Şimdi Ara

Dota 2 Drow Ranger guide (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
4.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet oto ban tabi ki var , ancak bu tür maçlarda Riki , trax gibi herolar teamfighta katkısı olmadığı için seçilmez. Yani profesyonel oyuncuların tercihi değildir , 50 dkyı aşmış bir oyunda trax bana kalırsa çok fazla varlık gösteremez,
  • oyun başı farm yapması gereken bi hero genellikle mid gidilir erken gang girilir bu heroyla. tabi 6. seviyeye geldim gidip adam keseyim demiyeceksin önce güzel item yap ondan sonra git. ben genellikle power treadstan sonra crystalist(sanırım) yapıyorum üstüne bide manta çekince tadından yenmiyor. BM den kurtulmanın tek yolu oyuna odaklanmak zaten BM nin süresi kısa biraz durup tekrar saldırabilirsin.

Bu arada kolay farm yapılıyo diyenler midde kasmasın arkadaş.
    Sağ tık herosu falanda değil sadece drow a karşı oynamayı bilmiyor kimse.
  • Shadow Blade kasması da çok avantajlı olacaktır .

Bot , Lotar , Crystalist şeklinde kasarım genelde ,mantra ise oyun gidişatına göre , Lotar zaten bir nebze can kurtarıyor.
  • aslında asıl önemli olan burda söylediklerimizi oyunun gidişatına göre ayarlaman

ayrıca Yasha yıda unutmuşum

Power Treads Yasha Crystalist çektimmi tamamdır. Bunlardan sonra Manta Style kolay olur zaten

http://www.dotafire.com/dota-2/guide/loveless-guide-to-traxex-17

şunada bir göz at
  • quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

Evet oto ban tabi ki var , ancak bu tür maçlarda Riki , trax gibi herolar teamfighta katkısı olmadığı için seçilmez. Yani profesyonel oyuncuların tercihi değildir , 50 dkyı aşmış bir oyunda trax bana kalırsa çok fazla varlık gösteremez,

hocam söylemek istediğimi anlamıyosun galiba hero picklenemiyor yasak otomatik banlı ondan üstünde konuşmaya bile gerek yok çünkü picklenmesi yasaklanmış ve oto ban olduğu için ileride açıldığında seçilip seçilmeyeceğini bilemezsin 6 saniye silencesi sayesinde alındığı durumlar olabiliyordu eskiden şimdi açılsa yine olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HypnotiC. -- 3 Şubat 2013; 15:06:20 >
  • Demek istediğini anlıyorum , söylemeye çalıştığım şey Trax oto ban olmasa da AP de dahil çok tercih edilmemesinin sebebi şudur : Basit bir hero , teamfighta hiç bir katkısı yoktur , item kasarsan kesebilirsin , oda bir ya da iki kişiyle sınırlıdır. İtem kasamazsan zaten creepten farkın yok o heroyla.
  • zaten takımdaki hard carrynin amacı item kasmaktır takımın hard carrysi trax dışındaki başka bir hero olsada item kasmazsa işe yaramaz
  • Of kardeş , of :) tamam haklısın. :)
  • Trax sağ klik herosu değil de ney? Sniper bile daha çok yetenek istiyor
  • Asıl ''Sniper'' yetenek istemiyen bi hero.Sadece sağ tık var heroda ilk skilli kullanan bile görmedim.Kaçan adam oluyorsa neredeyse 2000 range li ultisi ile herkesi alabiliyor.
  • Tamam sniper yetenek istemiyor ama drow ile aynı mı? İlk skill kullanmıyorlarsa o kendilerinin sorunu ama ilk skilli auto yapıp silence atmaktan başka ne yapıyor ki drow?
    Sniperın en azından ultisi var, ilk skilli var bişeyler yapmaya çalışıyor, Drow ise %50 slow ile ve 6 levelda +40 agi ile oyun sonu carrysinden farksız oluyor, tek bulduğu adamı yiyor direk

Edit : Noob gibi gözükmeyeyim tabi stunu olan veya gank atan kişiler yenebilir ama bi pub gamede buna rastlamak ne mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyraél -- 4 Şubat 2013; 16:22:46 >
  • Tamam.Trax'a oyüzden noob herosu diyebilirsin.Ama Sniper'da yetenek gerektiren birşey yok Range arttıran pasifi sayesinde Mapte bile görülmeden ganglerde adamları arkadan indiriyorsun.Hiç değilse Trax ile Silence tutturmak yetenek gerektiriyor.
  • İkisi de aynı sayılır yetenek konusunda, sağ klik herosu ama snip benim gözümde daha bi uğraş gerektirir
    Trax güçlü, Snip işe yaramaz bir hero olsa da bana kalırsa böyle, yanılıyor olabilirim tabii
  • Mesele sağ click herosu falan değil mesele insanımızın bu skili az olan heroları ezik herosu olarak görmesi :D vengeyle tıklayıp stun atmayı v.s skill kullanmayı yetenek sananlar var.
  • Mesele heronun sağ click olduğunu söyleyen yok, mesele o heronun sıradan birisinin elinde strateji gerektirmemesi.
    Venge oynaması kolay da olsa traxdan zordur bence carrylemeyi bilen birisine
  • Her hero oynayan kişinin yeteneğine bağlı neyse tartışmıcam traxı seçsen her oyun win alıyosunuz zaten çok kolay hero sağ click %100 win
  • Evet, öyle
    Edit : Burada uzun süredir tartışmalarını okuyorum da her konuyu kendine doğru çekip öyle yorumluyorsun, ben ne demişim zaten carrylemeyi bilene kolaydır ve oynamayı bilen farklı kişiler için ikisi de eşit değildir, sen ise benim dediğimi tekrar edip kendini haklı çıkartıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tyraél -- 4 Şubat 2013; 21:26:55 >
  • Ben fikirlerimi söylüyorum haklı ve ya değil önemli değil senin yazılarının hepsini okumadım. Ben böyle düşünüyorum katılanlar olur katılmayanlar olur np önceden yaşadığım tartışmalardaki gibi.
  • Cevaplar için tesekkur ederim peki Bloodseeker hk. ne düşünüyorsunuz oynarken nasıl bir yol izlenmeli ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • blood'la hp'sı yarıya dusmus bır kurban bul ultı at 1. skılı kendıne bas o kadar. Traxex(drow ranger) noob herosudur kasmayın,sniperde öyle
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.