Şimdi Ara

DRAGON AGE: INQUISITION | PlayStation 4 (2014 Yılın Oyunu) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.785
Cevap
20
Favori
55.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Itachi-san

quote:

Orijinalden alıntı: King of Winter

İkisinin de desek daha doğru olur. Seri sonuçta.
    2. oyunda olanlar sonucu Circle of Magi ve Templar Order birbirine giriyor. 3. oyun da Mage-Templar Savaşını konu alıyor.

Tek istediğim bir grey wardenı kontrol etmek.

For Ferelden!For The Grey Wardens

Bence grey warden'ları kontrol etmiyeceğiz, çünkü grey warden'lar taraf tutmuş olur o zaman. Ki bu da grey warden'lıga yakışmaz. Sonucta herkesi birleştirici bir özelliği var grey warden'ların herşeyden önce Tabi eski bir grey warden olursak orası ayrı.

• DA: Inquisition'da Seçimler Özel Bölgeleri Açacak

Bioware yetkilileri daha önceki açıklamalarında Dragon Age: Inquisition'ın serbest dolaşım imkanı sunduğunu, ama bunun açık dünya (open world) bir oyunla karşılaşacağımız anlamına gelmediğini belirtmişlerdi. Bunun sebebi ise oyunda senaryonun ağırlığının fazla olmasıydı.

Geliştiricilerin açıklamasına göre oyunu ilk bitirişimizde Dragon Age: Inquisition'ın dünyasının tamamını görmemiz mümkün olmayacak; bunun sebebi ise bazı bölgelerin seçimlerimize göre açılacak olmasıymış. Bu durumda bazı bölgeleri görmek için oyunu tekrar oynamaktan başka çaremiz olmayacak.

Bazı küçük bölgelerin seçimlerimiz sonucu bize kapatılmasına rağmen çeşitli yollarla açılabileceğini söyleyen yetkililer, buna karşın büyük bölgelerde böyle bir şansın olmayacağını söylüyorlar.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-DA_Inquisitionda_Secimler_Ozel_Bolgeleri_Acacak-41359.htm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• DA: Inquisition'ın PS3 Sürümü X360'tan Daha İyi

Dragon Age: Inquisition'ın yeni nesil ve PC sürümünün bu nesildeki konsollardan daha iyi olacağı konusunda kimsenin şüphesi yok. Buna karşın Bioware bu nesildeki sürümler arasında da fark olacağını açıklandı. Oyunun tasarım lideri olan Mike Laidlaw'ın açıklaması şu şekilde:

"Şimdi bu konuda gerçekçi olalım, Xbox 360 sürümü muhtemelen PC veya yeni nesil konsollar kadar iyi olmayacaktır, hatta PS3 sürümü kadar bile."

Buna karşın geliştiriciler oyunun Xbox 360 sürümünün de şaşırtıcı derecede iyi göründüğünü, kötü grafiklerle karşılaşmayacağımızı vurguluyorlar.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-DA_Inquisitionin_PS3_Surumu_X360tan_Daha_iyi-41375.htm

• Canlandıralım buraları biraz.
  • -DA1 ve DA2 savelerini import edebileceğiz.

Ps4 için aldığımzda pc savelerimizi kullanma imkanımız oalcak mı acaba?

-Oyunun ana konusu Mage ve Templar savaşı

2.oyunda bitmemişmiydi?

-Morrigan geri dönüyor.

witch huntta morriganı öldürenler ne olacak?Eğer morrigan dönerse de witch hunt dlc si sayesinde origins teki karakterimiz ile ilgili bir şeyler görebilir miyiz?

--Varric geri dönüyor.

Oghren'i terchi ederim.

-Flemeth olabilir yine.

originste flemeth'i öldürenler ne olacak?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Itachi-san -- 10 Kasım 2013; 14:47:59 >

• Birinci oyun, oynadığım en harika oyunlardan biriydi. Atmosferiyle, karakterleriyle, hikayesiyle tam bir başyapıttı. İkinci oyunun hakkında duyduğum olumsuz eleştiriler yüzünden oynanamıştım ama umarım üçüncü oyun ilkini aratmaz.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Itachi-san kullanıcısına yanıt
    PC savelerini konsollarda kullanma gibi bir şans yoktu öncekilerde, PS4 ün de destekleyeceğini düşünmüyorum.

- Asıl sonunda başlıyordu savaş, bütün kıtaya yayılıyordu.

