Şimdi Ara

Doping Adsl kullanan var mı? (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
2
Favori
144.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Semt, il, ilçe yer bölge zemin falan filan internet için her yerde değişiyo galiba kimine çok iyi internet hızı ulaşırken kimini küfürbaz ediyo demekki,
    Ama şu Doping kullanıyorum, oldukça hemde oldukça memnunum, TTnet ve Birinet rezilliğinden sonra özellikle Briinet sakın almayın hiçmi hiç önermiyorum.
  • merhaba bende bugun sade doping başvurusu yaptım. 24 ay boyunca kablosuz modem dahil 57.99 TL. 3 farklı modem markası sôylediler hangisini seçeyim. Fishnet, zykel, tp link

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar

şunu belirteyim

sakın demeyin bu ttnet bütün internetlerden daha iyidir diye bende bu zamana kadar ttnetten kazıklandım ama bütün internetler aynıymış

bunu evime gelen tt yetkilisi söyledi ve telefon kutumun santrale yakınlığı uzaklığıyla alakalı hız alacağımı söyledi 4 mbps yi geçmez dedi

ister doping bağlattır ister türk.net ister dsmart bu değişmez dedi

sonuçta hepsi tt nin alt yapısını kullanıyor

ttnete kazıklanmayın sakın benden tavsiye
  • Arkadaşlar doping'de mtu oluyormu ? birde upload hızları kaç sitesinde yazmıyor
  • Doping de şu anda SINIRSIZ 20mbps'ye kadar FİBER İNTERNET ayda 44,99TL aktivasyon ÜCRETSİZ.
    ADSL bağlantısı için de cazip kampanyalar var.

Doping Adsl ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak yada başvuru yapmak için iletişim bilgilerinizi PM atabilirsiniz.

Bu konudaki uzman yetkililerimiz size altyapınız hakkında en sağlıklı internet bağlantı türü ve kullanımlarınız için uygun paketi önerecektir.

Hizmeti satın alıp almamanız bizim için önemli değil.

Soru ve isteklerinize yardımcı olmak bizi mutlu edecektir.

Saygılarımla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doping ADSL

Doping de şu anda SINIRSIZ 20mbps'ye kadar FİBER İNTERNET ayda 44,99TL aktivasyon ÜCRETSİZ.
    ADSL bağlantısı için de cazip kampanyalar var.

Doping Adsl ürün ve hizmetleri hakkında bilgi almak yada başvuru yapmak için iletişim bilgilerinizi PM atabilirsiniz.

Bu konudaki uzman yetkililerimiz size altyapınız hakkında en sağlıklı internet bağlantı türü ve kullanımlarınız için uygun paketi önerecektir.

Hizmeti satın alıp almamanız bizim için önemli değil.

Soru ve isteklerinize yardımcı olmak bizi mutlu edecektir.

Saygılarımla.

Merhaba 4 aylik sozlesmem kaldi bu surecte 8 mbsye kadar olan tarifeye gecmek istiyorum fakat babam sadece kampanya diye uzatilarak illa satmak isteyen kisilere ikna oluyor babami kampanya diyerek 63 tllik 50 gb akklik tarife icin aramaniz mumkun mu?

• CHARISMATIC kullanıcısına yanıt
    bende 8 Mbs'e kadar olan tarife var, az önce ölçtüm, değer ekteki gibi

Doping Adsl kullanan var mı?
  • http://www.doping.com.tr/Kampanyalar/Internet/Haftanin-Firsati-Telefonsuz-Internet

Geçilir mi sizce ?

• 8 mbit lik tarifeyi kullanıyorum bende hız resimdeki gibi birçok kez görüşme yaptım müşteri hizmetler,yle hala aynı hızım ttnet 1 mbit kullnıyrdum bundan çok daha hızlıydı taahht olmasa hiç durmayacam
  • Sakın bulaşmayın. Başımdan geçen olayı anlatayım. Ttnetten hizmet alıyordum. Ttnette iken benim bulunduğum bölgede 8 mgbit hız alıyordum. Dopinge geçtim rezillikler başladı en başta bi modem gönderdiler modem kullanılmış üstü felan çizik kutusu tahrif edilmiş böyle aboneliğim başladı 3 gün sonra internetimde kopmalar sitelere girememeler ne yaptılarsa çözemediler bana tesisatınızda sıkıntı var diyorlar diyorumki ttnette iken ben bu sorunları yaşamıyordum diyorum biz bilmeyiz dediler en sonunda taahhüdü bozdum 600 tl para ödedim. Sakın bulaşmayın

