Şimdi Ara

Dota 2 Drow Ranger guide (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ölümüne çArşı ulan

blood'la hp'sı yarıya dusmus bır kurban bul ultı at 1. skılı kendıne bas o kadar. Traxex(drow ranger) noob herosudur kasmayın,sniperde öyle

Sen de trax ve snip almıyorsun ve noob değilsin çok sağlamsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HypnotiC.

quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

Ancak Drow , çok meziyetli bir hero değildir CM lerde genelde tercih edilmez , zaten kızacaksınız yine de ama sağ tık herosu gerçekten. :)

@Be Happy ve @Bredn Mysterio
    Cw lerde tercih edilmemesinin bir sebebide sizce CM modunda oto ban olması olabilir mi ?

Bunu yazan birini ariyordum bende biri yazmis en azindan.. Bu arada trax yetenek herosu falan deyince insanlar guluyorum, tek bmlik is olayida garip cidden bm acinca adam dalma yada lothar bas bekle zor bir sey degil sanirim buda? Bmde sonsuza kadar acik kalan bir item degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Tyraél

İkisi de aynı sayılır yetenek konusunda, sağ klik herosu ama snip benim gözümde daha bi uğraş gerektirir
    Trax güçlü, Snip işe yaramaz bir hero olsa da bana kalırsa böyle, yanılıyor olabilirim tabii

Sniper'in zor olan tek yani, atak animasyonunun son derece hizli olmasi, stop yapilamamasi (ne kadar S tusuna basarsan bas), base damagesinin daha dusuk olmasidir. Drow, 6 leveldan sonra son derece kolay last hit alir. Dediklerinde haklisin, Sniper'in last hiti bile bir ugras gerektiriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnotherPlanet

sağ click herosunun guide ımı olurmuş.

+9879864651289
  • quote:

Orijinalden alıntı: HypnotiC.

quote:

Orijinalden alıntı: ölümüne çArşı ulan

blood'la hp'sı yarıya dusmus bır kurban bul ultı at 1. skılı kendıne bas o kadar. Traxex(drow ranger) noob herosudur kasmayın,sniperde öyle

Sen de trax ve snip almıyorsun ve noob değilsin çok sağlamsın.

yav hadi işine bak. Trax ve snipin noob herosu olmadığını söylersen go tetris. traxexle bi silence atıyosun o kadar snipde ultı
  • Konuyu canlandırmak gibi olacak ama , madem drow sağ click herosu değil , o zaman coklu kontrol edilen herolar dışında hepsi noob herosu . Yani mesele skil atıp adam oldurmek degil ise meepo , lone druid gibi coklu kontrol yetenegi isteyen herolar dısındaki herolar fasa fiso . Madem öyle kaldıralım 80 tane heroyu 10 tane hero kalsın yetenek isteyen .
  • Başlığı görünce hunharca güldüm

abi drow u klavye kullanmadan oynayarak yine godlike olunur ne guide ı?
  • Dota da tek sağ click herosu lycandır, onda bile kurtlara blocklatmayıp doğru pozisyon almak önemlidir.
    Drowa sağ click herosu diyen noobdur başka birşey değil.
    Hele snipe sağ click, noob herosu diyen bildiğin oyunu bilmiyordur, snip oyunun en pro 2-3 herosundan biridir.
    Pro herosu olması için öyle çok tuşla kullanılması gerekmez. Çünkü dotada proluk sadece tuş kombinasyonlarını hızlı ayarlamakla olmaz.
    Dotada proluk bilgi deneyim ve kesinlikle vizyon ister
    Ayrıca sağ click ne , ya sağ tık deyin ya right click

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlyone -- 28 Mayıs 2013; 10:56:50 >
  • adam tek benle degıl herkesle ugrasmıs buyuk troll valla