-Oyunlar arası geçişlerde ne yazık ki verdiğimiz bazı önemli kararlar yok oluyor ve yapımcı kafasına göre bir seçimle devam ettiriyor (cannon diyorlar buna) Öldürdüğümüz bazı karakterlere başrol vermek istediklerinde iyice ortaya çıkıyor bu sorun.
    Ben Leilana'nın kafasını uçurduğuma çok eminim ama 2. oyun için yerine dikmişlerdi mesela :) Morrigan ve Flemeth konusunda ise onlar çok kuvvetli büyücüler/varlıklar diyip işin içerisinden çıkıyor. 2. oyunda Flemeth'i bir nevi biz diriltiyoruz aslında, Morrigan kısmı ise bir ilizyondu diyip geçmişlerdi

-Varric, Oghren ve Sigrun olsun, bende dwarf açayım bütün parti cüce olsun çok istiyorum ama mümkün değil gibi :/

• daragon age onlin gelmiş galiba doğrumu
  • gameplay e bakılırsa çöp olacak,o ne biçim dövüş sistemi,rpg oyunda god of war gibi dövüş sistemi mi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Itachi-san

gameplay e bakılırsa çöp olacak,o ne biçim dövüş sistemi,rpg oyunda god of war gibi dövüş sistemi mi olur

Aynen katılıyorum, kimileri Origins'in oynayışıyla özel olduğunu söyleğimde "oynayışını kimse beğenmemişti, herkes hikayesini begenmişti" demişti garipsemiştim, benim gibi düşünenler olduğuna sevindim. ama ne olursa olsun DA serisi kimi oyuncularda özel bir yere sahip , ben de bu oynayışı tercih etmem ama konsol oyuncuları için diğeri sorun çıkardığından olsa gerek 3rd person oynayışı tercih etmişler. Ben bioware'in kötü bir oyun yapabileceğine inanmıyorum, o nedenle buruk olsamda oyun için heyecanlıyım :D

• gameplay e baktım da eğer böyle gelecekse benim için güzel olacak gibi.Oyun oynanış bakımından sanırım Skyrim-Witcher karması gibi olmuş.

http://www.dailymotion.com/video/x175n1y_dragon-age-inquisition-ps4-gameplay-commente_videogames

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Addict_82 -- 16 Aralık 2013; 14:34:23 >
  • Dragon Age: Inquisition
     DRAGON AGE: INQUISITION | PlayStation 4 (2014 Yılın Oyunu)

• Yeni screenshot lar

• oyun ne zaman çıkacakdı
  • Grafikler fazla parlak olmuş yada Skyrimin karanlığına çok alışmışım
  • quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

oyun ne zaman çıkacakdı

Sonbahar 2014
  • Dragon Age: Inquisition'da İnşâ Mekaniği Detayları

Dragon Age: Inquisition sadece düşmanları alt edip ilerlediğimiz bir yapım olmayacak. Bunun yanı sıra bazı mekanları ele geçirecek, buraları elimizde tutmaya çalışacağız. Ayrıca çeşitli heykeller inşa etmek gibi aktivitelere de gireceğiz. Tabi ki bütün bunları süs olsun diye yapmayacağız.

Bioware yetkililerinin açıklamalarına göre oyunun belirli aşamalarında Varric, Vivienne ve Cassandra ile birlikte düşmanların elde tuttukları yerleri ele geçireceğiz. Oarlis'e yayılan bu mekanları ele geçirince çeşitli yan görevleri açma şansını yakalıyoruz. Bu mekanların her biri bizi yeni bir görevle ödüllendirecekmiş. Gizlilikleri ortaya çıkarmak isteyenler eminiz bu yan görevleri atlamayacaklardır.

Ayrıca Inquisition'ın (Engizisyon) ajanlarının örneğin 50 tanesini de bir heykeli yeniden inşa etmek için görevlendirebileceğiz. Bu heykeller karakterin moral gücünü arttıracakmış. Tabi adamlarımızı bir sülfür madeni inşa etmeleri için görevlendirip Engizisyonun gelirlerini de arttırma şansımız olacakmış.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-Dragon_Age_Inquisitionda_ins_Mekanigi_Detaylari-47316.htm

• Yeni Sanatsal Çalışmalar Muazzam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lecturer -- 12 Ocak 2014; 11:13:58 >

•  DRAGON AGE: INQUISITION | PlayStation 4 (2014 Yılın Oyunu)

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.