Şimdi Ara

Dragon Fable Rehberi ve Fun Club! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
0
Favori
9.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sikeyet edilirsin ben farklı yolla yapcam
  • ftt burak çok saol
  • ewet BeN GeldiM eNiDe Yaparmısnız Elçilin bir altı olmak istiyorum dragon fablede iyi ve çok bilgim var yardım ederim dragon hack bilirim lvl hack Damage hack tek koyuş
  • up
  • Dragon Fablewww.dragonfable.com adlı internet sitesinden oynanan flash tabanlı bir online rpg oyunudur.Aslına bakarsak bu oyun rpg severler için çok sürükleyici olabilir.Grafikler sağlam (en azından flasha göre iyi) fakat öyle aman aman bir şey de beklemeyin. :)
    Günümüzde her online oyunda olduğu gibi Dragon Fabledede premium olayı var.Premiumdan çok Amulet deniyor oyun içinde buna.Amuletin ne ayrıcalığı var derseniz ilerleyen bölümlerde anlatacağım.
    Şimdi size oyun hakkında bazı şeylerden bahsedeceğim.
    Oyuna ilk başladığınızda kayıt olduktan sonra karakter seçimi yapıyorsunuz.
    Bunlar 3 sınıfa ayrılıyor.
    Warrior: Bildiğimiz gibi warriorlar atakları sağlam ve defansı iyi olan karakterlerdir.
    Rogue: Roguelar seri ve iyi yaratık kesebilen karakterlerdir.
    Mage: Mageler ise çoğunlukla büyü yaparlar ve büyüleri bazen inanılmaz vuruşlar yapmasını sağlayabilir.
    Size tavsiyem Mage olmayın. :) Neden diye soracaksanız hemen söyleyeyim magelerin skilleri o kadarda iyi değil.
    Skill yetenek demektir.Çeşitli ataklar, etkiler, sihirler vs bunlar birer skilldir.
    Karakterinizi hazırladıktan sonra oyuna Falconreachda başlıyorsunuz.Başladığınız anda karşınızda bir ejderha çıkıyor ve 1 hayvan (pet) ile petin sahibini adaya bırakıyor.Yepyeni maceralara işte tam burada atılıyorsunuz.Burası sizin başlıca kaleniz.Oyunda yeni olduğunuz zamanlar burada yaratık kesmeniz sizin yararınıza olacaksınız.Oyunda sadece Falconreach yok daha bir sürü değişik mekanlar var. Restorantta yemek yiyebiliyorsunuz.Oyunda yürümek ve koşmakta olduğundan ayrı bir hava vermiş durumda.
    Falconreachın ilk adasındaki (oyuna ilk başladığınız ada) görevleri bitirin.En azından bitirmeseniz bile orada gelişin.Çünkü diğer Falconreach adasına geçmeniz için sizi köprüde 3 ayrı ejderha bekliyor olacak.Oyundaki tüm skilleriniz LvL 18 de açılıyor.Bu arada oyunda max. LvL 29 a kadar gelişebiliyorsunuz.Oyun için pvp sistemize düşünülmüş.Rakibinizin (herhangi bir oyuncu olabilir ırk ayrımı yok bu oyunda) id numarasını biliyorsanız arenada kapışabilirsiniz.Bilmeseniz bile LvLinize uygun rakipler bulmak için arama butonuna basabilirsiniz.Pvp arenasına gitmeniz için öncelikle 2. Falconreach adasına geçmeniz gerekiyor.Ardından sağa doğru dümdüz yürüyün.Mor giysili bir kızla karşılaşacaksınız.Hatta üzerinde Travel falan da yazıyor.Travele basıp Pvp yazan yeri seçin.Enter deyin.Ardından bir gemiye ışınlanacaksınız.Sağa doğru düz yürüyün.Bir kız göreceksiniz.O kıza gittiğinizde battle arenaya varmış olacaksınız...
    Dragon Amulet denen şeyi alırsanız (premium) oyunda size bir çok ayrıcalıklar tanınıyor.Normal oyuncuların giremediği bazı mekanlara girebiliyor ve gene normal oyuncuların alamadığı itemleri (eşyaları) alabiliyorsunuz.Fakat bunun içinde altın gerekli tabi.
    İpucu:Eğer satın alma listesinde eşyanın ismi siyahla yazıyorsa o eşyayı amuletsiz alabilirsiniz.Kırmızıyla yazıyorsa LvLiniz yetmiyor demektir.Mor rengindeyse o eşya amulet gerektirir demektir.
    Amuletiwww.dragonfable.com anasayfasından alabilirsiniz.
    Sadece kredi kartıylan alınabiliyor.
    Ayrıca her ay ödenecek bir hesapta değil bu.
    Sadece bir kez para ödeyerek tamamiyle amulete sahip olabiliyorsunuz.
    Bu arada pvp (battle arenada) başka birisi size saldırdığında eşyalarınız normale döner (longsword) üzerinizde kalır.Ve oyundan çıkıp girdiğinizdede tekrar üzerinize takmanız gerekmektedir.Özellikle pvp için kötü bir şey bu fakat amulet oyuncu olanlar eşyalarını kaydettirebiliyorlar.Yani baştan takmaları gerekmiyor ne pvpde nede oyundan girip çıktıklarında.
    Başkalarıyla ve yaratıklarla sırasıyla kapışıyorsunuz.Sırayla yani.Fakat bazı skiller (en iyi skiller warriorlarda vardır) 3 kere üst üste sırasız bir şekilde vurmanıza, saldırıları önlemenize ve saldırıyı 2 katına çıkarmanıza yada aynı anda 3-4 kere vurmanıza imkan tanır.(warriorlarda en fazla 3 kere vurulur aynı anda rogueler için ise bu durum dörttür)... alın size rehber..

