Şimdi Ara

DRAGON AGE: INQUISITION | PlayStation 4 (2014 Yılın Oyunu) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.784
Cevap
20
Favori
55.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 yılda konu daha 3 sayfa olmadı Oyun bir çıksın buralar dolup taşacak, işte o zaman ben gelip "eskiden buralar hep dutluktu" diyeceğim
  •  DRAGON AGE: INQUISITION | PlayStation 4 (2014 Yılın Oyunu)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson Knight

2 yılda konu daha 3 sayfa olmadı Oyun bir çıksın buralar dolup taşacak, işte o zaman ben gelip "eskiden buralar hep dutluktu" diyeceğim

ben de az cişemedim bu cayırlara diyecem
  • Dragon Age 3'ten Yeni Detaylar Çok Yakında

Dragon Age serisinin yeni oyunu epey önceden duyurulmuş olsa da, hakkında pek fazla bilgiye erişememiştik. E3'te de pek önemli bilgi alamadığımız Dragon Age III: Inquisition için yeni bilgiler yolda.

CVG'ye açıklamalar yapan BioWare genel menajeri Aaryn Flynn, Dragon Age serisinin hayranlarını dinleyerek yenilikler yapıldığını belirtti. Flynn, serinin hayranlarını mutlu edecek detayların çok yakında paylaşılacağını söyledi. O halde, beklemeye devam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

quote:

quote:

quote:

Çok güzel hocam, ilk thumbs up benden

Ne demek görevimiz .Teşekkürler +

Urahara-san RPG uzmanısın sanırım, Soul Calibur 5 tarzı bir RPG tavsiye edebilir misin? Yani o atmosfer ve sistem olsun, o oyunun RPG olmadığını biliyorum. Dragon's Dogma Dark Arisen'a başladım, içimi kararttı, çok boğucuydu. J-RPG'ler öyle cıvıl cıvıl ve canlı mıdır? KoA:R vardı mesela, o güzel, iç karartmayan bir RPG idi. Darksiders serisi de var elimde ama o çok farklı bir şey oluyor benim istediğime kıyasla. Platform olarak PS3 var, tavsiyeni bekliyorum

Bu nesilde malesef tatmin edecek kadar iyi yapımlar çıkmadı.
    Dark arisen ı bende yeni yeni oynuyorum pek sarmadı ama bakalım belki ilerde açılır...
    Bu nesilde Jrpg olarak çıkacak olan HD collectionları(FF X HD,Kingdom Hearts 1.5 HD) oynamanı tavsiye ederim.Onun dışında Star Ocean Last Hope iyi bir jrpgdi beni tatmin etmişti.1-2 ay içerisindede Tales of Xillia çıkacak büyük bir ihtimalle iyi olacaktır.Batı rpg olarak oynamadıysan Demon s Souls,Dark Souls oyunlarını tavsiye ediyorum.

Hocam J-RPG olarak White Knight Chronicles 1 ve 2 var.Güzel oyunlardır.Tavsiye ederim.

• Tavsiye banaydı sanırım yanlış kişiyi alıntılamışsın sağolasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M-C-J-L-K

quote:

quote:

quote:

quote:

Çok güzel hocam, ilk thumbs up benden

Ne demek görevimiz .Teşekkürler +

Urahara-san RPG uzmanısın sanırım, Soul Calibur 5 tarzı bir RPG tavsiye edebilir misin? Yani o atmosfer ve sistem olsun, o oyunun RPG olmadığını biliyorum. Dragon's Dogma Dark Arisen'a başladım, içimi kararttı, çok boğucuydu. J-RPG'ler öyle cıvıl cıvıl ve canlı mıdır? KoA:R vardı mesela, o güzel, iç karartmayan bir RPG idi. Darksiders serisi de var elimde ama o çok farklı bir şey oluyor benim istediğime kıyasla. Platform olarak PS3 var, tavsiyeni bekliyorum

Bu nesilde malesef tatmin edecek kadar iyi yapımlar çıkmadı.
    Dark arisen ı bende yeni yeni oynuyorum pek sarmadı ama bakalım belki ilerde açılır...
    Bu nesilde Jrpg olarak çıkacak olan HD collectionları(FF X HD,Kingdom Hearts 1.5 HD) oynamanı tavsiye ederim.Onun dışında Star Ocean Last Hope iyi bir jrpgdi beni tatmin etmişti.1-2 ay içerisindede Tales of Xillia çıkacak büyük bir ihtimalle iyi olacaktır.Batı rpg olarak oynamadıysan Demon s Souls,Dark Souls oyunlarını tavsiye ediyorum.

