Şimdi Ara

DOSYA KONUSU [San Andreas bilinmeyenler, Rockstar ve Epsilon Tarikatı Gizemi] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
2
Favori
105.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6ay sindirerek oynadım gta san andreasi çok garip seyler gördüğümü hatırlıyorum ben de
    özellikle su tekerlekli sandalye olayına takılmıştım
  • bende çok pis sarmıştım bunlara bi ara hatta bi tarla vardı etrafında hiç ışık kaynağı olmamasına rağmen bi yerden ışık vuruyordu hakatten çok garip şeyler var san andreas ta.
  • 2 saat filan oynadım ama uğraşmak istemedim pek herkes seviyor ama benim o kadar ilgimi çekmedi nedense bu oyun...
  • oğlum korktum lan bu ne, silent hill'i geçmiş gizemler.. nasıl oynamışım ben bu oyunu
  • kızmayın ama mesajım bulunsun
  • Ben %98'deyken yanlışlıkla saveimi sildikten sonra oynamayı bırakmıştım. Yoksa dodoya atlayıp yavaş yavaş san andreas simalarında uçmak veya harrier ile it dalaşına girmek gerçekten çok zevkliydi. Pc'de oynarken tat alamadım ama. Pgup pgdown filan derken uçak, helikopter filan işkenceye dönüşüyor resmen. Bir de ps2 joypadinde basınca duyarlı tuşlar olduğu için arabalarda da gazı köklemek zorunda kalmıyorduk, yavaş yavaş gidebiliyorduk. Of çok iyiydi be!! (PS2 için para biriktireyim bari )

Edit: Bisikletle sağda solda zıplamak veya gökdelenin tepesindan atlamak gibi olaylar da çok zevkliydi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okhay -- 10 Mayıs 2010; 17:00:52 >
  • Ulan he evet mesajınız bulunsun. İlgini çekmiyorsa yazma kardeşim. Bizim ilgimizi çekiyor. Fake bile olsa meraklanıyoruz, tamam mı?
  • Emegine saglık .
  • ah san andreas ah hala seni durur durur oynarim
  • Bende hala oynuyorum mutlaka yüklü olarak duruyor bilgisayarımda.Şu zamana kadar oynadığım en bağlayıcı oyun
  • burda ayri bir dunyadasin burasi senin dunyan her seye sen karar verebiliyorsun bence simdiye kadar cikmis oyunlarin en mukemmelleriden biri
  • Gaza geldim yüklüyorum tekrar. Bu sefer yüzde yüz yapmadan bırakmayacam.
  • Ben yükledim 7. görevi yapıyorum suan :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Aster

Gaza geldim yüklüyorum tekrar. Bu sefer yüzde yüz yapmadan bırakmayacam.

daha bitirmedin mi yoksa oyunu ?
  • Yıllar geçmesine rağmen zevkle okudum, sağol.
  • Vay anasını. Zamanında ne oynadım San Andreas'ı ama bunları hiç bilmiyodum
  • harbiden acayıp bende içinde adam olmayan arabalar görmüştüm ama baya uzun suruyo kylerde çıkıyo çok
  • Bugün denedim,bazı şeyleri.Ama başarısızım herhalde sadece 6 cesedi bulabildim.

Onun dışında San Andreas oyundan çok çok öte bir şeydir benim için.Görevlerin hepsi bittiğinde oyundan hala aynı keyfi alıyor insan.(Hatta daha fazlası.)Bu yüzden apayrı bir zevk San Andreas oynamak.

Edit:İmla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cellar Door -- 2 Eylül 2010; 20:57:35 >
  • Arkadaşlar Bi De Ceset Torbaları var. Bi de yok deniyodu ama ben gittim bakın valla gittim yani
    Resmi:

Uploaded with ImageShack.us

Ben İlk Başta Hani Lan nerde dedim tam yerini işaretlememişim bu sefer yaptım kamyon bırakmış cesetler var ama kapamamışlar pü şerfsizler

• Pardonn !!
    [simage]
    [/simage]
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.