Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU] (1023. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
21.855
Cevap
77
Favori
703.758
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bugün köşe takımıyız, yarın Deleted User. Çok şaapmamak lazım, nimetlerinden yararlanıp alacağını alıp çıkmak lazım yoksa gafayı yersin. bkz. sn.binali yıldırım paşa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u have to MakeMyFireOut -- 29 Ekim 2016; 2:4:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AJFA

quote:

Orijinalden alıntı: u have to MakeMyFireOut

quote:

Orijinalden alıntı: AJFA

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: jemalizm1

o zaman bahsettiğim şeyi anlayamamak için çok üst pencereden bakıyor olmanız lazım, zira oyunu ingilizce oynayıp "İntihar" ın ingilizcesini bilmemeniz manidar, o yüzden oyuna yeni mi başladınız diye sordum.
    çünkü dota da İntihar diye bir eylem var..

Ya arkadaş daha 2 kelimeyi bir araya getirip kendisini ifade edemeyen adam kalkmış yardımcı olmaya çalışan insarlarla kendi çapında sarcasm yaptığını sanıyor. Git önce türkçeden yoksun sorunu düzelt sonra git lobby de pudge pickleyip kendini deny la ve gör zaten skor tabelasına intiharların işlemediğini. 2 major patch öncesinin değişikliği. Rica ederim.

Dostum işliyor 2 gün evvel oynadım daha

Suicide lar yazılmıyor artık hocam müsait isen dener misin suan. Ben test ettim az önce

hocam skora yazılmıyor doğrudur ben yanlış anladım kaç kere öldüğünü gösteren yerde yazıyor ondan bahsediliyor sandım

Valla sen anladıysan iyi hocam, ben hala kim neyden bahsediyor anlamadım. Ama skor tabelası deyince benim aklıma gelen budur.

• u have to MakeMyFireOut U kullanıcısına yanıt
    size de yazarak kendime hakaret etmeye başladığımı maalesef yeni farkettim.
    artık size de yazmaya devam etmeyeceğim.
    iyice anla diye resimlere KIRMIZI KIRMIZI işaretler koydum..
    üstelik skor Tablosunu ben kendi elimle yazmadım, VALVE yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jemalizm1 -- 29 Ekim 2016; 2:50:0 >

• quote:

size de yazarak kendime hakaret etmeye başladığımı maalesef yeni farkettim.
    artık size de yazmaya devam etmeyeceğim.
    iyice anla diye resimlere KIRMIZI KIRMIZI işaretler koydum..
    üstelik skor Tablosunu ben kendi elimle yazmadım, VALVE yazmış.

Dostum kaç kere öldüğün yazıyor orada, sonuç olarak intihar da bir ölüm değil mi? Gayet normal orda yazması.

Fakat arkadaşın paylaştığı takımlar arası skorda

http://i.hizliresim.com/PQmd8O.jpg

(şu resim)

gördüğün gibi intihara rağmen hala 0-0

• AJFA kullanıcısına yanıt
    zaten sorduğum soruda budur.
    bunun kayıtlara geçmemesi oyunun mekaniğe nasıl bir etki sağlar,
    mantıksız mı olur.
    oyunun içerisin deki bilgi penceresin de yazmış yazmamış beni ilgilendirmiyor ki,
    istatistiklere girip baktığım da orada gözüküyor. ben X bir kahramana baktığımda 300 öldürdüğüm, 250 kere ölmüşsün yazıyor, tech e baktığımda 300 kere öldürdüğüm, 300 kere öldüğüm yazıyor. fakat aradaki makasın daha açık olması gerekiyor.
    oyunun mekaniğinden anlayan bir arkadaş görüp bilgilendirse daha mantıklı olacak. fakat konu gereksiz ego dolu mesajlar ile doldu gitti.
    ben bununla ilgili bir valve ye yazmayı bile düşünüyorum.
    çünkü 10maç atıyorsam 9u tech oynuyorum.

tartışmanın özü zaten orada yazıyo burada yazmıyor değil.
    arkadaş bunun kalktığını ve hatta 2 güncelleme öncesi kalktığını savunuyor, sonra da çeviriyor kazı yanmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jemalizm1 -- 29 Ekim 2016; 3:10:18 >

• quote:

mantıksız mı olur.
    oyunun içerisin deki bilgi penceresin de yazmış yazmamış beni ilgilendirmiyor ki,
    istatistiklere girip baktığım da orada gözüküyor.

arkadaş bunun kalktığını ve hatta 2 güncelleme öncesi kalktığını savunuyor, sonra da çeviriyor kazı yanmasın.

Ya arkadaşım senin algı problemin mi var? Benim bahsettiğim olayda önceden kendini öldürsen de sanki düşman takım seni kesmiş gibi skor kazanıyordu. Yani ben gidip techies le kendimi havaya uçurup ölsem skor 0-1 oluyordu düşman lehine. Bunu kaldırdılar diyorum, hala yanlış birşey yazmışım gibi salağa yatıyor. Senin bahsettiğin SKOR TABELASI senin oyun içinde kendine ait öldürme/ölüm/asist istatistikleri ve intihar etmekte ölmenin yollarından biri. Yani istatistiklerde senin düşündüğünün aksine yazıyor olması gerekir ki yazıyorda zaten. Kendini ifade edemiyorsun bari yazılanı anlamaya çalış.

• quote:

mantıksız mı olur.
    istatistiklere girip baktığım da orada gözüküyor. ben X bir kahramana baktığımda 300 öldürdüğüm, 250 kere ölmüşsün yazıyor, tech e baktığımda 300 kere öldürdüğüm, 300 kere öldüğüm yazıyor. fakat aradaki makasın daha açık olması gerekiyor.
    oyunun mekaniğinden anlayan bir arkadaş görüp bilgilendirse daha mantıklı olacak. fakat konu gereksiz ego dolu mesajlar ile doldu gitti.
    ben bununla ilgili bir valve ye yazmayı bile düşünüyorum.
    çünkü 10maç atıyorsam 9u tech oynuyorum.

