Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (537. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21.855
Cevap
77
Favori
703.760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdi, ceza neye benziyor acikliyorum. 1 vs 1 denen aptal mod ciktiktan bir sure sonra leshrac secen ismi lazim degil, hile yapip beni yendi. Sonralari dikkat ettim ki
    bircok ismi lazim degil ayni yontemle digerlerini de yeniyor vs. Derken bu maclardan birinde leshracin hileyi nasil yaptigini yazdim. Sen misin yazan? Valve
    bana CHAT BAN verdi ve hala da bu cezanin acisini cekiyorum. Fakat bu CHAT BAN biraz degisik. Kendi oynadigim maclarda her seyi yazabiliyorum, konusuyorum. Soz konusu, canli bir mac izlemek olunca iste orada yazdiklarim goruntulenmiyor. Sadece, eger arkadaslarimi partiye davet ettiysem onlar gorebiliyor.

Ben boyle bir sey gormedim. Bu CHAT BAN'in ne zaman kaldirilacagi ile ilgili arastirma yaptim ama bu KONUDA HICBIR SEY YAPILAMIYORMUS. Of of!

Var mi buna benzer cezalar yiyen?
  • beyler bu excalibur'un stream yaptığı bi adres falan var mı ?
  • lunaya diffusal kassak pasifinin vurduğu dmglerde de mana silinir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

Simdi, ceza neye benziyor acikliyorum. 1 vs 1 denen aptal mod ciktiktan bir sure sonra leshrac secen ismi lazim degil, hile yapip beni yendi. Sonralari dikkat ettim ki
    bircok ismi lazim degil ayni yontemle digerlerini de yeniyor vs. Derken bu maclardan birinde leshracin hileyi nasil yaptigini yazdim. Sen misin yazan? Valve
    bana CHAT BAN verdi ve hala da bu cezanin acisini cekiyorum. Fakat bu CHAT BAN biraz degisik. Kendi oynadigim maclarda her seyi yazabiliyorum, konusuyorum. Soz konusu, canli bir mac izlemek olunca iste orada yazdiklarim goruntulenmiyor. Sadece, eger arkadaslarimi partiye davet ettiysem onlar gorebiliyor.

Ben boyle bir sey gormedim. Bu CHAT BAN'in ne zaman kaldirilacagi ile ilgili arastirma yaptim ama bu KONUDA HICBIR SEY YAPILAMIYORMUS. Of of!

Party yerine chat ayarlarından DotaTV'yi seç, channela partye yazıyorsundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: AlfaRomeo147

lunaya diffusal kassak pasifinin vurduğu dmglerde de mana silinir mi

Hayır, Luna'ya Diffusal kasman doğru bir tercih değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Meshhead

quote:

tercih olarak doğru değil fakat manayı silmiyor anlamında mı hayır dedin
  • Meshhead kullanıcısına yanıt
    Ben karşıda medusa var ise kasarım . O maçlık satanic yerine hot ile idare ederim .Ama pasifi mana silermi bilmem
  • quote:

quote:

quote:

tercih olarak doğru değil fakat manayı silmiyor anlamında mı hayır dedin

Sadece ilk vurduğun hedefin manasını siler.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LivingDeads69

Simdi, ceza neye benziyor acikliyorum. 1 vs 1 denen aptal mod ciktiktan bir sure sonra leshrac secen ismi lazim degil, hile yapip beni yendi. Sonralari dikkat ettim ki

Party yerine chat ayarlarından DotaTV'yi seç, channela partye yazıyorsundur.

Sanmiyorum ama gozumden kacmis olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jan-

100 mblık bir güncelleme geldi. Herhangi bir fark gören var mı?

Kozmetik, bilet falan geldi daha var 6.82ye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ranked oyunlarda random atma kalkmalı...Meraklıları için ayrıca ar-ranked seçeneği gelmeli...
  • beyler aşırı yavaş oyun buluyor neden böyle 5 dakika bekletiyor en az oyuna girince de zaten 10 oyundan 8 inde 9/10 da kalıyor 1 kişi bağlanamıyor atıyor oyunu oynamak yasak sanki bana
  • Agustosun sonlarina dogru gelecek buyuk update bosuna beklemeyin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Calligiato

Ranked oyunlarda random atma kalkmalı...Meraklıları için ayrıca ar-ranked seçeneği gelmeli...

ar ranked kumarin rankli bersiyonu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TECHIES GELDİ

HAPPENING STATUS = ITS HAPPENING
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amon Amarth

TECHIES GELDİ

Güncelleme falan gelmedi emin misin acaba?
  • Smurf hesap açtık, elemanın biri 5.dk afk oldu, 15.dk özür dilerim internetimde bir şey var felan yazdı çıktı. Bekledik bekledik düşmedi oyundan 50dk süren oyunda oyundan düşmedi dc şekilde bitirdi 8.5k gold ile, ne oluyor bu oyuna. :(
  • quote:

quote:

TECHIES GELDİ

i b8ed m8

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

TECHIES GELDİ

i b8ed m8

I r8 8/8 m8.
  • steam gg
  • 
Sayfa: önceki 535536537538539
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.