Şimdi Ara

Dragon Fable Rehberi ve Fun Club! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
9.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ya hackli oynuyom sanmayın ben dragonlord skillerinide dragon rider skillerinide mage kekillerinide kendim fulledim ve ninja ve pirates skillerimde iyi durumda amuletimi hacksiz aldım 10.000 gold el emeği ile biriktirip pride lord aldım.Ve ben oyunu yaratıkları fln için deil müthiş senaryosu için seviyorum
  • madem hacksiz oynuyorsun sword of eye rule'n var mı ya da eye dolls diye bir şeyden haberin var mı?

hadi onu da bıraktım hiç challenge da ultimete olarak savaştın mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legolasarrow -- 26 Ekim 2007; 20:39:24 >
  • bu arada beni de yazın fan club'a işte chracter sheet:

Dragon Fable Rehberi ve Fun Club!

orjinal forum için yapmıştım o nedenle ingilizce
  • ben 40 lvl warriorum

• ve son ipucu da benden olsun:

edit: gerek yok ipucuna siz zeki çocuklarsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi legolasarrow -- 28 Ekim 2007; 20:07:06 >
  • yaz beni pls
  • benide yaz 40 lwl warriorum
    elinde 30 lwl silah, kask ve hayvan var!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bi de 22 lwl mage var elinde 28000 goldluk doom silahı var mageler için olanından
    yanında 20 lwl hayvan var!!!!!!!!!!

• vay be helal olsun sana ama o kadar çok gülücük kullanman gerekmezdi ayrıca artık 40. seviyeye gelmek (hack sağolsun) ve doom almak (gene hack sağolsun) çok kolay artık kimse 40. seviyeyim diye övünmüyor (sen hariç)
  • Rehber Küçük Bir Sorun Çıktı Bu Yüzden Sitemiz Açılınca Orda Bulanacak!
  • benide ekleyin 40 lvl wariorum
  • rehberde yardıma ihtiyacınız olursa bana özel mesaj yolu ile bildirin elimden geldiğince yardımcı olurum
  • HaCK KoLaY LVl:40 NeY: WaRRioR HaYVaN: AsLaN SiLaH : Domm , Su KıLıCı HeP BaLTa KaSK PeReLiR

GolD 565412
  • quote:

Orjinalden alıntı: titanexodus

beni almayacak mısınız??? aaaaaaaaa

Alın beni ya müthiş df taktikleri veririm pm ile hatta her yaratık için tekere teker taktik bile vereblirim o kadar iyi oynuom ve 40 lwl mage

Hack isteyenler: seftaliblog.blogcu.com
    Yardım isteyenden pm beklerim
  • ya beyler bana dragonfable filter lazım amulete hack için bilen varsa link koyabilirmi
  • quote:

Orjinalden alıntı: Quivol

ya beyler bana dragonfable filter lazım amulete hack için bilen varsa link koyabilirmi

http://seftaliblog.blogcu.com
    Alla alla
  • Ya benide hile başkalı yapın yaaa
  • bende varım
  • arkadaşlar verdiim programda amulet hackşde var dikkatli bakın
  • arkadaşlar çaylak rehberi eklenmiş sitem var sorularınızı da yazın cevaplamaya çalışacağımhttp://dailydragon.forum-motion.com şu anda bitmedi yapıyorum
    ancak üye olursanız sevinirim.Biraz acemi işi ama olsun daha forum stilini fln çok ayarlıyamadım.(daha acemiyim olacak bu kadar yavv)
  • arkadaş ben üye deil linkler ve araştırmalardan sorumlu biri olim çünkü gördünüz gibi yararlı linkler veriyorum ve sorularınızı araştırıyorum beni de yükselt pls
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.