Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (540. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.856
Cevap
77
Favori
703.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cemilkocan

ooooo dota alırım bi dal

http://www.dotabuff.com/players/107446646

bunu niye attın şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nintendo.

quote:

Orijinalden alıntı: cemilkocan

ooooo dota alırım bi dal

http://www.dotabuff.com/players/107446646

bunu niye attın şimdi

Benim profil :) daha çok yeniyim açıkçası
  • quote:

Orijinalden alıntı: F355 Challenge

En sonda Brew'ün yaptığı nasıl oluyor yav?

Bu bug hala duruyorsa ben bi mmr arttırıp geliyorum

• Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    süper hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

mmr is a piece of shit. it makes no sense

Says a scrub.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodSkull

süper hocam

Teşekkürler. Öyle bir deneme yapayım dedim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: BloodSkull

süper hocam

Teşekkürler. Öyle bir deneme yapayım dedim.

Başka zamanda olcakmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rajeesh

bloodstone ile yapılan bi bugtı o, fixlendi çoktan olmuyor artık

yeni gelen updatelerle fixlendi sanırsam.
  • Arkadaşlar sizde de durum böylemi bir güncelleme gelmişti böyle kaldı oyuna giriyor sorun yok ancak sildim geri yükledim düzelmedi hala böyle .
  • quote:

Orijinalden alıntı: benightedd

Arkadaşlar sizde de durum böylemi bir güncelleme gelmişti böyle kaldı oyuna giriyor sorun yok ancak sildim geri yükledim düzelmedi hala böyle .

Pause yapip carpiya basacaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Arkadaşlar sizde de durum böylemi bir güncelleme gelmişti böyle kaldı oyuna giriyor sorun yok ancak sildim geri yükledim düzelmedi hala böyle .

Pause yapip carpiya basacaksin

Yaptım hocam düzelmedi tekrar geliyor. :(

• quote:

bende steam betayı etkinleştirince düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: gareher

quote:

bende steam betayı etkinleştirince düzeldi

Yok hocam o da çare olmadı. Neyse şimdilik bir sorun oluşturmuyor sadece orada öylece duruyor.

• İtem listelemede ve gümcellemede sorunlar var
    İtemlerimden kaldırdıklarım envanterime düşmedi 6 saattir hayırlısı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • battle point booster almak istiyorum en hesaplısı dream league %225 olan sanırım. 6 gün yazıyo süre olarak. 6 gün in game time mı yoksa takvim günü olarak mı ?
  • quote:

Deneme:http://www.twitch.tv/senorvodka

10 years since senorvodka strim. i walk through the empty streets trying to think of something else but my path always leads to the stream. i stare at the screen for hours and try to summon the lord. i watch other vodkas streaming but it is no good. i flame nintendo in donanimhaber and try to resist the nazi admin but it is all meaningless. the end is near.i then usually watch some anime and cry myself to sleep.
  • quote:

quote:

10 years since senorvodka strim. i walk through the empty streets trying to think of something else but my path always leads to the stream. i stare at the screen for hours and try to summon the lord. i watch other vodkas streaming but it is no good. i flame nintendo in donanimhaber and try to resist the nazi admin but it is all meaningless. the end is near.i then usually watch some anime and cry myself to sleep.

/>

I will stream soon enough.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 11 Ağustos 2014; 23:39:24 >

• quote:

quote:

( ͡° ͜ʖ ͡°) Every 60 seconds in DonanımHaber, a minute passes.Together we can stop this.Please spread the word. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• beyler meepo sorum olacak

pub girip küfür yemek ve milletin oyununu zehir etmemek için hard botlara karşı meepo deniyorum sürekli olarak. çeşitli başlangıçlar deniyorum. klasik başlangıcım

ring of protection tango ve healing salve oluyor. dakida 1 gibi hemen yandaki dükkandan orb of venom alıyorum. ilk olarak slow sonra 1. skilli açıp 3 levelde saldırıp 2 ağ ile fb alıyorum slow sayesinde kaçamıyorlarda. yanımdaki biraz da uyanıksa double kill geliyor zaten. daha etkili taktıkleri olan varmı ? birde karşıma adamlar geliyor ağ atıyor 5 meepo aynı anda yanımda w basıp beni öldürüyor? teker teker uğraşıyor mu klonlarla anlayamadım orayı

birde ben early de raven çıkıyorum eğer hp sıkıntısı çekiyorsam direk meka bitirip sonraki item vlad offering alıp iyi hp regen sahibi oluyorum. tabi hepsinden önce power treads oluyor elimde. başka taktik verebilecek gönüllü arkadaş varmı ? çok da sevdim çünkü early olur da hafif sıkıntı çeksen bile scepter aldıktan sonra yanına gelebileceklerin sayısı çok azalıyor. late çok zevkli geçse de mid-late geçişinde zorlanıyorum . önerilerinizi bekliyorum

• 
Sayfa: önceki 538539540541542
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.