Şimdi Ara

Dragon Fable Rehberi ve Fun Club! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
9.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hayır yükselince sana para falan verseler anlıyacağım ama yükselince ne oluyor?

not: ayrıca sitende sadece başlangıçta ne yapılacağı var başka hiç bir şey yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legolasarrow -- 2 Kasım 2007; 22:37:23 >
  • DAHA BİTMEDİ YAPIOM DİOM ANLASANA legolasarrow daha birmedi yapıommmm
  • dğnküne göre bir değiiklik göremedim?
  • yapıyorum üstünde çalışıyorum ama sürekli ilgilenemiom ve bir iki şey ekledim
  • Şu Anda Site Yapım Aşamasında Site İçin Son 5gün!
  • quote:

Orjinalden alıntı: emercy

beni katın veeee bütün hilelri sölümm şu programı indirin bütün hackler ayağınızdawww.plunder.com/DFSWFL-zip-download-89693.htm

Mesajını editle yoksa şikayet edeceğimOyun Bölümü Genel Kurallarını Okumanı Tavsiye Ederim

• lucario benim yaptığım pumpkinlord armor kılavuzunu da ekleyebilirsin istersen
  • quote:

Orjinalden alıntı: Beefyking

quote:

Orjinalden alıntı: emercy

beni katın veeee bütün hilelri sölümm şu programı indirin bütün hackler ayağınızdawww.plunder.com/DFSWFL-zip-download-89693.htm

Mesajını editle yoksa şikayet edeceğimOyun Bölümü Genel Kurallarını Okumanı Tavsiye Ederim

Kurallar işleme sokulduğunu bilmiodum

• Ben Diğer Web Bazlı Oyunlar bölümünden çıkmayanlar içinde konu açtım.Madde 6 Okuyunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: _fOrBiEd

yaz beni pls

Senin o imzandaki resim imza kurallarına aykırı
  • arklar uraşmayın acık yanını buldum ben :) cok kly hmde
  • neyin açık yanını buldun?
  • beefy king ispiyoncu olmasan olmaz mı ana allahın kuralcısı şikayet et banlat beni ne farkeder gene susturamassınız ki beni ben yolunu bulur tekrar konuşurum merak etme ban man bana sökmeezzz
  • ya emercy senin programı indirdimde olayı anlamadım, nasıl kullanılacağını, biraz açarsan sevinirim
  • arkadaşlar programı indirdikten sonra dragonfableswf.exe die bişi var onu tıklatın program açıldığında hesap bilgilerinizi yazın ve oyuna girin hertürlü hackin tuşu var zaten tuşa basıyorsunuz hack oluo bu kadar basit
  • sonra da şifremizi ve bilgisayarımızın kontrolü 3. şahıslara vermiş oluyoruz tebrikler arkadaşlar hack mack bunlara inanmayın ve bu tür programları da indirmeyin sakın!!
  • beni silahlardan sorumlu bakan yapın!!!!!!!!!!

güldüğüme bakmayın ciddiyim bütün silahları bilrim nedir nerdedir (falan flan fıstık)
  • beni de yaz
  • BEnde varım 40 lvl Warrior.....
  • benide eklermisin
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.