Şimdi Ara

Dragon Age Origins Türkçe Yamamız ÇIKMIŞTIR!!! (215. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.322
Cevap
23
Favori
461.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Dragon Age Origins Türkçe Yamamız ÇIKMIŞTIR!!!

Türkçe yamalar aşağıdaki oyunları kapsar:

Dragon Age Origins

Dragon Age Origins - Awakening

Dragon Age II

Dragon Age: Inquisition

İndirme Linkleri:

#1: https://www.mediafire.com/folder/ncaqrbo9znpxv/Dragon_Age_Serisi_Türkçe_Yama

#2 (yedek): https://www.dosyaupload.com/folder/4219/Dragon_Age_Serisi_Türkçe_Yamalar

• Dryrel, verdiğiniz dosyalar komple virüslü görünüyor Virüstotal üzerinden baktığımda. Var mıdır bir sıkıntı? Sıfır Pc topladım da Steam'den indirimdeyken oyunu alacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omerfaruk9310 -- 30 Temmuz 2021; 1:1:24 >
  • Bende ilk çıktığı hali varmış, isteyen indirebilir.

Dragon Age Origins Türkçe Yamamız ÇIKMIŞTIR!!!s5.dosya.tc
    Dragon_Age_Turkce_Yama_0.95.rar dosyas�n� indir - download
    https://s5.dosya.tc/server4/6m4l92/Dragon_Age_Turkce_Yama_0.95.rar.html
  • Binlerce mesaj var konuda Gokyabgu nun sunduğu yamadan ekstra bir şey var mı şuan başka birilerinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeduser10 -- 27 Kasım 2021; 18:52:48 >
  • Absnthe kullanıcısına yanıt

Link kırılmış ama varsa yeniden ekleyebilir misin ?

• @zeduser10 @DarkLord159 tabiki buyrun bu mevcut yamayi kurun.

https://dosya.co/c95gk2fzxzod/Dragon_Age_T%c3%bcrk%c3%a7e_Yama_v0,95.rar.html

Notlar içinde mevcut. Ana hikayenin yamasini rahatlikla kurabilirsiniz.

Dragon age origins Awakening Dlc'sini ise burdan takip edebilirsiniz @Wollnir Arkadaşimiz sağolsun :)

https://forum.donanimhaber.com/dragon-age-awakening-turkce-yama-calismasi-tamamlandi-tam-surum--143203815

Teşekkürler

Merhaba peki yamayı deneyimlediniz mi bir çok yorum var iyi kötü diye ana hikaye yan görevler anlaşılır mı ?

• Fire109 F kullanıcısına yanıt

Ana Hikayesi kusursuz Gözüksede Bazi yerlerde ingilizce mevcut. ( Orzammar'da ingilizce alanlari var tabiki ) Oyunu anlamicak şekilde degil .Şiddetle oynamalisin..

Dlc'ler full ingilizce , Malesef oyuna güncel gelmemesi üzücü. Tam sürüm'den yola cıkarsak %85'i Türkçe diyebilirim. Ana hikayeyi etkilemez.

Bütün oyunlari oynamiş olarak söylüyorum. Dragon Age Origins Tarihin en iyi nadir Rpg'sidir :)

Bu oyuna Türkçe yama güncellemesi gelmemesi üzücü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 28 Kasım 2021; 11:36:35 >

Oyundan atıyor ama bilgin var mı ilk giriş kısmını oynadım ve başka bir bölgeye geçtim ama biraz ilerleyince oyundan atıyor bir fikrin var mı

• DarkLord159 D kullanıcısına yanıt

Bunu oyunun kurulu oldugu yere atip , bununla başlat.

https://dosya.co/dd5dlyg7qo5j/daorigins.rar.html

Teşekkürler deneyeceğim bu arada dragon age 2 nasıl oynamamı önerir misin

Teşekkürler şimdilik yok birşey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DarkLord159 -- 28 Kasım 2021; 16:27:21 >
  • DarkLord159 D kullanıcısına yanıt

Herkesin zevki farkli :) 1. oyun kadar olmasada Türkçe rpg'si ile oynanabilir. Sadece deneyip görmelisin :)

• Arkadaşlar ultimate edition aldım yeni.

2 sorunum var.

1-bu oyunu 3 4 kez bitirdim. Eskiden de bir yerlerden indirip kurmuştum. buradandır %99. Lakin hatıralarımda türkçe yama nın böyle olmadığını düşünüyorum. C deki statlar ingilizce. bazı zehir yada iksirler ingilizce açıklamarı. giriş bölümünü bitirdiğimiz flemeth kulübesinde çıkışında gelen 4 görev de ,2 si ingilizce. teki orzammar, diğeride orman elfleri sanırsam açıklamarı ingilizce.( şuan bu noktadayım oralara gittiğimde türkçe olur mu bilmiyorum. başlangıc kısmı ingilizce şuan da ) ( yamayı 215 ci sayfadaki linklerden indirip kurdum).

2- Edit: Arkadaşlar Dragon age ultimate edition steam versiyonuna sahipseniz, sadece blood dragon armor veriyor. 20 E yakın başlangıçta verilen eşyaları elde etmek için 3 saat uğraşın sonunda çözümü anlatayım. DAO dowloadable content wiki den yani , bağlantıyı farklı kaydet diyerek eşyaların dazip ini indiriyorsunuz. DaoUptader(Oyun klosörlerinin birininde içinde) dan yüklüyorsunuz bunları sonradan.

Yükleme başarısız olur ise bende oldu, bilgisayarınızı ingilizceye döndürün amerika. denemetim masasından hallediceksiniz bunuda. sonra yükleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeduser10 -- 1 Aralık 2021; 16:54:23 >

• zeduser10 Z kullanıcısına yanıt

Benim en son hatırladığım, Ultimate Edition yani DLC'lerin çoğu Steam'de çalışmıyordu. Steam'de DLC'leri aktif etmek için resmi sitesinden DLC'leri ve yükleme aracını manuel olarak indirip, manuel olarak ekliyorduk oyuna.

Hayır yama böyle.

Korsan indirseydin keşke. Böyle bir problem yok. Ayrıca o kadar para da verilmez zaten bu oyuna şu an.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STENSTEN -- 1 Aralık 2021; 16:45:22 >
  • Herkese Merhaba

Oyunu yama ile oynadım bitirdim,bi hata bug vesaire bişey yaşamadım, evet %85 gibi bir çeviri mevcut ama hertürlü oynatıyor. RPG oyunlarında en sevdiğim şey aldığımız topladığımız kitapları notları okumaktır, maalesef bu yamada Codex kısmı dahil değil. Acaba Dragon Age evrenini öğrenebileceğimiz bir Türkçe kaynak var mıdır.Bilen var ise iletebilir mi. Çünkü oyunu dümdüz oynamış gibi oldum ayrıntıları okumayınca.

• Dragon Age Tarihçeleri Arşivleri | Lorekeeper

burası var. Biraz özet gibi ama iş görür. Codexler konusunda en azından görev codexleri çevrilmeliydi. Bi 25 30 tane var çünkü. Hem exp hem de güzel ödüller alınabiliyo bu görevlerden

• 
Sayfa: önceki 213214215216217
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.