Şimdi Ara

Dostoyevski bence çok kötü bir yazar.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hayatımda bildiğim okuduğum en kötü yazar. Uzatıyor da uzatıyor hiç de güzel anlatmıyor hiç sevmiyorum bu adamı Bir de bir ego bir ego ki sormayın. Suç ve Ceza da en kötü kitabıdır. Efendim işte Raskolnikov var bu duruyor duruyor mal gibi asosyal asosyal takılıyor bu deli manyak, sonra gidiyor yaşlı bir kadını öldürüyor. Sen öyle ev içinde her gün her saat takıl her bi psikolojik problem olur sende. Uzun lafın kısası çok boş bir yazar bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ben de suç ve cezaya 3 kere başlayıp hala bitiremedim.belki 4-5 yıl sonra tekrar başlarım.ne yalan söyleyeyim beni de çok sıkıyor.aşırı uzun betimlemeleri sevmem. benim zevkime hitap etmiyor. benim de iyi yazarlar listemde değil.kitabı bitirmeyi başarırsam bir yere koyarım.

şimdi olur mu öyle şey yaa, çok büyük yazarcılar gelir.başlığın 2. kelimesini okumadan saydırırlar.önden yerimi kaptım
  • bu senin elbette bireysel yorumun. bana göre ise insanın içindek kötü tarafı anlatabilen en başarılı yazarlardan biri .
  • Dostoyevski olmasaydı, romanda olmazdı der, kaçarım.

• Peki.

• Senin Dediğin uzun uzun anlatmaya betimleme denir. Şayet kelime dağarcığın ve kitabı anlama kapasiten yeterli seviyede değil ise anlamaman çok doğal. Beğenmedim diyebilir bir insan ancak başarısı kuşaklar Tarafından tescil edilmiş bir yazara hakaret etmek işte bu edepsizliktir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tartışma amacıyla açılmamış tamamen ilgi odağı olmaya çalışan saçma bir konu. Konu kilit üye ban!!

• Hayat Lokumu bence çok kötü bir troll.

Hayatımda bildiğim okuduğum en kötü troll. Uzatıyor da uzatıyor hiç de güzel anlatmıyor hiç sevmiyorum bu adamı Bir de bir ego bir ego ki sormayın. Dostoyevski hakkında açtığı konuda en kötü trollüğüdür. Efendim işte Zebani var bu duruyor duruyor mal gibi asosyal asosyal takılıyor bu deli manyak, sonra gidiyor yaşlı kadını zindana atıyor. Sen öyle ev içinde her gün her saat takıl her bi psikolojik problem olur sende. Uzun lafın kısası çok boş bir troll bence.
  • aynen kezo aynen
  •  Dostoyevski bence çok kötü bir yazar.
  • YAW HEHE
  • Lawlord kullanıcısına yanıt
    İlgisiz. Uzun betimlemeleri sevmemenin kelime bilgisiyle ya da kapasiteyle ilişiği yoktur, asıl edep gerektiren şey ise bunu beğenmiyorum diyen insana saygı duymak. Ben de beğenmiyorum, oldukça sıkıcı.

• Nihayet benim gibi düşünen birisine denk geldim
  •  Dostoyevski bence çok kötü bir yazar.
  • Çok talihsiz bir konu olmuş.Yer altından Notlar,insancıklar gibi kült romanlara imza atmış bir yazara kötü bir yazar demek,kitap kültürü olmayan bir insana yakışır sözlerdir.Evet kitap kültürü kıt olan insanlara dili ağır gelebilir ki,size öyle olmuş sanırım.Dostoyevski şüphesiz dünyanın en iyi yazarlarından birisidir.Yazarın kitapları dünya klasikleri arasında yer almış.Bira dikkatli ve düşünerek okumanızı tavsiye ederim.

• Lawlord kullanıcısına yanıt
    Bu saçma yorum popüler kültürün insanın derinliğine ne denli işlediğinin ayrı bir kanıtıdır. Kendi fikrinden olmayanı "kapasitesi yok" yahut "salak" diye nitelendirebilen bir insan gelip rus edebiyatını savunmaya çalışıyor ya, şaşıyorum. Dostoyevski bir balondur ve kitabı Balzac ya da benzer yazarların aksine betimlemeden çok boş laflarla ve yüklemsiz cümlelerle doludur. Dostoyevski zamane rus vatandaşını tam olarak yansıttığından ünlenmiştir, yüzyılımızla bir ilgisi yoktur ve üslubu da özen içermez, nokta.

• quote:

Orijinalden alıntı: Serebrum

Bu saçma yorum popüler kültürün insanın derinliğine ne denli işlediğinin ayrı bir kanıtıdır. Kendi fikrinden olmayanı "kapasitesi yok" yahut "salak" diye nitelendirebilen bir insan gelip rus edebiyatını savunmaya çalışıyor ya, şaşıyorum. Dostoyevski bir balondur ve kitabı Balzac ya da benzer yazarların aksine betimlemeden çok boş laflarla ve yüklemsiz cümlelerle doludur. Dostoyevski zamane rus vatandaşını tam olarak yansıttığından ünlenmiştir, yüzyılımızla bir ilgisi yoktur ve üslubu da özen içermez, nokta.

Umarım ironidir

• Lan şakaysa komik daha vahimi değilse daha da komik.

• Mr.Prestige kullanıcısına yanıt
    Neyin ironisi var o mesajda? Şaka demek isterken ironi diyen adam insanı aşağılar tavra bürünmesin lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Serebrum -- 25 Haziran 2017; 15:42:2 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.