Şimdi Ara

Dragon Fable Rehberi ve Fun Club! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
9.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • lucario benide de ekle lvl 40 warriorum var.
    ID si=16386618
    isteyenler char ıma pvp den bu id ile bakabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TzTok-Jad -- 20 Ocak 2008; 22:39:35 >
  • Benide Alın Hatta Şimdilik bi Amator Site Kuralım Fun-pic den Sonra Proya Geçeriz Ben Kurarım Sadece Fun Club Başkanı Benle İrtibata Geçsin
    Bırak ya Hack diolar Ulan 1 Oyunu Hack Olmadan Oynuyamıonuz Ben 2 Sene Sınırsız Oynadım Lwl 40 Oldum İnsan Gibi Türk Gibi Oynasanıza
    Biz Slkmıyız Hacksiz Oynuoruz Adamlar Oyun Yapar Bunlar Oynar Hack Yapar Sonra Oyun Kötü Olmadı Oyun Sıkıldım Sıkılırsın Tabi Adam gibi Oynamıosun
    2 Senedir Df oynuorum Sıkılmadım 1 Kere Oyunda Hack Yaptım o da Mana Hack Daha Yapmadım
    Not:İnsan ve Türk Olduğunuzu Unutmayın.Türk Hackerlar Bile Canı Sıkılınca Hack Yapmıo Adamlar Türklere ve Müslümanlığa Laf Atanları Hackliolar Biraz Düşünün 2 Lwl Fazla Atlıcan Die Burda Milletle KAvga Ediosun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrednL.triceps -- 30 Ocak 2008; 19:45:50 >

• Flood Gibi Olmasın
    Biz Bilmiormuyuz Bütün Hileleri
    Che-at En-gine
    Ar-t Mo-ney
    Crist-mst
    Daha Sayimmi Benim Saycaklarım Kalıcı Guardian Bile Alıo Bak Hack Yapcaksan Yap Git Bunları Msnde Konuş Burda Milleti Kirletme
    Banlarnısan Geri Dönüp Ulaşırsan Ulaş Lan O Senin Yüzsüzlüğün Dedemin Sözü Var Kovulduğu Yere Daha Gitme Die İnsanın Karakteri Nerden Belli Olur Biliormusun Söylediklerinden Olur Bence ne Konuştuğunu Bilde Konuş Klavyenin Tuşlarına iyi Bak...
  • sizin gibi hileciler yüzünden zaten oyun 1 adım ileri gidemiyo.gerizekalı gibi birden level atlayınca zevk mi alıyonuz.
  • arkadaşlar 74 lwl im ama hala aelia nerde bilmiorum söleyebilirmisiniz
  • 20. Lerde bir lvl im.
    Guzel oyun diger browserlar arasinda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2020 HORT!

Hâlâ Türkiye'de oynayan kaldı mı acaba?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.