• Eğer başlangıç seviyesindeysen internette bir sürü build var .. Ama eğer orta seviye playersan karşıya göre item kasmanı öneririm.. Mesela karşıda stunner bm kasan falan herolar varsa bkb kasabilirsin.. Eğer teamın iyiyse supp varsa direk dps kasarsan iyi olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: im.erer

aslında asıl önemli olan burda söylediklerimizi oyunun gidişatına göre ayarlaman

ayrıca Yasha yıda unutmuşum

Power Treads Yasha Crystalist çektimmi tamamdır. Bunlardan sonra Manta Style kolay olur zaten

http://www.dotafire.com/dota-2/guide/loveless-guide-to-traxex-17

şunada bir göz at

bu build iyi bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: onlyone

Dota da tek sağ click herosu lycandır, onda bile kurtlara blocklatmayıp doğru pozisyon almak önemlidir.
    Drowa sağ click herosu diyen noobdur başka birşey değil.
    Hele snipe sağ click, noob herosu diyen bildiğin oyunu bilmiyordur, snip oyunun en pro 2-3 herosundan biridir.
    Pro herosu olması için öyle çok tuşla kullanılması gerekmez. Çünkü dotada proluk sadece tuş kombinasyonlarını hızlı ayarlamakla olmaz.
    Dotada proluk bilgi deneyim ve kesinlikle vizyon ister
    Ayrıca sağ click ne , ya sağ tık deyin ya right click

Yav he he o zaman pudge invo da noob herosu
    Rica ediyorum soyle insanlar oynamasin dotayi

• Pudge invo noob herosu değil ama sniple karşılaştıramayacak kadar kolay herolar
    Sniple sırf ulti atan "noob" adam zaten pudge ile de sadece hook atıyor, ısırıyor; invo ile de meteor atıyor combatın ortasına
    Yani olayı attıgı skillerle kıyaslarsan yanlış olur
  • quote:

Pudge invo noob herosu değil ama sniple karşılaştıramayacak kadar kolay herolar
    Sniple sırf ulti atan "noob" adam zaten pudge ile de sadece hook atıyor, ısırıyor; invo ile de meteor atıyor combatın ortasına
    Yani olayı attıgı skillerle kıyaslarsan yanlış olur

Blok.obvious troll is obvious

• Arkadaşlar ben bu dotayı yaklaşık 5-6 aydır oynuyorum ve şunu söylemeliyim ki heronun guidesi olmaz bence item guide yapmları lazım.Şöyle ki ben bu kadar oynamama rağmen hala ezbere item yapıyorum.Yani çoğu yeni adam böyle... mesela karşıda gyro var adam gene gidip ck ya manta yapıyor.Niye? Çünkü bütün rehberlerde manta ckya güzel item diye tanıtılıyor.Sonra yaptığı manta hiçbirşeye yaramıyor gyro karşısında.Yani rehberlerin çok daha gelişmiş olması gerekiyor.Kimsede tam olarak el atmıyor bu işe.
  • Maç başladığı an rehber açtıkları için gelişmiş rehbere kimse bakmaz herkes kısa rehberleri seviyor kim uğraşacak o kadar vakit yok bir kere ayrıca build bakmak kadar saçma bir şey yok ben de bakıyordum ama hiç bir şey katmadığını anladım build bakmadan düzgün skill ve item çıkabiliyorsan zaten işi bitirmişsin demektir bunu başarabiliyorsak ne mutlu bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Arkadaşlar ben bu dotayı yaklaşık 5-6 aydır oynuyorum ve şunu söylemeliyim ki heronun guidesi olmaz bence item guide yapmları lazım.Şöyle ki ben bu kadar oynamama rağmen hala ezbere item yapıyorum.Yani çoğu yeni adam böyle... mesela karşıda gyro var adam gene gidip ck ya manta yapıyor.Niye? Çünkü bütün rehberlerde manta ckya güzel item diye tanıtılıyor.Sonra yaptığı manta hiçbirşeye yaramıyor gyro karşısında.Yani rehberlerin çok daha gelişmiş olması gerekiyor.Kimsede tam olarak el atmıyor bu işe.

