Şimdi Ara

DOTA FAN CLUP (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
0
Favori
49.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Favori herolarım şakir , rikimaru , rangelerdende snip
  • Eurobattle
    Topal_KurBaa saglam oyuncuları clana bilen alırık
  • aaaa ne kadar acaip Radyasyo_N b sey yazmamış
  • 5 yıl önce eurobattle da başlamıştım dotaya son 1 yıldır artan noob sayısı ve maphackerlar yüzünden elimi sürmüyorum.maphack olayına bir çözüm bulamadılarmı hala? hatırladığım kadarıyla oyunla ilgili sorularınızı cevaplamaya çalışırım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: savageness

aaaa ne kadar acaip Radyasyo_N b sey yazmamış

Ne alaka
  • Eurobattle

OversizeD
  • daha önce de soran olmuş fakat cevap göremedim, acaba bu serverlarda oynamak için orjinal oyun şart mı ?
  • Hayır şart deil ..
  • eurobattle

theshiver (theshiver)
  • Bende oynarım ,fakat çok eski ve çok iyi bir oyuncu değilimdir ,2 aydır oynuyorum.Download dan artakalan zamanlarda server açarım TR SSx -sd diye gider :).Noob, Pro ,Eu,Br vesayre ayrımlardan nefret ederim.Eurobattle da oynuyorum , oynarken en keyif aldığım charda Rhasta dır :).Herkes sevmez sanırım bu charı kullananda pek yoktur fakat durdurucu ,yavaşlatıcı vesayreden çok Rhasta yı 'killer' olarak kullanırım.Kullanması zevklidir özellikle Hex yapınca karşımdakinin hali beni çok güldürür :).Önce bir tuzak ulti sonra, 4.75 bir ipe bağlama seansı, sonrasında vodoo sonra hex active ve monoton bir şekilde bu işlemler devam ettirilerek kurbana nallar diktirilir.

:)

• Benide ekle arkadaşım hamachideki nickim Shon_Samurai eurobattleda idcann
  • beyler bişey düşünüyorum herkez axeye 2 vg kasıyo bnce hepsi ameleyani bu forumda olmayıpda kasanlarçünkü oyunun sonralarında herkez 20+ olduğu zaman herkezde it gibi itemlar oluyo artık vg mg işe yaramaz tarask asault felan kasmak gerek benim favori oyun başlangıcım pt vg dir ama defe onunla yetinmem özellikle tanksa herom mesela axeye

:vg pt bf(fury)sy,eğer doru düsüt coşmuşsam oyunda tarask yaparım bide millet axeye sy yapılmaz diyo ama en sevdiim item hız vermesinden dolayı barata 1 sy 2 bash vlad pt kasıyon hız:426 (nyanlış hatırlamıyorsam)

herneyse konumuz axeye 2 vg kasan ameleler haklı deilmiyim sizce yani oyunda tarask kasamadan adamlar
    bitirecek konumdaysanız "yaw çok ölüyom bi tane daha vg kasam " düşüncesiyle hareket edebilirsiniz ama
    pt yi yaptıın gibi atacka önem vermeden direk 2 vg yaparsan kolay kolay ölmezsin millet 16 17 olana kadar
    ama sonra çok saçma oluyo boşuna 2k gold git onun yerine bf yi tamamla

• bence axe cok dandik bi hero oyun basında alıcan 2 3 kill icin axe alınmaz sonradan fazla kill alamaz iyi bi takım oyunu yoksa.
    bide su vg yi her heroya kasanlara hastayım sadece axeye kasılmadı o da birden fazla olmamalı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: yilmas761

bence axe cok dandik bi hero oyun basında alıcan 2 3 kill icin axe alınmaz sonradan fazla kill alamaz iyi bi takım oyunu yoksa.
    bide su vg yi her heroya kasanlara hastayım sadece axeye kasılmadı o da birden fazla olmamalı...

bir noob yorumu
  • quote:

bence axe cok dandik bi hero oyun basında alıcan 2 3 kill icin axe alınmaz sonradan fazla kill alamaz iyi bi takım oyunu yoksa.
    bide su vg yi her heroya kasanlara hastayım sadece axeye kasılmalı o da birden fazla olmamalı...

• quote:

Orjinalden alıntı: nman

quote:

bir noob yorumu

Neden 'noob' yorumu diyip çok fazla biliyormuş gibi görünmeye çalışıp beceremediğini belli ediyorsun.Çok mantıksız şeyler söylememiş 'yilmas761'.Neyi savunuyorsun Axe 'late game' char mıdır demek istiyorsun? Axe late game in bencede en berbat charlarından biridir.Diğerlerine lvl ve item farkı atmadıysan Axe ile son levellerde mümkanatı yok bir iş yapamassın.'Hunger' amı güveniyorsun yoksa.Neyse bu yanlış bir karşılık tarzı ,benim beğendiğimi sen beğenmessin seninkini ben tartışırız böyle -'bir noob yorumu'-saçma salak yorumlara gerek yok ...

