Şimdi Ara

Dragon Ball PS4 Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yapımcı: Namco Bandai
    Tür: Cell Shade Dövüş RPG
    Çıkış Tarihi: Belli Değil
    Web Sayfası:http://dbx.bngames.net/
    Dragon Ball PS4 İçin Daha Önce Cell Shade Oyunlarda Görülmemiş Grafiklerle Geliyor.

Dragon Ball PS4 Ana Konu
     Dragon Ball PS4 Ana Konu
     Dragon Ball PS4 Ana Konu

• Darısı naruto'nun başına.
  • takipte kalalım inş. düzgün bir oyun gelir.
  • Naruto isteriz next-gen'e, gerçi daha Naruto Storm Revolution gelecek , Dragon Ball'ı bir türlü sevemedim gitti.
  • neden bilmiyorum ama ben tekken bekliyorum tamam çok oynamasam da keyifli geliyordu.grafikler nasıl olacak acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipsiz_uçurtma

neden bilmiyorum ama ben tekken bekliyorum tamam çok oynamasam da keyifli geliyordu.grafikler nasıl olacak acaba

Tekken geç çıkmasıyla ünlüdür. Daha çok bekleriz.
  • Mangasına hasta olduğum için çok iyi oldu bu haber.OnePiece ve Naruto'da umarım kısa zamanda çıkar.

Avatarında Luffy var Naruto bekliyorum yazmışsın,oldumu şimdi bu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PHO3N1X -- 23 Mayıs 2014; 2:21:45 >
  • PHO3N1X kullanıcısına yanıt
    hocam one piece oyun videolarını izledim ancak hiç sarmadı desem yeri oynamadım ama beni en çok etkileyen Naruto oldu dövüş sistemi olsun karakter güçleri arenaya çok güzel oturtulmuş tabi ki one piece'te böyle gelicekse gelsin.
    Edit= okurken yanlış algılama olabilir şöyle düzelteyim one piece oyununu oynamadım,naruto'yu oynadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 23 Mayıs 2014; 9:54:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.