Şimdi Ara

DOTA2 - The International 2014 [ANAKONU] Katılımcı Takımlar Belli Oldu (84. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.696
Cevap
7
Favori
53.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki

DOTA2 - The International 2014 [ANAKONU] Katılımcı Takımlar Belli Oldu

(En Son Oy Tarihi: 24.5.2015)
Giriş

zamanı gelince hatırlatın.
  • Mushi, ice3 ve burningi aynı takımda oynatmak bildiğin haksız rekabet bence

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DK ağır favori bence. Navi ve EG ilk 4 arasına girecek, diğer kalan tek takım ne olur bilmiyorum.
  • Shazard kullanıcısına yanıt
    Arkadaşlar forumdan çıkacağını düşünmüyorum ama arkadaş olursa ben giderim haberiniz olsun gitmeyi düşünen olursa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Megadeth

DK ağır favori bence. Navi ve EG ilk 4 arasına girecek, diğer kalan tek takım ne olur bilmiyorum.

+322
  • DK veya Empire'dan bi hareket bekliyorum
  • Son haftalarda Navi'de ve son hafta içerisinde Empire'da ciddi düşüş var sanki TI4'da ne yapacakları belli olmasın diye berbat oynuyorlar.Tabi durum böyle değilse erken veda edebilirler özellikle Navi..
  • DK alcak gibi ama Cloud 9 hertürlü
  • Biraz önce biten D2L maçında C9 ve Fnatic karşılaştı. Gözlemlediğim kadarıyla iki takımda teamfightlarda oldukça dirençli ama özellikle C9 formlarının zirvesinde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Gerek pickleri olsun gerek koordinasyonları üst düzey. Fnatic'te standart çizgisinde devam ediyor. Potansiyelleri yüksek bunu stabil hale getirmeleri için biraz daha çalışmaları gerekiyor diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shazard

Biraz önce biten D2L maçında C9 ve Fnatic karşılaştı. Gözlemlediğim kadarıyla iki takımda teamfightlarda oldukça dirençli ama özellikle C9 formlarının zirvesinde olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Gerek pickleri olsun gerek koordinasyonları üst düzey. Fnatic'te standart çizgisinde devam ediyor. Potansiyelleri yüksek bunu stabil hale getirmeleri için biraz daha çalışmaları gerekiyor diye düşünüyorum.

Daha geçen Alliance fena tokatlamıştı C9 u.4 keyim boşa gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Orijinalden alıntı: OguzKK.

quote:

Orijinalden alıntı: lionelforlan

Navi yine final oynar ama en büyük favori dotanın m.city si DK bence nefret ediyorum şu takımdan

Çok doğru bir tespit dk hakkında.
    Yalnız neden Alliance takmıyor kimse anlamış değilim. Bence final Alliance DK arasında olur:)

Alliance'a Tier 2 desek yeridir, çok kötü oynuyorlar son zamanlarda. İlk 8'e girseler yine iyi.

Emin olun alliance diğer turnuvaları o kadar iplemedi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Navi yine final oynar ama en büyük favori dotanın m.city si DK bence nefret ediyorum şu takımdan

Yalnız neden Alliance takmıyor kimse anlamış değilim. Bence final Alliance DK arasında olur:)

Alliance'a Tier 2 desek yeridir, çok kötü oynuyorlar son zamanlarda. İlk 8'e girseler yine iyi.

Navi fanlarının klasik lafları size geçmiş neymiş iplemiyormuş, yok ya
    saçmalıyorsunuz iyice, bildiğin kötü oynuyorlar, geçin şu iplememe işini.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Navi fanlarının klasik lafları size geçmiş neymiş iplemiyormuş, yok ya
    saçmalıyorsunuz iyice, bildiğin kötü oynuyorlar, geçin şu iplememe işini.

Aynen starladder ı iplemeyen adama zaten salak derim o kadar para ödülü varken iplememek baya lüks bişey takım aşırı formsuz

Edit : NaVi fanıyım ama navi kötüyken favori diyecek kadar fan değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lesssantrafor -- 2 Mayıs 2014; 20:51:36 >

• C9 gerçekten çok iyi oynuyo bence sağlam bi aday ama favorim fanıda olduğumdan dolayı Alliance
  • Konu biraz eskilerde kalmış. Yeni konu açma gereği duymadım. Compendiumdaki ilk 6 tahminleriniz nedir? Takımların bu seneki durumlarını takip edicek fırsatım olmadı. Şimdi tahminleri de boşa yapmak istemiyorum. Takip edenler kendi tahminlerini yazarsa en azından fikir sahibi oluruz. Tahminlerimizi de ona göre yaparız. Yorumlarını esirgemeyenlere şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrys3535

Konu biraz eskilerde kalmış. Yeni konu açma gereği duymadım. Compendiumdaki ilk 6 tahminleriniz nedir? Takımların bu seneki durumlarını takip edicek fırsatım olmadı. Şimdi tahminleri de boşa yapmak istemiyorum. Takip edenler kendi tahminlerini yazarsa en azından fikir sahibi oluruz. Tahminlerimizi de ona göre yaparız. Yorumlarını esirgemeyenlere şimdiden teşekkürler

alliance navi dk ig eg clown9 olur diye tahmin ediyorum
    Edit:fnatic i unuttuk ya la

Ps:bu sene cok heyecanli bi ti bizi bekliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archspire -- 6 Temmuz 2014; 4:40:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

quote:

Konu biraz eskilerde kalmış. Yeni konu açma gereği duymadım. Compendiumdaki ilk 6 tahminleriniz nedir? Takımların bu seneki durumlarını takip edicek fırsatım olmadı. Şimdi tahminleri de boşa yapmak istemiyorum. Takip edenler kendi tahminlerini yazarsa en azından fikir sahibi oluruz. Tahminlerimizi de ona göre yaparız. Yorumlarını esirgemeyenlere şimdiden teşekkürler

trollüyor dinlemeyin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

quote:

trollüyor dinlemeyin

neyi trolllediğimi gördün şu ana kadar???

• ilk 6'da dk-newbee-ig-eg kesin. diğer iki sıraya bilemicem. sea takımları babayı alarak çabucak elenir bi de o kesin bence. cloud 9 ve hatta fnatic'i de ilk 6 için garanti görmüyorum. ben kendi compendium'umda alliance ve duygusal davranarak na'vi dedim.
  • Clown 6 dan umutluyum bu sene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turboctopus -- 7 Temmuz 2014; 0:24:46 >
  • 
Sayfa: önceki 8182838485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.