Valla 6 aydır oynuyorsun ama oyunu burdaki pro geçinenlerden iyi kavramışsın
    Dotada bi heroya her oyunda aynı itemi çıkıyorsan, zaten daha gidecek çok yolun var demektir. Trole mesela bkb genelde kasılır karşıda stun veya saglam damage atan bir int yoksa sen gidip bkb kasarsan gerizekalısındır. Drowa mesela genelde lothar cıkılır, karsıda bloodseeker, gondar, slardardan biri veya birkaçı varken gider lothar çıkarsan yine gerizekalısındır.
    Dota dinamik bir oyun her oyunda yeni şeyler öğrenebilir, yapabilirsin.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mega Therion

Arkadaşlar ben bu dotayı yaklaşık 5-6 aydır oynuyorum ve şunu söylemeliyim ki heronun guidesi olmaz bence item guide yapmları lazım.Şöyle ki ben bu kadar oynamama rağmen hala ezbere item yapıyorum.Yani çoğu yeni adam böyle... mesela karşıda gyro var adam gene gidip ck ya manta yapıyor.Niye? Çünkü bütün rehberlerde manta ckya güzel item diye tanıtılıyor.Sonra yaptığı manta hiçbirşeye yaramıyor gyro karşısında.Yani rehberlerin çok daha gelişmiş olması gerekiyor.Kimsede tam olarak el atmıyor bu işe.

Valla 6 aydır oynuyorsun ama oyunu burdaki pro geçinenlerden iyi kavramışsın
    Dotada bi heroya her oyunda aynı itemi çıkıyorsan, zaten daha gidecek çok yolun var demektir. Trole mesela bkb genelde kasılır karşıda stun veya saglam damage atan bir int yoksa sen gidip bkb kasarsan gerizekalısındır. Drowa mesela genelde lothar cıkılır, karsıda bloodseeker, gondar, slardardan biri veya birkaçı varken gider lothar çıkarsan yine gerizekalısındır.
    Dota dinamik bir oyun her oyunda yeni şeyler öğrenebilir, yapabilirsin.

Merakım'dan soruyorum.

Shadow blade'i drow ranger sadece kaçış için mi kullanıyor?

Siz öyle kullanıyorsanız burası ahkam kesmek için yanlış yer.

• İnanırmısın bugun maç yaptık karsıda drow vardı oyun 66 dk surdu 40. 50. dakkadan sonra çok etkılı değil bızım takımda bounty vardı ona focuslandıktan sonra zaten bıtırdık ama oyun mukkemel zevklıydı bı ara "GG" dedık :D sonra oyun dondu ınvoker tek basına anciente felan saldırdı ama bız kazandık muthiş bi oyundu ilk defa veya 2. 3. defaa tam anlamıyla GG verdım

ben kotldım. Benım galıbeyette payım yuksek aradabı pozisyon alamadığım zamanlarda drow benı oldursede iyidim D: 30 assıst vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martin.

İnanırmısın bugun maç yaptık karsıda drow vardı oyun 66 dk surdu 40. 50. dakkadan sonra çok etkılı değil bızım takımda bounty vardı ona focuslandıktan sonra zaten bıtırdık ama oyun mukkemel zevklıydı bı ara "GG" dedık :D sonra oyun dondu ınvoker tek basına anciente felan saldırdı ama bız kazandık muthiş bi oyundu ilk defa veya 2. 3. defaa tam anlamıyla GG verdım

ben kotldım. Benım galıbeyette payım yuksek aradabı pozisyon alamadığım zamanlarda drow benı oldursede iyidim D: 30 assıst vardı

invoker tek başınamı saldırdı geri can yenilenmedimi kulenin?(damage i yüksekse iş değişebilir
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.