Evet arkadaş bi yukardaki mesajda gayet mantıklı söylemiş. Kendini deny etmen KDA'nı etkiliyor, sonuç olarak ölüyorsun yani.

• Hay tartıştığınız konuya sokayım.
    Ulan altı üstü skor tabelası, nesine taktınız da bu kadar konuyu uzattınız durduk yere? Salak salak ego kasma zamanı değil şimdi. Bakın yeni hazine gelmiş, onu tartışın. Jug set gelmiş mesela muazzam, onu tartışın.

Bu arada Magina set düşürdüm, takas yapmak falan isteyen olursa mesaj şaapınız.
  • quote:

Bugün köşe takımıyız, yarın Deleted User. Çok şaapmamak lazım, nimetlerinden yararlanıp alacağını alıp çıkmak lazım yoksa gafayı yersin. bkz. sn.binali yıldırım paşa

Sandalyeden kaydım okuyunca. Yine tabeladaki adam etkisini yakalayamadım, hunharca ellerimi havaya açıp insan hak ve hürriyetlerini hiçe sayarmışçasına ama aslolan tebessüm gösterebilmektir.

Konuda güzel şeyler de oluyor. Selçük ismiyle nam salan arkadaşın adult temalı bir paragrafta herkese geçirmesi, ikinci paragrafta ise saygılar şeklinde yazısını noktalaması. İşte gerçek DotA 2 konusu bu.

Umarım depremlerin ölçeği büyük olmaz.

Bu arada ben de antimage setini sattım Selçük dost, dün Warlock ile ikisinin bir haftası dolmuştu. Takas düşünüyorsan yeniden yaz, tavsiyede bulunayım.

Edit: Hem Jugger hem de Spirit Breaker set düştü ama satış için bir hafta beklemek gerekiyor. Satanlar nasıl beklemeden satıyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 29 Ekim 2016; 6:44:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Nicholai Hel kullanıcısına yanıt
    Selçük? Neyse...

Beklemeden satma konusunu ben de anlamadım. Dün level atlayıp gelen hazineyi açtığımda item pazar/takas süresi yoktu ama daha önceki açtığım hazinelerde vardı. Sebebini anlamadım. Normalde ultra nadir setlerde süre olmazdı, hemen satılırdı.

Ultra nadir düşüremediğim için bilemiyciim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selcukgns

Selçük? Neyse...

Beklemeden satma konusunu ben de anlamadım. Dün level atlayıp gelen hazineyi açtığımda item pazar/takas süresi yoktu ama daha önceki açtığım hazinelerde vardı. Sebebini anlamadım. Normalde ultra nadir setlerde süre olmazdı, hemen satılırdı.

Ultra nadir düşüremediğim için bilemiyciim.

Sanırım şöyle oluyormuş, eğer treasure'ları erkenden aldıysan satabiliyormuşsun. Bir yabancı arkadaş bu şekilde bilgi verdi.

Ben hem Antimage hem Warlock düşürmüştüm Treasure I ile, şimdi de hem Juggernaut hem de Spirit Breaker düştü. Bakalım, sıra üçüncüde. Keşke bir hafta trade yasağı olmasa da 330 liraya satsam şu an.
  • Vay arkadaş millete bak hele, ultralar ultra nadirler havalarda uçuşuyo. Bizde pazardan çektiğimiz 0.5 tl lik setlerimizi giyelim bari napalım S A D B O Y S
    20 kutu daha aldım, 3 tane Spirit Breaker, bir tane daha Juggernaut çıktı :)

Fakirliğin lüzumu yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 29 Ekim 2016; 12:07:35 >
  • Hey, its me your brother!

Şaka bi yana pazarda fiyatı yüksekken ikisinide sat. Bence ultra nadir olması dışında setin bi çekiciliği yok. Birini sat, diğerini zekat olarak bana ver. İhtiyacım yok, setide beğenmedim ama işte senide böyle çaresiz durumda bırakmak istemiyorum o yüzden alıyorum Kappa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi u have to MakeMyFireOut -- 29 Ekim 2016; 11:46:49 >
    Fiyat yüksek ve satmak istiyorum ama 7 günlük trade yasağı sıkıntı.

Edit: Ayrıca göndereyim tabiî ki, ayıp ediyorsun. Aramızda iki sidikli skin'in lafı mı olur? (Blokladı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 29 Ekim 2016; 12:8:25 >
  • Test için tıklanacak birşey olmadığından adım gibi emin olduğum halde yinede mouse yi oraya götürüp kontol etmem beni yinede düşük iq lu yapar mı? Gidiş yolundan kanaat notu veriyor musunuz?
  • Eski tartışmalar daha iyiydi.Blackvnm Willy filan vardı
  • Beyler kinetik gem i heronun herhangi bir itemine takınca da çalışıyor mu?
    http://dota2.gamepedia.com/Blackened_Edge_of_the_Bladekeeper

Mesela şu kinetic leri farklı bir sworda taksam yine aynı şekilde efektler çalışır mı?
  • Hediye yoluyla da satış yapılabilir muhtemelen. Setler çok güzelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlısıyla yarın olsa da şu Magina seti satsam. Ondan sonra gelen parayla kutu aç işine gireceğim.

Dota'da iteme para vermek gereksiz artık benim için, nasıl olsa yama kullanıyorum :D Maksat heyecan olsun.
  • 
Sayfa: önceki 10211022102310241025
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.