Hocam J-RPG olarak White Knight Chronicles 1 ve 2 var.Güzel oyunlardır.Tavsiye ederim.

bu nesildeki hemen hemen her rpg oyununu oynadım malesef wkc beni tatmin etmedi ilk oyunun serverlarının kapanmış olması lazım şu sıralar

• ARMUT
  • ağacın dibine
  • düşmüş
  • Itachi-san kullanıcısına yanıt

Dragon age orgins ve 2 oyun aynı zaman diliminde geçtiği için sıkıntı yok ayrıca morigan bıçaklanıyor ölüp ölmediğini bilmiyoruz yaptığımız seçime göre değişecektir bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Petrucci

witcher gibi bir sanat eseri varken, cd projekt gibi tutkulu bir yapımcı varken dragon age çerezlik bir seriden öteye geçemeyecek benim gözümde.

dragon age 1 iyiydi, çünkü çatışmalarda parti kurulumunda taktik çok önemliydi. ikinci oyun yaradan sığınıp tuş dövmece ile çok rahat bitirilebiliyordu.

witcher 2'ye bakıyorum, her bir dövüş ayrı heyecan...

dragon age'cim, artık çıkmasan da olur. öptüm.

/>

• Dragon Age: Inquisiton evrende farklı bir yolculuğa çıkartacak

Bu yepyeni bir hikaye millet

Bioware'in yeni RPG oyunu Dragon Age: Inquisition için firmadan yeni bir bilgi daha geldi.

Daha öncesinde Mass Effect 4 için ismin sonundaki 4 rakamına takılmaması gerektiğini belirten Bioware, aynı konuyu yeni Dragon Age için de belirtti. Buna göre Dragon Age: Inquisition bir devam oyunu olmayacak.

EA başkanı Frank Gibeau konu hakkında şunları söyledi:

"Sanırım bu rakam olup olmaması her zaman bir tartışma yaratıyor. Biz daha çok oyundaki Inquisition lafına dikkat çekmeye çalışıyoruz çünkü hikayenin yoğunlaşma noktası orada yatıyor."

"Dragon Age: Inquisition'da yeptığınız seçimlere göre değişen hikaye ile yeni oynanış ve özellikler bulunuyor. Bizim dikkat çekmek istediğimiz nokta Inquisition'ın Dragon Age evreninde yepyeni bir bölüm oluşturduğu. Bazı insanlar bunu 1-2'nin devamı zannetseler de bunun tam tersi bir durum söz konusu."

http://www.merlininkazani.com/Dragon_Age_Inquisiton_evrende_farkli_bir_yolculuga_cikartacak-haber-63008p1.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 24 Haziran 2013; 14:20:07 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Inquisition ne demek
  • devilkingcry kullanıcısına yanıt
    Engizisyon demek.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Engizisyon
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

Engizisyon demek.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Engizisyon

teşşekkürler Google çeviriden bir şey anlamadıydım
  • SiPAHi_ S kullanıcısına yanıt
    Yani bu oyun 1 ve 2 ile ilgili öğeler barındırmayacaksa ''Dragon age'' ismini vermeselermiş keşke. Mass effectin nasıl tutuğunu görmediler herhalde bunlar seri oyunlar her zaman tutar yeter ki ana konuyu dağıtmasınlar.
  • Dragon Age: Inquisition is coming to PlayStation 4, Xbox One, PC, PlayStation 3, and Xbox 360 in 2014.

Büyük ihtimalle mass effect 4 çıkarsa o da ps3'e gelecektir
  • ilk video pre alpha seviyesinden merakla bekliyoruz.

DRAGON AGE: INQUISITION | PlayStation 4 (2014 Yılın Oyunu)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.