Not, Kullandığım ingilizce kelimeler için özür dilerim açıkcası pek karşılıklarını bulamadım veya genelde -Dota hakkında pek türk forumu yok- yabancı forumlarda geziyorum kolaya kaçtım orada kullanılan terimleri düşünmeden yazdım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Habana -- 17 Temmuz 2008; 20:37:10 >

• quote:

Orjinalden alıntı: lev@

quote:

bide su vg yi her heroya kasanlara hastayım sadece axeye kasılmalı o da birden fazla olmamalı...

bunda bu kadar gülüncek ne var anlamadım vg her heroya kasılmaz boşu boşuna para kaybı sadece stratejik bi önemi olcak herolara kasılır ayrıca dediği gibi axe b*ktan bi hero oyun başı herkes zar zor 1 kill alırken axe 10 kill alabilir ama oyun sonu karşı takım ezik sürüsü değilse axe bir hiçtir oyuna yeni başlamışlar oynar axe ile sonra da arkadaşlarına şöyle anlatırlar: geçen axe'i aldım 5-6 kill aldım karşımdaki adam dayanamadı ama sonra hatalar yaptım oyunu kaybettik falan filan...sonuç olarak axe kötü bir herodur

• quote:

Orjinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

Orjinalden alıntı: Carnige

quote:

Orjinalden alıntı: DgnByz

quote:

Orjinalden alıntı: DgnByz

1v1 oyunda Mirana'yı nasıl keseriz?Bariz üstün olan heroları söylemeyin lütfen (Örnek:Git Nerubian asasin al gibi ).

Bu arada Mirana hafif botumsu olduğundan itemleri hep aynı onlarıda söyliyim , Yasha-Persavance-PT.Sıkılıp çıktığımdan gerisini göremedim

1v1 de miranayı kesmek deil kesilmek marifet olsa gerek o stunı 1v1 oyundada yiyorsan zaten yapıcak birşey kalmamış adam sürekli karşındayken stun yemek baya zor ama yemiyorsan en basitinden sniper alır cok rahat kesersin 1 tane tavuk al gel git yapma dahada yapıcak bir şey yok zaten ek range in ile miranaya adam sana dokunamadan vurmaya baslarsın

veya venomencer al zehiri özellikle oyun basında cok etkili olduğu için adamı bıktırırsın arada 1 vur canı yarım gibiyse ilk skili at saldır yeter kuleye giderse bırak zaten zehir cok vurduğu için muhtemelen öldürürsün

1v1 de oynayan önemli hero değil. Ben iddialıyım EarthShaker ile ezerim bile. Starfall'ın oyun başındaki etkisi hood ile saf dışı bırakılabilinir. Onun dışında bir arcane'e bakar o oyun

Edit: Eurobattle, Gulnarli aldım yeni nick

böyle bi oyun çıkartırsan mirana ile ezerim seni

• quote:

Orjinalden alıntı: Habana

quote:

Orjinalden alıntı: nman

quote:

bir noob yorumu

Neden 'noob' yorumu diyip çok fazla biliyormuş gibi görünmeye çalışıp beceremediğini belli ediyorsun.Çok mantıksız şeyler söylememiş 'yilmas761'.Neyi savunuyorsun Axe 'late game' char mıdır demek istiyorsun? Axe late game in bencede en berbat charlarından biridir.Diğerlerine lvl ve item farkı atmadıysan Axe ile son levellerde mümkanatı yok bir iş yapamassın.'Hunger' amı güveniyorsun yoksa.Neyse bu yanlış bir karşılık tarzı ,benim beğendiğimi sen beğenmessin seninkini ben tartışırız böyle -'bir noob yorumu'-saçma salak yorumlara gerek yok ...

Not, Kullandığım ingilizce kelimeler için özür dilerim açıkcası pek karşılıklarını bulamadım veya genelde -Dota hakkında pek türk forumu yok- yabancı forumlarda geziyorum kolaya kaçtım orada kullanılan terimleri düşünmeden yazdım...

+1 kısmen de doğru söyledikleri axe early ve mid game herosudur. başta melee varsa karşında 6da alamayacağı adam yoktur heralde. bi axein oyun sonuna kadar tutunabilmesi için oyun başında aşırı kasmış olması lazım yoksa arkın da dediği gibi late gamede gg olur. vg konusuna gelirsek vg oyun başını çok etkileyen bi item bana kalırsa range olmayan her heroya kasılır, ben belli başlı oyun başı çok nazik herolar dışında kasmam gerçi çoğu heroya.

@Habana
    madem öyle sana bi rhasta önerisi yapim. zaten aşırı yavaş bi hero ona bi eul yapmak güzel oluyor. adamı tornadonaya alcaksın tam dibine ultiyi atcan adam rüzgardan çıkınca tam ortasına düşüyor kaçamıyor da güzel oluyor baya :)

• nman noob un allahı sensin kusura bakma. oynayışını hiç görmedim ama bu yazdıgın bana yetti.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.