Şimdi Ara

Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
 • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
Mesaj
 • Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]


  Monster Hunter Rise - Duyuru Fragmanı | PS5 & PS4 Games


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]PlayStationyoutube
  The hunt is ON! Master a multitude of acrobatic hunting techniques as you rise to meet the challenge of rampaging monsters in order to save Kamura Village. Monster Hunter Rise is now available on PlayStation 5 and PlayStation 4 #ps5games #ps5 #ps4 #ps4games #monsterhunter
  https://www.youtube.com/watch?v=_zAOt8auYbw

  -


  Meydan okumaya hazırlan ve ava katıl! Ödüllü ve çok satan Monster Hunter serisinin son bölümü olan Monster Hunter Rise'da avcı olacak, yepyeni haritaları keşfedecek ve çeşitli silahları kullanarak yeni hikayenin bir parçası olan korkunç canavarları alt edeceksin.


  Eşsiz ekolojilere sahip vahşi canavarlar

  Farklı davranışlara sahip ve ölümcül derecede vahşi olan bir sürü canavarı avla. Geri dönen klasik canavarlardan Japon folklorundan esinlenilerek oluşturulan ejderha Magnamalo gibi yepyeni yaratıklara kadar pek çok canavarın yer aldığı bu oyunda hızlı düşünüp hızlı hareket etmen, canavarların benzersiz eğilimlerinde ustalaşman gerekiyor. Tabii ödül almak istiyorsan!


  Silahını seç ve becerilerini sergile

  Eşsiz oyun tarzları sunan, hem yakın hem de uzun menzilli 14 farklı silah türünü kullan. Yıkıcı Yüce Kılıç ile gücünü topla ve sert vur, zarif Uzun Kılıç ile canavarların işini bitirirken tarzını koru, hızlı Çift Bıçak ile ölümcül bir bıçak girdabına dönüş, cezalandırıcı Mızrak ile hücum et ya da Yay ve Arbalet ile uzaktan nişan al. Bunlar oyundaki silah türlerinden sadece bazıları. Yani sana uyan oyun tarzını bulacağına hiç şüphe yok.


  Avlayarak, toplayarak ve üreterek besin zincirinin tepesine çık

  Her canavar, yeni silahlar ve zırh üretmeni ve elindeki teçhizatı yükseltmeni sağlayan malzemeler kazandırır. Alana geri dön ve daha da vahşi canavarları avlayarak daha da iyi ödüller kazan! Herhangi bir Ekipman Kutusunda silahını istediğin zaman değiştirebilirsin, yani sınırsız olasılık var!


  Tek başına avlan veya canavarları alt etmek için takım kur

  Avcı Merkezi, en fazla dört oyuncunun bir araya gelerek hedefleri takım hâlinde yendikleri çok oyunculu görevler sunar. İster tek başına ister dört kişilik bir takım olarak ava çık, zorluk ölçeklendirmesi her zaman adil bir savaş olmasını sağlar.


  Kamura Köyü'nde geçen heyecan verici yeni hikayenin keyfini çıkar

  Bu sessiz sakin bölgede uzun zamandır Felaket korkusuyla yaşayan renkli köylüler var. Felaket, sayısız canavarın aynı anda köye saldırdığı feci bir olay. Son Felaket'in üzerinden 50 yıl geçtikten sonra köylülerle birlikte çalışarak bu zorlukla yüzleşmelisin.


  Wirebug ile yeni avlanma eylemlerini deneyimle

  Wirebug'lar, avcının alet takımının olmazsa olmazıdır. Fırlattıkları özel ipek, duvarları ve haritaları kapatmak için kullanılabilir, hatta oyundaki 14 silah türünün her birine özgü özel saldırıları gerçekleştirmek için de kullanılabilir.


  Dostlar yardıma hazır

  Önceki Monster Hunter maceralarından tanıdığın ve sevdiğin Palico Felyne dostlarına yepyeni Palamute Canyne dostları da katılıyor!


  Canavarları kontrol ederek ortalığı kasıp kavur

  Ejderhaya Binme özelliğini kullanarak öfkeli canavarları kontrol et ve hedeflerine büyük hasar ver!


  Felaket'te canavar sürülerini defet

  Yepyeni bir görev türünde Kamura Köyü'nü canavar sürülerinden koru! Eskisinden çok daha büyük bir ölçekte canavar avına hazır ol!


  -

  Çıkış Tarihi: 20 Ocak 2023

  Tür: Role-Playing

  Dağıtıcı: Capcom

  Geliştirici: Capcom


  https://gamefaqs.gamespot.com/ps5/388763-monster-hunter-rise

  https://www.metacritic.com/game/playstation-5/monster-hunter-rise


  Resmi Site: https://www.monsterhunter.com/rise//


  -

  Ekran Görüntüleri:


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]

 • World ve iceborna 1000 saat gommusumdur ama nedense buna çok yukselemedim. Keşke PS ve xboxa özel bir oyun çıksaydı. Grafik ve performans bakımından tadını cikarsaydik.

