Şimdi Ara

Dövmeli Öğretmen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
5.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Konservatuar mezunu ve uzun yıllar rap muzikle ugrasmıs birisiyim.Kısmet olursa yakın zamanda muzik ogretmeni olacagım.Kolumda,sırtımda,bilegimde,parmaklarımda dövmelerim var.

Dövmelerim memuriyetime olumsuz etki eder mi?
    Bu konuyla ilgili bir yasa var mı?
    Görevden alınmama sebep olabilecek bir durummu?

Saygılarımla.

• Hoş birşey olarak karşılanmıyor karşı çıkan müdürlere falan denk gelirsen her türlü sıkıntı çıkartır yönetmelikten.
    Bence sildir görünen dövmeleri. Devlet işidir ..Memuriyetteki ciddiyeti de öldürüyor.
  • hiç bi sıkıntı olmaz hocam merak etme
  • hiç sorun olmaz hocam. rahat olun. artık ilçe mem lerde bile küpeli dövmeli çalışanlar var.
  • Herhangi bir sorun teşkil edeceğini düşünmüyorum.
  • Bir sıkıntı teşkil etmez.
  • Hiçbir şey olmaz merak etme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamamen üstlerine bağlı, dövmelerinin şekline rengine uyuz olup kılık kıyafet yönetmeliğini uygulayabilir.
  • hiç sıkıntı olmaz . hele bir sendikaya üye olursan kimse hiçbişey diyemez .
  • Benimde kolum komple dövme bende memurum hemde askeriye de. Merak etme kanunda vucudun %20 sini geçen dövmelerde sıkıntı yapıyorlar ama onun harıcınde sıkıntı olmuyor. Benıde saglık raporunda askeri hastanede cok ugrastırmıslardı fakat meger boyle kanun varmıs.
  • Milli savunma bakanlığına bağlı çoğu kuruluşta yasak bildiğim kadarıyla dövme
  • Buqra55 kullanıcısına yanıt
    Hangi bölüm hocam ?
  • X-Slim kullanıcısına yanıt
    böLüm derken? askeriye Teknik Hizmetler Sınıfı Bilgisayar teknisyeni
  • sorun olmaz. ama görünür yerlerde olmasa iyi olur. bir sembollerin gayri ahlaki olmaması lazım.
  • Sorun olup olmayacağını net olarak söylemek doğru olmaz. Ben öğretmenim ve derse girdiğim zaman sıkıntı olmuyordu. Şimdi geçici görevle valilikteyim orada da hiç bir sıkıntı yaşamadım.
  • Buradaki birşey olmayanlara asıl dikkate alma çünkü bu tamamen senin çalıştığın müdürle ilgili birşey ve "657 Devlet memuru vakarına yakışmayan tutum ve davranışta bulunmak " ucu çok açık bırakılmış bir konu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Holy-Ghost kullanıcısına yanıt
    Evet ucu açık da bu yüzden başına bir iş gelen kimse duymadım Da görmedim de tamamen korkutma gibi geliyor...

Dövmelerim de var Görünür yerlerde sorun yaşamadım hiç...öğretmenim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cinsiyetsizkedi -- 6 Temmuz 2017; 15:3:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Askerliğe ve polisliğe girişte sorun oluyor ve eliyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.