Şimdi Ara

Download Hızı Çok Düşük Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar 512/128 adsl bağlantım var. modemim inca im-104. bundan iki gün öncesine kadar herşey normaldi. emule ve ares kullanıyordum portlar açıktı ve download hızı ortalama 40-45kb'den aşağı düşmüyordu hiç.fakat 2 günden beri sayfalarda gezinti yaparken bi problem olmamasına rağmen download yapmaya çalıştığım zaman 1-2 kb yi geçmiyor download hızı. virüs falan bulaşmış olabilir diye düşünerek bilgisayarı yeniden kurdum ama değişen bişey olmadı.problem ttelekomdan mı benden mi kaynaklanıyor acaba.problem ne olabilir.yardımcı olursanız çok sevinirim.

• Arkadaşlar yok mu bi çözüm ya !!!!!!!!!!!!!
  • aynen ben de bunun cevabını arıorummm
  • aynı modemi bende kullanıyorum ama bu sanırım modemsel bir sorun değil arkadaşım arada bir bağlandığın bölgedeki santral da bu tür problemler çıkıyor.
  • arkadaşım bu sorunun cvp layacak yok halba cvp layanlarda aynen yok ıp den yok dns den yok yoğunluktan kaynaklanıyorrr diyorlarrr ben bir türlü anlamadımm gittttiii...muraty arkadaımın sorduğu soruyaa cvp beklıyorummmmm aynı sorun bendede oluyorrr
  • cfosspeed kullanıyor musun?
  • arkadaşlar, bazen telekomda genel bazen da santralsel tıkanmalar ve yavaşlamalar oluyor. bunun sizinle alakası yok. özellikle formattan sonra da devam ettiğini söylediğiniz için bunu çıkarıyorum. telekomun genel hatalarından biri. müşteri hizmetlerine arıza kaydı bırakın, genel bir kontrol etsinler. yakın zamanda kendiliğinden düzeleceğini düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.