Şimdi Ara

DOTA FAN CLUP (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
0
Favori
49.377
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • eurobattle wepla nasıl bilen biri bi kılavuz hazırlasa..yükledim dosyaları bir oyun gözükmüyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Carnige

quote:

Orjinalden alıntı: DgnByz

quote:

1v1 oyunda Mirana'yı nasıl keseriz?Bariz üstün olan heroları söylemeyin lütfen (Örnek:Git Nerubian asasin al gibi ).

Bu arada Mirana hafif botumsu olduğundan itemleri hep aynı onlarıda söyliyim , Yasha-Persavance-PT.Sıkılıp çıktığımdan gerisini göremedim

1v1 de miranayı kesmek deil kesilmek marifet olsa gerek o stunı 1v1 oyundada yiyorsan zaten yapıcak birşey kalmamış adam sürekli karşındayken stun yemek baya zor ama yemiyorsan en basitinden sniper alır cok rahat kesersin 1 tane tavuk al gel git yapma dahada yapıcak bir şey yok zaten ek range in ile miranaya adam sana dokunamadan vurmaya baslarsın

veya venomencer al zehiri özellikle oyun basında cok etkili olduğu için adamı bıktırırsın arada 1 vur canı yarım gibiyse ilk skili at saldır yeter kuleye giderse bırak zaten zehir cok vurduğu için muhtemelen öldürürsün

1v1 de oynayan önemli hero değil. Ben iddialıyım EarthShaker ile ezerim bile. Starfall'ın oyun başındaki etkisi hood ile saf dışı bırakılabilinir. Onun dışında bir arcane'e bakar o oyun

Edit: Eurobattle, Gulnarli aldım yeni nick

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radyasyo_N -- 10 Temmuz 2008; 15:27:25 >

• ekle

eurobattle:SparK_Pro
    Hamachi:RoTK ^ SparK
    dotaworld:SparK

wepla takılmıyom bi

sen eurobattledaki nicki ekle genelde ordayım
  • quote:

Orjinalden alıntı: radyasyo_N

quote:

quote:

quote:

1v1 oyunda Mirana'yı nasıl keseriz?Bariz üstün olan heroları söylemeyin lütfen (Örnek:Git Nerubian asasin al gibi ).

Bu arada Mirana hafif botumsu olduğundan itemleri hep aynı onlarıda söyliyim , Yasha-Persavance-PT.Sıkılıp çıktığımdan gerisini göremedim

1v1 de miranayı kesmek deil kesilmek marifet olsa gerek o stunı 1v1 oyundada yiyorsan zaten yapıcak birşey kalmamış adam sürekli karşındayken stun yemek baya zor ama yemiyorsan en basitinden sniper alır cok rahat kesersin 1 tane tavuk al gel git yapma dahada yapıcak bir şey yok zaten ek range in ile miranaya adam sana dokunamadan vurmaya baslarsın

veya venomencer al zehiri özellikle oyun basında cok etkili olduğu için adamı bıktırırsın arada 1 vur canı yarım gibiyse ilk skili at saldır yeter kuleye giderse bırak zaten zehir cok vurduğu için muhtemelen öldürürsün

1v1 de oynayan önemli hero değil. Ben iddialıyım EarthShaker ile ezerim bile. Starfall'ın oyun başındaki etkisi hood ile saf dışı bırakılabilinir. Onun dışında bir arcane'e bakar o oyun

Edit: Eurobattle, IronNightmare

earthshaker bile mi? sen de haklısın tabi eurobattle gibi noob serverında earth oynamayı bilen adam yoktur tabi yoksa işi bilen earth oyunu 180 derece çevirir

• CLUP ı CLUB olarak değiştirmeni öneriyorum
  • Wepla ;

[Rpg]thross - qp .
  • quote:

1v1 yapalım mirana alıyorum shaker al
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Çok iddialısın .. 1v1 de bir bkb çıkar karşında ki hiç bir şey yapamazsın raigor ile ..

• burda olupta wepladan oyun attıklarım 1-2 kişi sanırım. nikim riddlex bu arada ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hassin -- 6 Temmuz 2008; 8:52:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: hassin

burda olupta wepladan oyun attıklarım 1-2 kişi sanırım. nikim riddlex bu arada ..

Vay riddlex vay ... :))
  • ya arkadaşlar bu dotayı internetten nasıl oynayabilirim birisi açıklamalı yazabilir mi?
  • Euro Battlenet:cevelry
    uzun zamandır oynayamıyom ama fena kapışırım
  • Gece 12-1-2 gibi eurobattleda donanimhaber isminde kuruyorum. Tüm slotları kapamadan birkaç arkadaş dek geliyor. O saatlerde bile forumdan adam olduğuna göre epey oynayan vardır. Daha cok forumdan arkadaşla 1v1 yapmak için kuruyorum. Fakat organize olabilirsek bi dota atarız.
  • @Cenk yapalım ya bir organizasyon harbiden Güzel olur valla, counter turnuvası oldu dota turnuvası da yapak

İnternetten oynamak veya frozen'i yükledikten sonra ne yapılacağını soran aarkadaş. Alttaki linki inceleyiniz

http://forum.donanimhaber.com/m_16870868/mpage_1/tm.htm#16870868

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovahkiin -- 6 Temmuz 2008; 18:40:10 >
  • evet beyler bu gece yapalım bende öğrendim internetten oynamayı
  • beyler 1.22 patchi kuruyorum .. wrong war3.exe diyor oyuna girmiyor .. Bunun çaresini bilen varmı ?
  • quote:

earthshaker bile mi? sen de haklısın tabi eurobattle gibi noob serverında earth oynamayı bilen adam yoktur tabi yoksa işi bilen earth oyunu 180 derece çevirir

Bile çünkü range mirana melee olan earth canımın içi atlıyorsun öyle Ayrıca feci earth kullanırım favori heromdur bana anlatmaya da kalkma
  • bu gece weplada kurabilirim oyun katılımları pm ile bildiriniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cenk

Gece 12-1-2 gibi eurobattleda donanimhaber isminde kuruyorum. Tüm slotları kapamadan birkaç arkadaş dek geliyor. O saatlerde bile forumdan adam olduğuna göre epey oynayan vardır. Daha cok forumdan arkadaşla 1v1 yapmak için kuruyorum. Fakat organize olabilirsek bi dota atarız.

Hocam gece 12- sabah 5 açığım ben hep foruma yazarsan iyi olur
  • Wepla id : KnockOut , [KnockOut] (3 gün ban yamiştim 3 senedir kapalı)

Euro : KnockOut_tr
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.