokat atıyor.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Mage olarak ana hikayeyi rushlayacağım bugün oradan almam gereken magick agumenti var ama disiplin seviyesi yetmiyor, onu maksimum yapmam lazım. Arada da Ur Dragon falan uğrayacağım, Archydra var kesilecek, başarım için bu ikisi. Sixfold Bolt kullanarak kesiyorum bossları falan. Magick Rebelancer skillini dört kez basıp giriyorum, hasarı ve savunmayı o sıra dörde katlıyor. Kısa sürüyor ama bayağı op. Death son faza indirdim öldürmek için arıyorum ama spawn olmuyor. Aslında Gransys'e dönmeden önce Death'i aradan çıkarayım aklımdayken. İlla bir yerden spawn olacak. Bu Sixfold Bolt için yüzük varmış, Ninefold Bolt'a çeviriyor, hasarı da arttırıyor. Daimon ilk formunda üç kez yese ölüyor. İsmi Magic Archer's Ring gibi bir şeydi galiba. Ara ki bulasın. Bir de dün bir yüzük düştü, bütün Debilitation dayanıklılıklarına yüzde 25 veriyor. İsmi Dragonblood olması lazım yüzüğün. Onu bulunca çığlık attım.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Gear ile birleşince 85leri gördüm ki körleşme, zehirlenme gibi etkilerin tamamından muafım diyebilirim.

Damion gerçek formunda öldürüldü, archydra kesildi, drake, wyrm, ve wyvern isimli ejderhalar kesildi. Ur Dragon kesemedim, neden bilmiyorum hiçbir şekilde hasar vuramadım. Zerre kadar bile işlemedi. Bir trick var orada muhtemelen gözden kaçırdım. Millet offline girip kesiyormuş zaten genelde. 127 level, 47/59 başarım yüzdesi, 71 saat, son iki haftadır başka bir oyun oynamıyorum kafayı yiyeceğim. En son hangi oyuna bu kadar bağlanmıştım acaba.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 15 liraya aldığım en değerli oyun galiba bu. Çıktığı sene almamıştım Türkçe olmadığı için zorlanırım diye, bir süre sonra koklayarak oynamaya başlıyorsun zaten Dark Souls gibiymiş meğerse.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

İki başarım var onları da alayım istiyorum, biri Into the Duke's Manse benzeri bir isimde, bir kaleye sızmamızı istiyor, onu açacak görevi farkında olmadan iptal etmişim - dük kızı boğazlarken yardıma gitmedim öylece izledimDragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU]  - diğeri de Madeline karakterine dükkanını açması için yardım et diyor. Onu da oyun başı Hydra kestikten sonra Cassardise dönerek yapıyormuşuz. Ne alaka abi bunu kim düşünür ki.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

350 parça zırh ve silah topla, elli pawna hediye ver, bütün pano görevlerini tamamla gibi başarımlar var. Bir de erkek karaktere kadın kıyafet giydir başarımı var, elime mayo geçti sattım yanlışlıkla yahu.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU]  Bunlar için uğraşmam. Bir kez daha Ng+ açarsam hard mode açarım belki o şekilde bitirmeye çalışırım. Speedrun modu nasıl denedin mi sen? Bir de sen kaç levelda bıraktın karakteri? 200e kassam mı ki.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Bir 70 saat daha lazım onun için muhtemelen.

Bitir artık şu oyunu yawDragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

Ur dragonun hassas noktaları var. Oralara vuracaksın. Kanatlarının üstü var oraları hem fark etmek zor hem de vurmak zor. Uğraştırıyor biraz.

Ben 121 levelde bırakmışım. Death'i glitchleyerek çok hızlı level kasıyorlar. Normal yollardan 200 level olmak çok zaman alır.

Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU]

Al bitirdim.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Kalan başarımlar da kalsın. Şaka maka 1 ekimden beridir başka hiçbir şey oynamadım. En son hangi oyuna bu kadar takıldım hatırlamıyorum. Resmen bununla yatıp kalkıyordum bir ara. Az önce Hard Mode bitirdim ve cidden yeter artık dedim. İsmini bile anmak istemiyorum.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] Yalnız keşke her oyunun suyunu sıkarak bitirebilsem böyle. Bayağı verimli oluyor. Elimde konsol olsa yapacağım aslında bunu, Bloodborne ile girip Demon's Souls Remake ile çıkacağım da işte imkanlar kısıtlı.Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

Hadi hayırlı olsun Dragon's Dogma: Dark Arisen (2013) [ANA KONU] 

Oyun sarıyor oynattırıyor kendini. Bakalım ikinci oyun nasıl olacak. İlk oyunun genel yapısını koruyup eksik yerler için Dark Soulslardan falan bir şeyler aparırlarsa efsane oyun olur

• oyuna yeni başladım. savaşçı olarak başladım fakat suikastçiye mi geçsem karar veremedim sizce en zevkli sınıf hangisi?

Makine çeviri ile mi bitirdiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt

Yok yamasız bitirdim. Bir süre sonra koştur koştur oynanıyor zaten.

• bilenlere iki sorum var;

1-ekipmanlarda debilitation resistance kısmındaki kırmızı simgelerin yüzdesi büyük olunca mı iyi yoksa bunlar negatif mi olmalı? (dlc ekipmanlarında hep bunlar var)

2-tr yama yükledim ama bazı kısımlar türkçe ve saçma sapan cümleler var, normalde de böyle mi yoksa yüklerken bir hata mı yapmışımdır.

• ornitolog kullanıcısına yanıt

tr yama makine çeviri o yüzden bazı yerler saçma sapan.

• kollaps kullanıcısına yanıt

yarısından azı çevrilmiş ve çoğu cümle anlamsızlaşmış.

• Beyler bu oyunun ana görevlerinin rengi ne ?

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.