Şimdi Ara

Adamantium mu dayanıklı Vibranium(Umarım doğru yazmışım dır)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
8.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Adamantium mu Vibranium mu bana kalırsa Adamantium daha dayanıklı Çr de Thor baya güçlü şekilde adamantiuma vuruyor sadece çukur oluşuyor. Hulk Wolverin i 2 ye bölüyor Fakat Alternatif son diye biliyorum normal de hulk adamantiuma çizik bile atamaz vibranium da dayanıklı fakat bana göre en son sırada

1.Uru Metal
    2.Adamantium
    3.Vibranium

Beyler sizce hangisi dayanıklı ?

Ve kavga kısmına gelirsek

Wolverine vs Captain America

Wolverine vs Predator

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Death Seed Sentry -- 13 Ekim 2018; 23:20:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evrendki en sağlam metal Adamantium. Ama; Adamantium ile Vibraniuma zarar veremezsin. ( Normal şartlarda Adamantium'a hiç bir şey zarar veremez; ama, Wolverine filminde Silver Samurai kesiyordu. )Hatta, bir kavgada Wolverine, Cap'ın kalkanına çizik bile atamadı. Diğer taraftan Uru Metali farklı, Thor'un çekicinin yapıldığı metaldi sanırım. Yoğunluk ve sağlamlık açısından, Adamantium, Uru Metali ve Vibranium gelir diye düşünüyorum.
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Captain America nın kalkanı yarısı adamantium yarısıda vibranium diye biliyorum böyleyse eğer çizik atamamış olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Death Seed Sentry

Captain America nın kalkanı yarısı adamantium yarısıda vibranium diye biliyorum böyleyse eğer çizik atamamış olabilir.
    Tamamı,Vibranium. Adamantium; Weapon X ekibinde mevcut sadece. Bildiğim kadarıyla 4 kişide kullandılar; Wolverine, X-23, L.Deathstrike ve Hulkverine(Hulk ve Wolverine karışımı.)
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Ben ultron a karşı kullanıldı ilk diye biliyorum ilk adamantium a sahip o diye biliyorum

• En dayanıklısı urudur nede olsa thorun çekici ondan yapılma.
  • Silver Surfer'in derisi, Destroyer Zırhı.

Proto Adamantium

(Thor'un çekici enchanted uru dan yapılmıştır saf uru dan değil. Bir takım büyü içeriyor)

Üstteki materyaller en dayanıklılarıdır.

Konu başlıgına gelirsek Adamantium, Vibranium' dan daha dayanıklı.
  • Vs leri söylemedin iz

• pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Exitar ın zırhı

• Green_Lantern kullanıcısına yanıt
    O zaten celestial, başlı başına kozmik bir karakter.. O Kadar derine inmedim, şu an karakterler tarafından, materyaller ile yapılanları değerlendiriyorum :D

SS'i galactus yaptı mesela sırf kozmik enerji kullanarak Celestial'i kim neyle yaptı bilmiyorum :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 31 Ekim 2018; 1:27:50 >
  • Death Seed Sentry kullanıcısına yanıt
    Cap vs Wolverine = Wolverine alır.

Predator hakkında çok bilgim yok..
  • Wolverine iki vs yide alır

• Hepsi birbirine çok yakın ama Uru metal inin hepsine karşı çok büyük bir avantajı var büyüyü depolayabiliyor,kullanabiliyor.
    Ama genede bildiğim kadarıyla birbirlerine zarar veremezler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.