Şimdi Ara

--DP DEN PARFUM ALCAM PARFUM TAVSIYE EDIN(ERKEKLER:)BURAYA (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
95.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bayanlardan tavsiye istemişsin yoksa sana kralını yazacaktım ama şansına küs
  • Tenine uymasına çok dikkat et. Ben bir ton para bayılıp fahrenheit aldım ama tenime uymadı kalıcı değil ve koku sıktığım arkadaşlardaki gibi kokmuyor. Ki fahrenheit'i bilen bilir. Çok sağlam bir parfümdür. Şimdi davidoff ve bvlgari aldım, ikisi de tenime uyuyor baya da kalıcı. Davidoff Coolwater ve Bvlgari Blv benim denediklerim.

Eğer tenine uyuyorsa 212 men, rochas, obsession, fahrenheit, pi öneririm.
  • Başlık: DP DEN PARFUM ALCAM PARFUM TAVSIYE EDIN(BAYANLAR:)BURAYA

quote:

Orjinalden alıntı: can89

BEYLER DP DEN PARFUM ALACAM

--212 MEN
    --BURBERRY
    --ROCHAS

DISINDA ALDIGINIZ KALICI MANYAK KOKUSU OLAN PARFUM TAVSIYELERINIZI ALALIM

• gıvenchy pı ve gıo arasında kaldım 212 men orjınal var
  • GIO
    armani mania
    david off -silver shadow
    givenchy- irresistable man
    armani -black code
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZEUS__

bayanlardan tavsiye istemişsin yoksa sana kralını yazacaktım ama şansına küs

fahrenaıt deme sakın
  • -------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PIERzig -- 5 Kasım 2007; 15:55:34 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: PIERzig

-------------------------------------------

edit:He pardon bayanlardan tavsiye istemişsin editledim bende
  • erkeklerde olur:))
  • joop al kalicidir ama dpden almadim hiç..
  • quote:

Orjinalden alıntı: _Divine_

joop al kalicidir ama dpden almadim hiç..

joop hangısı hocam
  • senin alacağın parfüm escada en keskin kokudur sexse davetiye çıkrarır bir bayan koklamasın benden demesi al bana dua edersin diğerleri klasikleşti artık kekolarda bile var 4 bin çeşit parfüm var bizim millet daha 4 tanesini ezberleyebilmiş başka bir şey bilmiyo unutma escada 100ml eminönü zümrüt kozmetiğe git en uygun fiyat orda sevile gidipte kazıklanma veya alışlveriş merkezlerine
  • quote:

Orjinalden alıntı: fishmen

senin alacağın parfüm escada en keskin kokudur sexse davetiye çıkrarır bir bayan koklamasın benden demesi al bana dua edersin diğerleri klasikleşti artık kekolarda bile var 4 bin çeşit parfüm var bizim millet daha 4 tanesini ezberleyebilmiş başka bir şey bilmiyo unutma escada 100ml eminönü zümrüt kozmetiğe git en uygun fiyat orda sevile gidipte kazıklanma veya alışlveriş merkezlerine

escada model ne?
  • Fahrenheit
    Gio
    Hugo Boss
    Armani
    Issey Miyake
    David Off

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RevidaL -- 5 Kasım 2007; 20:51:34 >
  • Bende okula giderken sıkabileceğim bişeyler alıcam.Bana ne önerirsiniz?(Lise)
  • ben bir şey sorma istiyorum dunlop nasıl bir parfüm?
  • quote:

Orjinalden alıntı: isamel03

ben bir şey sorma istiyorum dunlop nasıl bir parfüm?

takoz bır parfum
  • joop jump
    ben kullanıorm çok güzel!!!
  • lacoste red cok güzel bi parfum hem cok da bilinmiyor hep soruyorlar bana adı ne die...?

bide d&p deil ama caldion night almıstım ne güzel bir kokuydu öyle artık bulamıyorum yaf bide tiarasın kırmızısı çok güzel kokuyor lakin cok fazla kalmıo koku

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi q7uicksand -- 19 Kasım 2007; 18:19:48 >
  • D&P den Armani Black Code denen parfümün çakmasını aldım. İğrenç kokuyor. Orjinalide gerçekten bu kadar iğrenç mi?
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.