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Monster Hunter Rise'ın Satış Sayısı Güncellendi: 12 Milyonu Aştı


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]

  Capcom tarafından oyunculara sunulan aksiyon rol yapma oyunu Monster Hunter Rise'ın satış sayısı güncellendi. Bu kapsamda dünya çapında 12 milyondan fazla sattığı açıklandı. Monster Hunter Rise'ın en son 31 Aralık 2022 itibarıyla toplamda 11,7 milyon satışı aştığı bildirildi.

   

  Rol yapma oyunu satmaya devam ediyor


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]

  Geçtiğimiz yıl biz oyun severlere sunulan aksiyon macera rol yapma oyunu Monster Hunter Rise, oynanmaya ve satmaya devam ediyor. Ödüllü ve çok satan Monster Hunter serisinin yeni oyunu olan Monster Hunter Rise'da bir avcı rolünü üstleniyor. Bizlere sunulan tehlikeli ve tehdit dolu dünyada çeşitli bölgeleri keşfedebiliyor, birçok türden silahları kullanabiliyor ve canavarları alt edebiliyoruz. 

   

  Monster Hunter Rise, ilk olarak 26 Mart 2021'de Switch için ardından 12 Ocak 2022'de Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Microsoft Store) sürümleri ise 20 Ocak 2023 tarihinde yayınlandı.


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]
  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]Monster Huntertwitter
  “Monster Hunter Rise has now sold more than 12 million units worldwide, and we couldn't have done it without you - our amazing Hunters! Thank you all so much for your incredible support and passion, we know Kamura is in safe hands with you! #MHRise”
  https://twitter.com/monsterhunter/status/1621372962178826240?s=20&t=WLbU1xVK6V6hBxTH4L2FNw


  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Monster_Hunter_Risein_Satis_Sayisi_Guncellendi_12_Milyonu_Asti-116629.htm

 • Iceborneda 1000 saatten sonra yapacak birsey kalmadi. Xboxta buna basladim, grafik, ortam ve uretim kalitesi bakimindan mhw nin yanina yaklasamaz ama aksiyonun ve mekaniklerin kolayligi, rahatligi eglencesi bakimindan cok cekici oyun olmus. Ben de on yargiliydim ama simdi tek basima bile girip oynayasim var, 20 saati devirdim.

  17 subatta wildhearts cikacak onu bekliyorum, eger o patlarsa risei ps icin dusunuyorum.

  Edit: wildhearts dedim ea 1700 den satiyormus oyunu preorderda. Bize rise yollari gorundu.  < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buyukbaba -- 11 Şubat 2023; 18:22:24 >
  < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
 • Monster Hunter Rise: Sunbreak - Duyuru Fragmanı | PS5 & PS4 Games


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]PlayStationyoutube
  The Kingdom calls for new Hunters! Sunbreak, the massive expansion to Monster Hunter Rise comes to PlayStation 4 and PlayStation 5 on April 28! Step up to Master Rank and hunt your way through a mysterious new story. New monsters, locales, gear, and an expansive endgame await! #ps5 #ps5games #ps4games #ps4 #MonsterHunter #MHRise #capcom #Sunbreak
  https://www.youtube.com/watch?v=QrWN9I0lppk
 • Monster Hunter Rise: Sunbreak güncelleme etkinliği 19 Nisan yapılacak


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]

  Capcom, 19 Nisan çarşamba günü TSİ 17:00'de aksiyon rol yapma oyunu Monster Hunter Rise: Sunbreak için dijital bir etkinliğin yapılacağını duyurdu. Gerçekleştirilecek olan bu etkinliği hayranlar YouTube üzerinden izleyebilecek.

   

  Güncelleme odaklı etkinlik


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]

  19 Nisan'da gerçekleştirilecek olan etkinlik kapsamında Elder Dragon'ın dönüşü, ücretsiz yeni güncelleme ve daha fazlası da dahil olmak üzere oyuna ilerleyen süreçte nelerin geleceğine bir göz atılacak. Canlı yayın Elgado'dan Dame Fiorayne tarafından sunulacak. 

   

  Monster Hunter Rise: Sunbreak genişleme paketi şu anda Switch ve Steam üzerinden PC için mevcut. Oyun ayrıca 28 Nisan'da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak. 