[ç]alıntıdır.

• Haftasonu Yapılcak Rehber 10 Bin Kat İyi Olucak
  • saol ama ilk olarak oyuna falconreach değil oaklore de başlıyoruz
  • hmm lucario bişey sorcam defender medal nerden kazanıosun??
  • lucario msni açar mısın
  • Hem üst üste mesaj atıosun hemde Lucario msn'i açarmısın diosun ? PM denen şeyden Haberin Yokmu ?
  • ne yani üstüste mesaj atmak ban sebebi mi allalla tmm pm atarım
  • quote:

Orjinalden alıntı: .:ßlue_King:.

ne yani üstüste mesaj atmak ban sebebi mi allalla tmm pm atarım

Editlemek varken ?

Hemde yazdığın mesajlar Özel Mesaj tarzında cevaplar

• beni almayacak mısınız??? aaaaaaaaa
  • alabilirseniz bende varım iyi anlarım dfden
  • benim tavsiyem mage olun çünkü skilleri müthişdir uyutma,block,-50 hit,5 fire dmg vurma(her tur)direk critic vuruş bütün düşmanlara vurma ve 3 adet element büyüsü vardır
  • arkadaşlar çok sorulan bir soruyu cevaplıyorum başlangıç eşyaları nasıl değiştirilir falconreach deki guardian towera giriyoruz orada kütüphane ci guardian la konuşup save starting ıtems diyoruz böylece üstümüzde ne varsa oyun başladığındada o oluo.bi sorun çözüldü ancak bu sorunun cevabını bilenler lütfen cevaplasın super dragon chow nerden bulunur veya alınır
  • abi ya beni ezme ben tüm df hackleritni biliyorum gold,exp,dmg,NaN,Dragon ayelerde mulet!,Town,Quest,Shop(Dragon amulet!,Town,Quest,Shop aynı programda ve tektuşta diğerleri ise CE ile yapılıo ve gold kullanlıyo)yani ezmeyin beni df bilgimde yüksek derecede isterseniz battleon gzm ye sorun
  • Dragon ayelerde mulet demişim dragon amulet hacki demek istedim herkese sölerim isteyen bu arada bukadar mesajı üstüste attığım için banlanacam forıumdan galiba şimdiden msni verim:poke_emre@hotmail.com
  • @Lucario benide gruba alırsan sevinirim Tüm DF oyanayanlara başarılar ve iyi oyunlar
  • emercy hackle dedem de onar bu oyunu mühim olan hacksiz 40 lwl yapıp ve en iyi silahları toplayıp ejderini geliştirebilmektir ayrıca super dragpn chow pyramid ve frostyvalede çıkar galiba

not: çoğu hack kalktı artık denemeyin bilgisayarınıza trojan sokarlar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.