Şimdi Ara

DoV Captain Marvel vs Rune King Thor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • DoV Captain Marvel Day of Vengeance vakasında Spectre, 9. Büyü Çağına son vermek üzeredir ve en sonunda ölmek üzere olan büyücüler son enerjilerini, yaşayanlar ise tüm enerjilerini Enchantress üzerinden Captain Marvel (Shazam) olan Billy’e aktarırlar. Blackbriar Thorn, Atlantis Büyüsü, Panteon Büyüleri, Zatanna, Alan Scott, Enchantress, Phantom Stranger, Blue Devil, vs vs gibi pek çok kişi ve takım tüm güçlerini Captain Marvel’a ulaştırır ve onu Spectre’nin karşısına çıkacak ve hatta geri adım atmasına sebep olacak kadar güçlü bir hale getirirler.

Tabi Captain Marvel’ın bu formu tek maceralık, ekstrem bir olay yüzünden ola gelmiş bir şeydir. Tüm bu büyü gücüyle neler yapabilir, sınırı nedir öğrenme şansımız olmadı. Ancak kainattaki büyü gücünün hemen hemen tamamı + kendi şampiyon güçleri ile Captain Marvel en az universal+ güçte olduğu kabul edilebilir (Unbound Spectre ile başa baş gidiyor). Hatta pek çok forumda kendisi Thor’un en güçlü formu Rune King Thor formuna rakip ve hatta daha güçlü bile iddia edilir.

Rune King Thor u hepimiz biliyoruz

Hangisi alır ben zorda olsa Rune King Thor diyorum

(Bu bilgiyi bi siteden aldım ben yazmadım)

• Gelin beyler
  • Rkt derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rahat bir şekilde captan marvel

• RKT çok güçlü bir form. Rahat alır diye düşünüyorum.
  • Spectrenin aslinda ne kadar gucsuz oldugunu gostermis bu seri. Kendisi icin tanrinin gazabi deniyor, Lt ile karsilastiriliyordu, kendisi belki Galactusun dengidir.

LT sonsuzluk eldivenine hukmedebiliyor, tum gercekligi temsil ediyor, Spectre ise Kaptan Marveldan dayak yiyor. Shazam (yasli buyucu) Spectre ile kapisabiliyor. Shazamin karsiligi Marvelda Odin olabilir belki.

Rkt ise Odinden cok daha yukarida. Rkt alir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C93BC3667

Spectrenin aslinda ne kadar gucsuz oldugunu gostermis bu seri. Kendisi icin tanrinin gazabi deniyor, Lt ile karsilastiriliyordu, kendisi belki Galactusun dengidir.

LT sonsuzluk eldivenine hukmedebiliyor, tum gercekligi temsil ediyor, Spectre ise Kaptan Marveldan dayak yiyor. Shazam (yasli buyucu) Spectre ile kapisabiliyor. Shazamin karsiligi Marvelda Odin olabilir belki.

Rkt ise Odinden cok daha yukarida. Rkt alir.
    Bir seriyle ne kadar güçsüz olduğunu göstermiş diyemezsin. Spectre gibi Presence'ın bir başka ulağı olan Phantom Stranger'da dahil olmak üzere 700'ün üzerinde büyülü varlığın (içinde Shazam(büyücü olan), Doctor Fate, Zatanna, Alan Scott, Enchantress, Raven, Amethyst vs de var) güçlerini akıttığı bir Captain Marvel var orta da ve yine de yenemiyorlar Spectre'yi.

LT'nin sonsuzluk eldivenine hükmedebilmesi de Spectre karşısında bişi ifade etmiyor. Spectre PResence'ın izin verdiği kadar güçlüdür. Ve her yenilgisinden sonra daha güçlü geri döner. Nitekim sınırsız, konaksız ve bağımsız Spectre başka bir şeydir sınırlı, bağımlı Spectre başka...

Odin ömrü hayatı boyunca Spectre ayarında biriyle dövüşmeyi bırak hayal dahi edemez.

Ama evet bence de RKT alır. Çünkü featleri daha istikrarlı ve anlamlı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.