Şimdi Ara

Dragon Age Origins Türkçe Yamamız ÇIKMIŞTIR!!! (216. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.321
Cevap
23
Favori
461.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Teşekkürler kontrol edeceğim. Bakalım tek umudum devam oyunlarında çevirisi varmış animus projesi tarafından, inşallah devam oyunlarındaki Codexlerde 1. oyundaki içerikler olur. The Elder Scrolls oyunlarındaki kitaplar gibi yani,4. oyunda 3. oyundaki çoğu kitaba erişirdin, aynı şekilde 5. oyunda da 3-4 teki çoğu kitaba. İnşallah Dragon Age 2 ve Inqusition da bu durumdadır.

• STENSTEN kullanıcısına yanıt

:D hocam öyle bir anlatmişsinki , Korsanda buglar sorunlar fazlasiyla mevcut. Böylesi büyük oyunlarin orjinal olmasi daha saglikli.

• Absnthe kullanıcısına yanıt

2009'da çıkan bir oyuna 200 lira verilmesini istemek saçma. Şu an indirimde alınır ancak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STENSTEN -- 5 Şubat 2022; 22:12:23 >

zaten indirimde alinmasi gerekiyor :) İndirimsiz oyun alinmaz.

• Bu oyunu ilk çıktığı zamanlar bitirmiştim geçen hafta tekrar başladım neredeyse komple unutmuşum oyunu iyi oldu :) Halen güncel tarihte bile mükemmel geliyor oyun

• ana oyun yaması güzel ama dlc yamasını yapan arkadaş İspanyol galiba. Çalışan oyun bozuldu. R E Z A L E T

• KızgınBıldırcın kullanıcısına yanıt

Sanirim sorun yaşadiniz.Piyasada gördügünüz dlc'lerin cogu hatali. Size pm atacagim yakında.

• Oyunun Toolsu var , Cevirmesi için gereken tek şey Çevirmen . Dosyalama işlemi o kadar basitki.. Şu dosyaya el atacak adamlar lazım..

Düzgün bir çeviriyi hak eden tek Dragon Age oyunu ama şu saatten sonra kimsenin uğraşacağını sanmıyorum. Türkiye'de çünkü pek oynayan yok bu seriyi.

Sorunda orda..Dogru düzgün bir yamasi cıksa..millet bu cevheri keşfedecek :)

Benim demek istediğim bu değil. Çeviri olsun ya da olmasın oyunun bir kitlesi oluşmalıydı. 13 senelik oyun ama tuhaf bir şekilde Türkiye'de bu oyunu oynayan çok az kişi var. Tür olarak izometrik RPG serilerine zaten uzak bir milletiz. Fakat şimdiye kadar kalabalık bir kitlesi olsaydı yamanın çıkması daha hızlı olabilirdi. 2009'da bu yamaya girişmiş olması birinin ayrıca tuhaf. Kötü de olsa uğraşmış arkadaş zamanında.

sene 2010 ağustos ayları o zamanlar liseli bir ergen olarak hem başlık altında hem özelden bu ekibi fena trollemiş (taciz etmiş) ve gaza getirmiştim(kendimce).

Keşke ciddiye almasalardı o zamanki tahriklerimi...

Sinirlenip bırakmamışlardı şükür. Lise yıllarımda; 15-16 yaşlarında yaptığım ergence tahriklere rağmen devam eden ve bu projeyi tamamlayan herkese bana bu güzel deneyimi o yıllarda yaşattığı için de teşekkür ediyorum ve adını hatırlamadığım bu emektar abilerimden özür diliyorum.

Eski mesajları okudum az önce cidden ayıp etmişim ama çocukluk işte affola :)

• fuatX kullanıcısına yanıt

Hepimiz trollük yapmışızdır forumlarda zamanında normal bir şey.

• O kadar sıkıldımki.. Hicbir oyun bu oyunun bana verdigi zevkin yanindan gecemez.. oyuna 10.kez başladim :)

Bu sefer eksik yamalari kendim malesef makineden yardim alarak tamamladim.Oyuna tekrar başladim. Modlar ve patch'ler ile oyunu kusursuz bir seviyeye cıkardim..

Yakın zamanda gerek update , gerek modlarla Derin bir yorum paylaşmayi düşünüyorum. Tek amacım böylesi muhteşem oyunu herkesin anlayarak , secimlerle gelecegi inşa ederek oynamasidir. HERKESİ bu muhteşem cevheri farkedmesini saglamak..

Umarim Yakın gelecekte Dragon age origins REMAKE duyurusu gelir :)

Not : Oyunu Steam'den alip orda oynamak istedim.. Oyunu düz olarak asla başlatamadım , başlatan varsa lütfen bilgi versin..

Not : Oyunu oynamama ragmen , malesef steam'de oynama süresi malesef aktif degil. Bilen varsa bilgi versin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 16 Temmuz 2023; 0:2:2 >

Hocam ultimate edition gog buldum 22 gb;

Dragon Age™: Origins – Ultimate Edition includes:

- Dragon Age™: Origins

- Awakening Expansion Pack

- All Nine Content Packs

bu uyar mı acaba?

Burda tüm dlc ler verilmiş sanırım, türkçe yama hangilerini kapsıyor, ingilizcem yok ingilizce kısımları oynayamam. Gamepad ile oynanır mı logitech f310 var ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zuppastic -- 4 Ağustos 2023; 0:32:24 >
  • zuppastic kullanıcısına yanıt

Merhaba şuan kurman gereken yamalar bunlar.

Ana oyun İçin : Dragon Age Türkçe Yama v0,95 (mediafire.com)

Awakening dlc için : Dragon Age: Awakening Türkçe Yama Çalışması Tamamlandı [TAM SÜRÜM] | DonanımHaber Forum (donanimhaber.com)

Şimdilik burdakileri kur. Gamepad ile oynamadigim için kesin birşey söyleyemem. Şimdilik Ana hikayeyi oynayin. Dlc'lere sıra gelirse onları zamanla yüklerim.

Hocam DLC' leride yükler misin lütfen ? Arşivime eklicemde.

• Asılsız-Zaman A kullanıcısına yanıt

Full Dlc (mediafire.com) bu tamamen güncel olani degil. Digerinde cok kelime hatasi oldugu için paylaşmam dogru olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 4 Ağustos 2023; 1:30:59 >

Hocam şimdi ana oyun için olan yamayı kurdum fakat 3.aşama;

Son olarak “override” klasörü içerisindeki dosyaları ‘Belgelerim’ içerisinde bulunan

“Bioware\Dragon Age\packages\core\override\” klasörüne atarsanız oyun içerisindeki haritalar da Türkçe olacaktır.

Oyun içinden alt yazıları açmayı unutmayın.

bende bioware/dragonage/ burda setting klasörü var/ Dragonageconfig, dragonage isminde yapılandırma ayarları türünde, 2 dosya var. Bu dosyaları nereye atıcam bilemedim

• zuppastic kullanıcısına yanıt

Burasi Belgelerimde Bioware\Dragon Age\packages\core\override olacak şekilde yapacaksin.. Oyuna 1 kere girip cık. belgelerim otomatikmen oluşturacaktir. Oluşmazsa Belgelerimde> Bioware\Dragon Age\packages\core\override\ Bu şekilde yeni klasör acip ismini bu şekilde oluştur o dosyalari ise override klasörün icine at.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 5 Ağustos 2023; 0:8:37 >
  • 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.