•  Doping Adsl kullanan var mı?
    arkadaşlar 2 yaz önce ttnet 8mbit sınırsız kullanıyordum ve hızı 1mbiti bulmuyordu iki ay kullanıp kapattırmıştım.. geçen hafta başurdum dopinge bağlantı bugün yapıldı paketim 16mbit ve ortalama hız testinde 13-15,5 arası hız alıyorum modemin kendisine 18792kb hız geliyo.. şuanda çok memnunum çok yardımcı oldu müşteri hizmetleri filan.. tavsiye ediyorum yan komşuda ttnet var 8mbit paket ama hızı 3-4 mbiti geçmiyo :) iyiki doping almışım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enes327 -- 7 Nisan 2014; 21:35:31 >

• http://www.doping.com.tr/Kampanyalar/Internet/Akbank-Direkt-Kullanicilarina-Ozel-Kampanya

Süper kampanya var ama kafam karıştı buradaki yorumlardan. superonline taaahhütsüz 16 mb ye kadar sınırsız 60 tl veriyorum. Bu kampanya ile 1 yılda 240 tl tasarrfu yapmış olurum ama taahhüt olayına her zaman gıcık olmuşumdur.
  • Beyler öncelikle internet hızınısı kablolu bağlantı ile test edin. Modem frekans ayarları internet hızını direk olarak etkiliyor çünkü. Bende şuan Biri kullanıyorum ve bitmesi için gün sayıyorum. 5 aydır internetimde problem var. 5 dakikada bir kopuyor. 30'dan fazla arıza kaydım var. 9 kere Türk Telekom'dan ekip geldi ama çözüm bulamadılar. Aynı sorunu bir başka arkadaşımda yaşıyor. Bu yüzden interneti değiştiricem. Doping Akbank kampanyası şuan cazip geldi bana. 16 Mbps'e kadar Sınırsız (50 GB AKN) - 39.00 TL. Diğer firmaları denedim ama hiçbirinden memnun kalmadım. Bu sefer Doping'i denemeyi düşünüyorum bakalım. Şuan araştırma yapıyorum.
  • Ben apartmandan fiber için imza toplayabilirsem fibere geçeceğim aksi takdirde Doping in akbank kampanyası müthiş avantajlı ve oraya geçeceğim. Sonuçta hepsi ttnet altyapısını kullanıyor. Kaliteli bir modemle en iyi şekilde adsl i kullanabiliriz.
  • s.a. arkadaşlar internetsiz kaldım ilk defa adsl internetim olacak bu güne kadar 3g modem kullandım İstanbul*Küçükçekmece de ikamet ediyorum zannedersem bölge ve ile göre değişiyor internet hızı bu bölgede doping kullannan var mı... teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ns-05 -- 14 Haziran 2014; 18:39:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ns-05

s.a. arkadaşlar internetsiz kaldım ilk defa adsl internetim olacak bu güne kadar 3g modem kullandım İstanbul*Küçükçekmece de ikamet ediyorum zannedersem bölge ve ile göre değişiyor internet hızı bu bölgede doping kullannan var mı... teşekkürler..

1 ay kadar foldu doping bağlattım sıkıntı yok.. 16 mb hızında 50 gb akk 49 tl
  • adam ilk 2 mesajını buraya harcamıs :D Dopingten aradılar benıde kampanyaları fiyatları cazip . Kullanımı nasıl baglantı kopması çok oluyormu benim için bu cok onemli baglantı kopması sık oluyorsa acıkcası geçmeyi hiç düşünmüyorum. Yorumlarınızı beklıyorum.
  • Öncelikle doping adsl kullanmadan yorum yapan arkadaşlar, lütfen bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmayın.
    6 Senedir doping adsl kullanıyorum, 8Mbit'e kadar sınırsız. Hiç bir şekilde sıkıntı olmadı ping 8'in üstüne çıkmadı hız 6mbit'in altına inmedi...

Çok memnunum ancak, ttnet'in hızı keşfet kampanyasındaki 24Mbit'lik VDSL Hipernet'ine geçeceğim, ilk defa evimde ttnet kullanacağım umarım pişman olmam...
    Müşteri hizmetleri nasıl diye sorarsanız, bir şey diyemem çünkü kullanıcı adı ve şifre dışında aramadım.:)
    Modem: TP-LINK TD-W8101G ADSL2+

• Ben de 2 senedir kullanıyorum, 8mbit bağlantım var. Ortalama 3-6 arası değişti.

İki sene içinde 1 gün bağlantı kesildi. Geçen sene ara ara hız düşüyordu, bu sene düşüklük yaşamadım.
  • 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.