Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (538. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.855
Cevap
77
Favori
703.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  DOTA 2 [ANA KONU] Sanki başıma kötü şeyler gelecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nyks16 -- 9 Ağustos 2014; 23:40:02 >
  • simage yap lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlbertEinstein

quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

quote:

Orijinalden alıntı: Jan-

quote:

TECHIES GELDİ

HAPPENING STATUS = ITS HAPPENING

Güncelleme falan gelmedi emin misin acaba?

i b8ed m8

I r8 8/8 m8.

i appreci8 m8 im str8 so lets sk8

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan955

Smurf hesap açtık, elemanın biri 5.dk afk oldu, 15.dk özür dilerim internetimde bir şey var felan yazdı çıktı. Bekledik bekledik düşmedi oyundan 50dk süren oyunda oyundan düşmedi dc şekilde bitirdi 8.5k gold ile, ne oluyor bu oyuna. :(

Bende de aynı durum. Artık pes ettim en ufak söz söylemiyorum kimseye nasıl biliyolarsa öyle oynasınlar.

Bu arada noob hesabımda dünyanın itemi var onları yeni hesaba aktarmanın bir yolu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

Smurf hesap açtık, elemanın biri 5.dk afk oldu, 15.dk özür dilerim internetimde bir şey var felan yazdı çıktı. Bekledik bekledik düşmedi oyundan 50dk süren oyunda oyundan düşmedi dc şekilde bitirdi 8.5k gold ile, ne oluyor bu oyuna. :(

Bende de aynı durum. Artık pes ettim en ufak söz söylemiyorum kimseye nasıl biliyolarsa öyle oynasınlar.

Bu arada noob hesabımda dünyanın itemi var onları yeni hesaba aktarmanın bir yolu var mı?

yeni hesabından eski hesabına trade offer gönder, trade ekranı açılıyor. o ekranda hiç bir item koyma, ondan sonra diğer sekmeden (his offer yazması lazım emin değilim) kendi tüm itemlerini oraya koy, kabul et. ondan sonra eski hesabına giriş yap, trade offer bölümün aç, oradan isteği kabul et.
    anlayamadıysan mesaj at oradan ayrıntılı hallederiz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

simage yap lütfen

Düzenledim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

quote:

yeni hesabından eski hesabına trade offer gönder, trade ekranı açılıyor. o ekranda hiç bir item koyma, ondan sonra diğer sekmeden (his offer yazması lazım emin değilim) kendi tüm itemlerini oraya koy, kabul et. ondan sonra eski hesabına giriş yap, trade offer bölümün aç, oradan isteği kabul et.
    anlayamadıysan mesaj at oradan ayrıntılı hallederiz

Valla anlayamadım ne yalan söyliyim bir daha anlatır mısın

• Kaybetsek şikayet edicektim ama rakip kötüydü slark'dım şansa yenmek kolay oldu ama o paraya 4 kişi olunca ihtiyaç oluyor ve ilk kez başıma geldi, yenilsek ciddiye alıp maç linkini support'a yazardım.

15 gün sonra ticaret yapabiliyorsun, trade offer aç profilde görürsün zaten, hepsini koy hediye de yolla.

@F355 Challenge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustLetmego -- 10 Ağustos 2014; 1:02:02 >
  • Yav siz broda nasıl çöp dersiniz xD (şaka lütfen üstüme gelmeyin) ama şuan singsingin oyununda brot eziyor. :/
  • Bölümle mevcut sorunlarla alakalı görüşlerinizi, değerlendirmelerinizi lütfen paylaşın;

http://forum.donanimhaber.com/m_95778587/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: SECR7

Yav siz broda nasıl çöp dersiniz xD (şaka lütfen üstüme gelmeyin) ama şuan singsingin oyununda brot eziyor. :/

Daha az önce Broodmother için: "Şu halde bile 6K networth'u olduğu halde bir supportu bile kesemiyor." dedi.
  • quote:

quote:

Kaybetsek şikayet edicektim ama rakip kötüydü slark'dım şansa yenmek kolay oldu ama o paraya 4 kişi olunca ihtiyaç oluyor ve ilk kez başıma geldi, yenilsek ciddiye alıp maç linkini support'a yazardım.

