Şimdi Ara

DOTA 2 [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
21.830
Cevap
87
Favori
658.368
Tıklama
Giriş
    482 Mesaj
    Sonbahar harıtası satacak veya verecek olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Olayı çözdüm. Yeni aldığımız treasure'dan düşen item'ları satmak için bekliyoruz. Eskiden sahip olduklarımızdan açtığımızda düşerse beklememize gerek yok.

Marketten ya da store'dan aldığımızda 7 gün bekleyeceğimiz için içinden çıkanı da 7 gün bekliyoruz. Yani geçen hafta treasure'ları depolayanlar şu an 370'den Jugger seti satıyor.

Ben de böyle bekleyeyim bir hafta.
    |
    |
    F355 Challenge kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Zekânı test etmek için buraya tıkla.
  • Yarbay
    8858 Mesaj

Selçük dost, ne yaması? İstediğin skin'i kendin görebileceğin bir yama mı? Aslında elâlemin ne gördüğü benim de umrumda değil, ben de kullanabilirim eğer hesaba zeval olmayacaksa.
    |
    |
    selcukgns kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Teğmen
    236 Mesaj

Selçük demeyi bıraksak iyi olur aslında.

Kendin görüyorsun sadece evet, karşı tarafın görüp görmemesi önemli değil, önemli olan senin seti görüp oynaman :)
    Yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve hiç bir sıkıntı olmadı. Benden daha uzun süredir kullananlar var 2-3 yıl gibi. Ama oldu da bir şey oldu, sorumluluk kabul etmem.
    |
    |
    Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    Para eder mi yoksa açıyım mı ? 2014 yılına ait sanırım. http://www.dota2.com/store/itemdetails/20379?r=258 Buradaki linkte epey pahalı gösteriyor
    Cpu: AMD Ryzen 7 1700 | Motherboard: Asus Rog Crosshair Vi Hero | Gpu: MSI RTX2080 GAMING X TRIO | Os: Windows 10 Professional | Ram: Corsair Vengeance LPX 16Gb 3200Mhz Ddr4 | Monitor: Viewsonic xg2703-gs 165Hz
    Case: Thermaltake Spedo Advance Package Full Tower | Hdd:Samsung 250gb Evo Ssd | Keyboard: Logitech G105 Gaming | Mouse: Steelseries Sensei Raw Frost Blue | Headset: Steelseries siberia v2
    Steam ID : Circ / Battlenet : Circ
  • Yarbay
    10086 Mesaj
    Bizim yobaz Omni'nin win rate %60 olmuş.
    Sizce nerf gelir mi ya da gelmesi gerekir mi?

Healın pure damage vurması biraz adaletsiz gibi. Bir soul ring'le olması gerekenden fazla iş yapıyor hero. Magic dmg'e çevirseler de çok nerflenmiş olur. Kararsız kaldım.

Ama pek seçilmediği için ellemez bence volvo.

Daha yeni çok ağır nerf yedi hero, oyundan kaldırılsın mı istiyon hocam
    |
    |
    Bahsedilenler: Dovahkiin
    |
    RaúL kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    8858 Mesaj
    Batllecup'ı kazandık bugün. Omni oyunları zor oluyor gerçekten. İki kere ban'lamayı unuttuk, ikisinde de seçildi. Benim support sürekli Wintern Wyvern oynuyor, ben support'suz oynamaya alışığım pub game'lerden ama güzel de oynuyor, öteki support da agresif heroları sevdiğinden biz Omni, Dazzle gibi heroları kullanamıyoruz.

Benim oyun tarzıma en uygun olanı WD ve Lion aslında ama Phoenix, Dazzle, WW takım için daha faydalı. Tabiî ki en önemlisi Omni (Şahsi görüşüm).

Bana heal atmasa, ulti kullanmasa bile olur. Büyü yemeyeyim yeter. Oyun tarzım çok agresif, yanımda support olmasına rağmen genelde 20-40 deny ile oyun bitiriyorum. Omni ile daha rahat ediyor, BKB'yi atlayabiliyor ya da çok geç çıkabiliyorum (Takım malsa -genelde maldır- ikinci üçüncü item olarak BKB çıkmam gerekiyor). Bu da beni tek başıma oyun taşıyacak konuma koyuyor.

