Şimdi Ara

Download iyi ama videolar yavaş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
3.737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 10 megabit internetim var 720p megabit ile 4 megabitte çok rahat youtube video su izleyebiliyodum fakat süperonline ile
    480p zar zor açılıyor.bu sorun vimeo game game trailers gibi diğer sitelerdede var
    sadece akıllı tv hürriyet veya süperonline videolardan 1.1 mb/s hız alırken
    vimeo youtube tan 200 100 kb/s alıyorum sorunum ne olabilir yardımcı olana minnettarım

• Bende aynı
    20Mbit var. hotfile dan 20 dakikada 1.8 gb indi
    ama youtube 5mbit gibi
  • sunun bi cevabını bulabilsem turbo internet ile bi 10 gün iyiydi son 5 gün kala eski sorun tekrardan nüksetti
  • Karşıdaki sitenin sunucu hızına göre belirlenir sizin download hızınız onun çok üstünde ise youtube dan 20 m/bit le izleyemessin mesala ancak idm ile download ederek 16 port ta felan belki ulaşabilrsin.
  • yurtdışı çıkışlarımız ortak mı?
    ttnetle
  • ttnetliyim ama son 1 haftadır youtube çok aşırı yavaş en çok yavaşlama akşamdan sonra başlıyor video izlenmez hale geliyor
  • bana 2 senedir internet yavaş :)
    galibaa yurtdışı ortak ama süperonline de 20 megabit video stream yapan arkadaşımda var ankarada
    oyüzden kafam karıştı acaba bölgesel bişeymi diye istanbulda rahat video izleyen varmı arkadaşlar
  • Youtube'un kendi sunucusunda sorun olabilir.
  • 100mbit sınırsız kullanıyorum bende de aynı. İndirmeye gelince süper ama videolar cacık..
  • bu dediğim hm vimeo da hem game trailers ta hem youtube ta böyle 480p vidyoları zar zor oynatıyor
    acaba pirelli modemlerle ilgili olabilirmi tılgınlı ark çok rahat izliyoda 2 tane 1080p video yu hiç takılmadan açabiliyor 20 megabit ile
  • aynı sorun bendede var, 20 mbitnet var , youtube felaket yavaş... Heleki akşamları netde yavaşlıyor , apartmanın girişine takılan hub mı kaldırmıyor acaba ?
  • Arkadaslar 10 mbit uydunet internet kullaniyorum. Online video izlemek tam bir iskenceydi benim icin, 10 mbit internete 99 lira vermek enayilik gibi geliyordu bana, bu yüzden 1 mbite düsürecektim hizimi.
    Turbo Internet (http://www.turbointernet.com/tr/ ) programina rastlayana kadar isyanlardaydim. Suan hersey olmasi gerektigi gibi, videolari takilmadan duraksamadan tam hizda izleyebiliyorum. Buyrun birde ispati icin kaydettigim videoyu ekliyorum. Sizinde isinize yarayabilir, birkez deneyin bisey kaybetmezsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=5xhU-VkvstU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakasupi -- 10 Nisan 2011; 23:43:44 >

• turbo internet bendede bi ara farkettiriyordu ilk 10 günden sonra tekrar düşük hıza geri döndüm
    galibaa isp turbo internet gibi 3. parti proglamlarla interneti sömürmemi istemiyor
    çaktırmadan kısıyor :(
  • merhaba,
    bende de pirelli'nin son model modemi var ve dediğin gibi videolar özellikle youtube da çok kötü. tılgın kullanan arkadaşlar var ise yorum alabilir miyim? yer olarak antalya'dayım.
  • bende ozay arkadaşımız gibi pirelli modemler yüzünden youtube un kötü olduğu düşüncesi içerisindeyim
    arkadaşımda aynı sorunu yaşıyordu fakat tılgın modem taktırınca ve modeme firmware güncellemesi yapınca sorununun
    anında kaybolduğunu sadece geceleri youtube un yavaşladığını söyledi youtube bana herzaman yavaş açıkçası
    gece gündüz 2 şekildede aynı 200 kb video stream im var tılgın kullanan arkların yorumlarını alırsak çok süper olacak tskler
  • 10 mbit Superonline bağlattım.1 hafta oldu.Modem Tılgın ama Youtube HD videolar acayip kasıyor.Bence sorun tamamen Youtube kaynaklı.Yada yurtdışı çıkışları efsanesi diyeceğim ama Youtube deki video yu IDM ile indirmeye kalkınca 1.3 MB/s ile indiriyor süper.Ama iş izlemeye gelince nanay.
  • yurtdışı çıkışlar yavaş cidden, indirme hızları fena olmasada iş youtube a gelince cortluyor.

işyerimdeki 6 bilgisayara bölünmüş 8 mbit ile bile rahat rahat video izleyebilirken evde videoların yüklenmesini beklemek zorundayım.

üstelik gameranger üzerinden oyun oynarkende zaman zaman sorun yaşayabiliyorum

50 defa aradım, tek verdikleri cevap youtube size o kadar erişim hakkı tanıyor demek oluyor. iyide benim 3 metre yanımda oturan ttnet kullanıcısı çatır çatır video izlerken bu youtube bi tek beni mi seçti yani. tamamen superonline ın yurtdışı çıkış sorunu olduğunu gösteriyor bu durum, yaz aylarında ttnet kullanan arkadaşlarda bu durumdan muzdaripti hatırlarsanız, yani yapılabilecek hiç bir şey yok.
  • Superonline'ın yurt dışı çıkışlarında sorun olsaydı tüm video sitelerinde yavaşlık söz konusu olurdu. Ama youtube hariç diğer videolar rahatlıkla izleniyor.

http://vimeo.com/22047266
  • quote:

Orijinalden alıntı: tylor

yurtdışı çıkışlar yavaş cidden, indirme hızları fena olmasada iş youtube a gelince cortluyor.

işyerimdeki 6 bilgisayara bölünmüş 8 mbit ile bile rahat rahat video izleyebilirken evde videoların yüklenmesini beklemek zorundayım.

üstelik gameranger üzerinden oyun oynarkende zaman zaman sorun yaşayabiliyorum

50 defa aradım, tek verdikleri cevap youtube size o kadar erişim hakkı tanıyor demek oluyor. iyide benim 3 metre yanımda oturan ttnet kullanıcısı çatır çatır video izlerken bu youtube bi tek beni mi seçti yani. tamamen superonline ın yurtdışı çıkış sorunu olduğunu gösteriyor bu durum, yaz aylarında ttnet kullanan arkadaşlarda bu durumdan muzdaripti hatırlarsanız, yani yapılabilecek hiç bir şey yok.

PS3'le online oynuyorum gayet iyi pingler bende.Birde bir şey soracağım.Speedtes.net'te İzmir'den İstanbul'a ping 0 ms gösteriyor bende hep.Yani imkansız birşey bu.Neden oluyor.Diğer test illerinde 5 - 10 ms arası çıkıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press_Play_On_Tape -- 13 Nisan 2011; 16:24:48 >

• birde bende şöyle bir sorun daha var. sizde de var mı bilmiyorum?

nette gezerken birden bilgisayarımdaki network bağlantısı gidip geliyor. ethernet simgesinde tekrar bağlandığına dari uyarı çıkıyor. bu esnada modeme bakıyorum, ışıkları gayet normal. ama bu uyarı geldiği sırada explorerda açılmakta olan sayfalar hataya (bağlantı yok uyarısına) düşüyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.