   

  Etkinlik duyuru fragmanı


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]Monster Hunteryoutube
  The Monster Hunter Rise: Sunbreak Digital Event returns on April 19, 7am PDT/15:00 BST ! Discover what’s coming in Free Title Update 5, headlined by the return of a fearsome Elder Dragon.  The Digital Event will see the return of Dame Fiorayne as your host! (VA: Valerie Arem) Monster Hunter Rise: Sunbreak is available now on Nintendo Switch! https://bit.ly/MHRiseSB Start your journey today in Monster Hunter Rise, available now! Nintendo Switch: https://bit.ly/MHRiseNSW Steam: https://bit.ly/MHRiseSteam Xbox: https://bit.ly/MHRiseXB PlayStation: https://bit.ly/MHRise_PS #Sunbreak #MHRise #capcom https://discord.gg/capcom https://www.facebook.com/monsterhunter https://twitter.com/monsterhunter https://www.instagram.com/monsterhuntergame/ https://www.youtube.com/monsterhunter ©CAPCOM CO., LTD. ALL RIGHTS RESERVED.
  https://www.youtube.com/watch?v=V41tfTZE_UU


  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Monster_Hunter_Rise_Sunbreak_guncelleme_etkinligi_19_Nisan_yapilacak-117291.htm

 • Monster Hunter Rise: Sunbreak - Çıkış Fragmanı | PS5 & PS4 Games


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]PlayStationyoutube
  https://store.playstation.com/en-us/product/UP0102-PPSA08033_00-MASSIVEEXPANSION It's time to set sail for Elgado and face the fiercest foes yet in Monster Hunter Rise: #Sunbreak! Step up to Master Rank and hunt your way through a mysterious new story. New monsters, locales, gear, and an expansive endgame await! Monster Hunter Rise: Sunbreak launches on PlayStation 5 and PlayStation 4 with all content up to and including Free Title Update 3! Take on powerful new Risen elder dragons, clash with Lucent Nargacuga beneath the moonlight, stand against the chaos of Chaotic Gore Magala, and much more... Further updates will be releasing simultaneously, free for all players in Summer 2023. #ps5 #ps5games #ps4games #ps4 #monsterhunterrisesunbreak
  https://www.youtube.com/watch?v=j6ZNKKcVSW0
 • bu başlık hiç aktif değil maalesef :((

  Monster Hunter Rise: Sunbreak ikili paketi yeni aldım.

  forumda aktiflik olsa iyi olurdu aslında

 • Alışana kadar wall of text, alışınca güzel oyun. Tek eksisi çok zaman yemesi. 😁

  < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
 • Monster Hunter Rise için Yeni Dönüm Noktası: Satışlar 13 Milyonu Aştı


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]

  Capcom tarafından oyunculara sunulan aksiyon rol yapma oyunu Monster Hunter Rise için yeni satış rakamları açıklandı. Bu kapsamda Cacpcom oyunun dünya çapında 13 milyon satış sayısını aştığını ve Monster Hunter Rise: Sunbreak genişletmesinin de dünya çapındak 6 milyon sattığını duyurdu.

   

  Monster Hunter Rise'ın en son 12,7 milyon satışı aştığı Monster Hunter Rise: Sunbreak paketinin ise 5,4 milyon adet satıldığı bildirilmişti.

   

  Monster Hunter Rise satmaya devam ediyor


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]

  Aksiyon rol yapma oyunu Monster Hunter Rise, ilk olarak Switch için 26 Mart 2021'de, ardından 12 Ocak 2022'de Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Microsoft Store) sürümleri ise 20 Ocak 2023'te yayınlandı.

   

  Diğer taraftan genişleme paketi Monster Hunter Rise: Sunbreak ise dünya çapında 30 Haziran 2022'de Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürüldü. PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Microsoft Store) sürümleri 28 Nisan 2023'te oyunculara sunuldu.


  https://twitter.com/monsterhunter/status/1674685572437229572


  https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Monster_Hunter_Rise_icin_Yeni_Donum_Noktasi_Satislar_13_Milyonu_Asti-118138.htm

 • Monster Hunter Rise: Sunbreak - All Title Updates Out Now | PS5 & PS4 Games


  Monster Hunter Rise [PS5 / PS4 ANA KONU]PlayStationyoutube
  https://store.playstation.com/en-us/product/UP0102-PPSA08033_00-MASSIVEEXPANSION A monstrous drop of content is out now for Sunbreak on PS5 and PS4! Return to Elgado as Velkhana, Amatsu, Primordial Malzeno, fresh Event Quests, new endgame mechanics and more join the hunt. Monster Hunter Rise: Sunbreak is now available on PS5 and PS4. Buy Monster Hunter Rise: Sunbreak! PlayStation Store: https://store.playstation.com/en-us/product/UP0102-PPSA08033_00-MASSIVEEXPANSION Buy Monster Hunter Rise now! #ps5 #ps5games #ps4 #ps4games #monsterhunterrisesunbreak
  https://www.youtube.com/watch?v=qLKxCg4RkMg
 • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.