PA için konuşuyorum, turnuvalar haricinde 10 oyunun 7'sini PA ile oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 30 Ekim 2016; 1:18:43 >
    |
    |

• Binbaşı
    1166 Mesaj

İçindekinden çıkanlar da para etmiyormuş sanırım . Teşekkür ederim
    |
    |
    Nicholai Hel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Cpu: AMD Ryzen 7 1700 | Motherboard: Asus Rog Crosshair Vi Hero | Gpu: MSI RTX2080 GAMING X TRIO | Os: Windows 10 Professional | Ram: Corsair Vengeance LPX 16Gb 3200Mhz Ddr4 | Monitor: Viewsonic xg2703-gs 165Hz
    Case: Thermaltake Spedo Advance Package Full Tower | Hdd:Samsung 250gb Evo Ssd | Keyboard: Logitech G105 Gaming | Mouse: Steelseries Sensei Raw Frost Blue | Headset: Steelseries siberia v2
  • Yarbay
    8858 Mesaj

Evet, maalesef. Rica ederim. Bol şans.
    |
    |

• Yarbay
    4344 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkiin

Bizim yobaz Omni'nin win rate %60 olmuş.
    Sizce nerf gelir mi ya da gelmesi gerekir mi?

Healın pure damage vurması biraz adaletsiz gibi. Bir soul ring'le olması gerekenden fazla iş yapıyor hero. Magic dmg'e çevirseler de çok nerflenmiş olur. Kararsız kaldım.

Ama pek seçilmediği için ellemez bence volvo.

heronun ultisi zaten diffle çöp oluyor.hadi diff alana kadar ne yapacağız dersen de ilk 10 dk da heroya agresf girmeyeceksin.
    WC3'den beri invoker ile birlikte sürekli oynadığım tek hero ve şu anda gayet iyi durumda.Eskiden çöpoğluçöptü.
    Takım herosu bence gayet iyi.Ama yerine alınack supportlar da onun kadr iyi. Nerflenecekse tüm supportlar nerflensin ya da aynen kalsın derim.

he still waiting for god's choice

• Yarbay
    8858 Mesaj

Nerf'lenmesine gerek yok, avantajları çok evet ama üç aşağı beş yukarı support'lar dediğin gibi denk zaten. İyi oynayan aradan sıyrılıyor, Omni op oluyor. Op değil aslında, oynayan iyi oynamış oluyor.

Bizim takımda Pafe mahlaslı Alman panzeri bir arkadaş var, onun Wyvern ile oynayışından sonra Wyvern de bana op geliyor örneğin. Ama normalde dağınık takımlarla oynarken iplenmez.
    |
    |
    Mega Therion kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    324 Mesaj
    Boston Major Turnuvası sunumu için kanalıma beklerim..

https://www.twitch.tv/obeterboceko
    |
    |
    |
    |
    Master Singsing üzdü
    |
    |

Bu arada Pa oynuyorum diyordunuz buildiniz nasıl bana yazabilir misin?Ben de çok Pa oynuyorum genelde fury i işlevsiz görüyorum kasmak eziyet geliyor. Deso çok öneriliyor içime sinen bir build bulamadım henüz
    |
    |
    Bahsedilenler: Nicholai Hel
  • Yarbay
    8858 Mesaj

Support'a, rakibe, takımdaki öteki carry'e, karşımdakinin oyun becerisine göre değişiyor. Genelde early-mid-late için geçişlerin kolay olduğu item'ları yapıyorum.

Aşağıya item build'imi ekledim, genelde, oyunların %30-%40'ında bu şekilde item build yapıyorum. BKB Maelstorm'dan önce gelmeliydi, hatta Maelstorm yapılmayabilirdi. Benim oyun tarzıma, early'yi geçiştirme şeklime bu uyuyor, Miracle da genelde bu şekilde oynuyor PA ile. Ama Deso+Vladimir iyi takımlara karşı daha iyi gidiyor. Benim takım içindeki görevim yalnızca kasmak değil, dediğim gibi kötü support'lara denk geldiğim için deny desteği falan görmüyorum, rakibi kastırmamak için de uğraşmam gerekiyor. Bu yüzden çoğu PA'ya göre kill oranım çok yüksek olmuyor, takımın öteki carry'si için alan bırakıyorum. Karşımdaki de kasamayınca olay diğer lane'deki takım arkadaşlarımın kişisel becerisine kalıyor.

Bir hususu düzelteyim, Miracle Maelstorm>Mjöllnir yapmıyor, Assault Cuirass yapıyor. Takımdaki Spirit Breaker'da AC olunca ben yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicholai Hel -- 30 Ekim 2016; 21:26:16 >
    |
    |

HızlıCevap
Reklamlar
haberler
SEO
Bey Azura
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.