Şimdi Ara

DOTA FAN CLUP (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
0
Favori
49.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: RODEOMUSTAFA

ya wepla dan üyelik alamıyorum yardım edermisiniz ?

Wepladan üyelik alımı yok şu anda...ama bir arkadaş id veriyordu wepladan bir yaz istersen
  • Ertunga : eurobattle Foot/Dota..Dotaya sadece milleti sinirlendirmek için girerim birde seksikelebek nickli bi herif gördüm forumdan mı acaba
  • ben de euro battle da oynuyorum ID:Petshopboy oyuna yeni başladım oyunla ilgili sorularımı hangi bölümde paylaşabilirim? link atan olursa sevinirim
  • Ya ben oynuyorum bu dotayı bilgisayara karşı falan internetten denemeye kalktım olmadı.İşte üyelik falan aldım, bi oyuna girdik, hero seçtim sonra bişeyler oldu herkes çıktı sonra sordum hata benden mi kaynaklanıyor diye, evet dediler ama ne olduğunu anlamadım.Biri adam akıllı Warcraft III ve Frozen Throne yi kurduktan sonra neler yapılacağını anlatabilir mi?(ayrıntılı olarak)
    Bir de şu terimleri yazarmısınız, wepla mepla nedir bunlar?
  • quote:

Orjinalden alıntı: doğukanözden

bana banlist ve custom kick lazım...olan varsa paylaşabilir mi? apemom oyunu kurucam isteyen gelebilir

forum kurallarına aykırı mı bilmiyorum ama custom kick için http://www.securegamers.com/shadowfrench/
    banlist için de wc3 banlist yaz google a bulursun
  • Eurobattle
    ID : DivineTerror
  • Eurobattle Net: IronNigthmare kullanıyordum Gulnarli yeni nickim
  • quote:

Orjinalden alıntı: Doğukann

Ya ben oynuyorum bu dotayı bilgisayara karşı falan internetten denemeye kalktım olmadı.İşte üyelik falan aldım, bi oyuna girdik, hero seçtim sonra bişeyler oldu herkes çıktı sonra sordum hata benden mi kaynaklanıyor diye, evet dediler ama ne olduğunu anlamadım.Biri adam akıllı Warcraft III ve Frozen Throne yi kurduktan sonra neler yapılacağını anlatabilir mi?(ayrıntılı olarak)

Arkadasim sen bence biraz daha Bilgisayara karşı oynamaya devam et . Wepla server in adi
  • eurobattle: theshiver
  • wepla ID:mury
  • Waxxi: TeedersdthbrusH
  • super bir dusunce ya

eurobattle id : hylprst
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jiraya

quote:

Ya ben oynuyorum bu dotayı bilgisayara karşı falan internetten denemeye kalktım olmadı.İşte üyelik falan aldım, bi oyuna girdik, hero seçtim sonra bişeyler oldu herkes çıktı sonra sordum hata benden mi kaynaklanıyor diye, evet dediler ama ne olduğunu anlamadım.Biri adam akıllı Warcraft III ve Frozen Throne yi kurduktan sonra neler yapılacağını anlatabilir mi?(ayrıntılı olarak)

Arkadasim sen bence biraz daha Bilgisayara karşı oynamaya devam et . Wepla server in adi

Yok o kadar kötü değilim :D
    Mesela 2 ye 2 de (normal zorluk) yenebiliyorum, tabii ben sizin seviyenizi bilmem, ama çok kötü değildir heralde?

• suanda oyun acsam kac kisi gelebilir ?
  • oynayın oynayın
  • Frozen Throne'yi kurduktan sonra neler yapacağım tam olarak anlatabilecek olan var mı?(ben denedim, oyuna girdim online ama hata varmış herkez çıkmak zorunda kaldı, sorun olmasın diye yardım istiyorum.
  • doğukan netten euro battle dan üyelik almalısın ve oyun serveri için euro battle patchini indirmen lazım google dan çok rahat ulaşabilirsin
  • Eurobattle:UrbanBoy

Bence bu konu altında DotA hero rehberleri hazırlayalım.
  • quote:

Muhtemelen pro oyuna girmişsindir ve başlangıçta aldığın itemlerden dolayı bir sorun çıkmıştır :) noob oyunlarına gir başlarda, daha sonra orta seviye, sonrada pro oyunlarına girersin
  • quote:

Frozen Throne'yi kurduktan sonra neler yapacağım tam olarak anlatabilecek olan var mı?(ben denedim, oyuna girdim online ama hata varmış herkez çıkmak zorunda kaldı, sorun olmasın diye yardım istiyorum.

Eğer oyuna başlayabiliyorsan bişey yapmana gerek yok, senin yüzünden herkes çıkmak zorunda kaldıysa ya üstteki mesajımdaki gibidir, veya oyunda lag yapıyorsundur, oyunu oynarken downloadları kapat, antivirüs varsa kapat yoksa lag yapıyosun, tabi kimse oynamak istemez lag yapan biri olunca.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.