15 gün sonra ticaret yapabiliyorsun, trade offer aç profilde görürsün zaten, hepsini koy hediye de yolla.

@F355 Challenge

support ne yapsin senin oyundaki sorununu ahahsgsfafag
    ayrica free to play oyundan adam mi banlattircan sbsvafafafacs

Desteğe yazıcağım dedim orada? Adam abandon olmadı, dc oldu, 5dakika süresi vardı güya 50dk sonra bitti oyun.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kaybetsek şikayet edicektim ama rakip kötüydü slark'dım şansa yenmek kolay oldu ama o paraya 4 kişi olunca ihtiyaç oluyor ve ilk kez başıma geldi, yenilsek ciddiye alıp maç linkini support'a yazardım.

@F355 Challenge

support ne yapsin senin oyundaki sorununu ahahsgsfafag
    ayrica free to play oyundan adam mi banlattircan sbsvafafafacs

Desteğe yazıcağım dedim orada? Adam abandon olmadı, dc oldu, 5dakika süresi vardı güya 50dk sonra bitti oyun.

kes

3-4 sene sonra hatırlat, reşit olduğunda cevap atacağım. Kaldıramazsın felan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JustLetmego -- 10 Ağustos 2014; 4:27:34 >

• Teşekkür ederim ikinize de eyvallah.

@kaan955 @Nintendo.
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    Godlike deydi ama 0 a karşı sanırım,skor tablosunu göstermedi ama.
  • quote:

Godlike deydi ama 0 a karşı sanırım,skor tablosunu göstermedi ama.

Boş ver kaybettiler zaten.
  • quote:

Doom'la ilgili soruyu soran sensin heralde
    Arcane boots genel bir tercih Doom'da. Doom'a tranquil bile çok kasıldı son turnuvalarda. Mana problemi olan bir hero, iyi olur o sebeple. Phase, Arcane, Tranquil tercih edilen itemler.
    Maçı gördüm ayrıca, skill buildin kötü. 2. skill jungleda uzun süre kalmanı sağlaman için çok önemli. Zaten Enchantress, Enigma, Furion, Chen hariç heroların jungle girmesine karşıyım (creep devour etmek haricinde) sen iyice yavaşlatmışsın itemleri.

Alchemist'e de mi karşısın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BloodyMonk

quote:

Doom'la ilgili soruyu soran sensin heralde
    Arcane boots genel bir tercih Doom'da. Doom'a tranquil bile çok kasıldı son turnuvalarda. Mana problemi olan bir hero, iyi olur o sebeple. Phase, Arcane, Tranquil tercih edilen itemler.
    Maçı gördüm ayrıca, skill buildin kötü. 2. skill jungleda uzun süre kalmanı sağlaman için çok önemli. Zaten Enchantress, Enigma, Furion, Chen hariç heroların jungle girmesine karşıyım (creep devour etmek haricinde) sen iyice yavaşlatmışsın itemleri.

Alchemist'e de mi karşısın

Evet ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

Yav siz broda nasıl çöp dersiniz xD (şaka lütfen üstüme gelmeyin) ama şuan singsingin oyununda brot eziyor. :/

Daha az önce Broodmother için: "Şu halde bile 6K networth'u olduğu halde bir supportu bile kesemiyor." dedi.

Geçen Broodmother'ın tek başına trilane'i dağıttığına şahit olduktan sonra ,bu hero çöp diyenlere hak vermiyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: El Jefe

quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

quote:

Geçen Broodmother'ın tek başına trilane'i dağıttığına şahit olduktan sonra ,bu hero çöp diyenlere hak vermiyorum artık

ben pubtakileri gördükçe çöp demeye devam edeceğim

• 
Sayfa: önceki 536537538539540
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.