Şimdi Ara

Doping Adsl kullanan var mı? (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
2
Favori
144.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dostum pardon baktım modem markasına ya ama yazmayı unuttum, bana verdikleri modem "Fishnet" diye ufak bir modem şu an hala birinet`in verdiği modemi kullanıyorum ama müşteri hizmetleri ile görüştüm durumu anlattım böyle böyle modem değişimi sağlıcam. ama şunu söylim film indirirken eski bağlantımda max 200 küsür ile çekiyordum şu an 1 - 2 peers ile 700 civarında çekiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 333

herkese merhaba,

doping adsl e geçmeyi düşünüyorum, müşteri hizmetlerini aradım ve kampanyalar hakkında bilgi almaya çalıştım. bana şöyle bir şey söylendi ki inandırıcı gelmedi, siz kullanan kişilerden yorum almak istiyorum.
    internette okuduğum kampanya şu;

8 Mb/sn'e kadar Sınırsız * 24 ay 39,99 TL
    Süper Eko Doping Telefon HY 200 Her Yöne** 200 dakika 22,99 TL
    toplam 63 liraya, ekstra turk telekoma para ödemeden dendi. ben ısrarla türk telekom ev telefonu faturası gönderir mi diye sorduğumda yani bana gelen fatura
    63+ev telefonu faturası olur mu dediğimde, hayır ev telefonu türk telekom ile alakasız oluyor dendi.

kullanan arkadaşlara soruyorum bu doğru bir bilgi mi ?
    yani doping abonesi olduğumda sadece doping adsl e mi para ödüyorum ? türk telekom ile bir bağlantım kalmıyor mu ?

doğrudur..telefon parası gelmez

• @mahoni326
    Dostum Fishnet marka modemi geri alıyorlar sana yazmayı unuttum, direk Tp-link getiriyorlar talep etmen yeterli oluyor.
    Doping Adsl`e gelirsek arkadaşlar, daha önce kullanmış olduğum Birinet`ten 3 kat daha hızlı bağlantı alıyorum, daha iyi indirme hızı ve gün içerisinde kesilmeyen bir internet sahibi oldum sonunda öneririm Doping net`i dediğim gibi her şikayete ve Şikayetvar.com`a aldanmamak lazım her zaman bazende denemek gerekir.
    Bu arada şunuda eklim Xbox`lım var ve Airties modem le Live bağlantısında sürekli sorun yaşıyordum modem üzerinden ayar yapmak gerekiyordu bu sorunda ortadan kalktı artık Xbox ile sadece Wireless bağlantısını açmam yeterli oluyor Live`a bağlanmak için
  • bugun benim hızım 8 den 16 ya çıkmış.ben hiç kimseyle konuşmadım, kendiliğinden olmuş
    var mı böyle olan?
  • Doping net mi peki dostum 16 ya çıkartan
  • Doping önermiyorum arkadaşlar. Hep sorunlu olduğunu okuyorum, duyuyorum. Benide çok arıyorlar ama kabul etmiyorum.
  • arkadaşlar bu dopingin verdiği modemi değilde kendi modemimizi kullnabiliyormuyuz acaba adamlrın verdiği modemde sürekli kopmlar wifi kesilmeleri yaşıyoyrum adsl den kacarken bunlra düştük malesef
  • ttnet illetinden beni kurtaracak bir servis sağlayıcı yok mu ya????
    sadece beni değil tüm kullanıcılarını rezil ediyor. bakınız: TTNET YORUMLARI
  • bir de adamlar kampaya fiyatlarını yazmışlar ama ekonomik telefon kaketi almayı zorunlu tutuyorlar ve o parayı da kampanya fiyatına sonradan dahil ediyorlar.
    Benim Tahahüt sürem dolmuştu Doping uygun geldi araştırdım vazgeçtim..
  • Yahu kafam çok karıştı. Tam digiturk+doping'e geçeyim dedim. Doping ADSL ile ilgili yorumlar ortada. Kafam çorba gibi oldu. Sizce Digiturk+iki keyif paketi+8mbite kadar sınırsız (50gb akn) Geçeyim mi? Çünkü TTNET'ten bıktım. 8MBiT'e kadar diyorlar ancak son 3 aydır 3 mbit'in üstüne çıkamıyorum. İllallah ettim. Sizce ne yapmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • al benden de o kadar bende dopinge geçmek istiyorum ama bu forumdaki mesajları okudum benimde kafam çorba gibi oldu.ne yapacağımı şaşırdım?yok mu doping kullanan biri bizi bi aydınlatsa?????????*
  • Arkadaşlar kim ne derse desin DOPİNG adsl inanın 10 numara bir internet servis sağlayıcısıdır...

2 yıl 3 ay'dır kullanıyorum....Memnun olmasaydım 2 yıl taahhütümü uzatmazdım emin olun...

Sade doping 8 mb'e kadar sınırsız kullanıyorum...
  • ben de 2 yıllı doping kullanıcısıyım. bugüne kadar hiç problem yaşamadım. 8mbit 6gb kotalı 33 tl idi. bugün aradılar sözleşmeniz bitmiş diye. 24 aylık sözleşme önerdiler 25,99 mu neydi aynı paket için. kabul ettik bakalım
  • Arkadaşlar şu ana kadar bana en iyi bağlantıyı sağlayan Doping net olmuştur 3 aydır kulanıyorum, ilk verdikleri pembe bir modemi gördüğümde sinirim bozuldu fakat aradım müşteri hizmetleri bana TPLİNK`in sağlam bi modemini getirdiler şu an hiç sorun yok eğer Dopingnet geçerseniz ve Fishnet modem getirirlerse talep edin değiştirsinler ama ben hiç sorun yaşamıyorum şu an 400 - 500 ile dosya indirirken diğer yanadan youtube da 480p video yu hiç takılmadan oynatıryor hatta bazı videolar 720p bile takılmadan oynatıyor ben bunu daha önceki değiştirdiğim 2 internet sağlayıcısında hiç yaşamadım.
  • Kullanan arkadaşım çok iyi olduğunu iddaa ediyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: achellias

Arkadaşlar kim ne derse desin DOPİNG adsl inanın 10 numara bir internet servis sağlayıcısıdır...

2 yıl 3 ay'dır kullanıyorum....Memnun olmasaydım 2 yıl taahhütümü uzatmazdım emin olun...

+12313212313213156467897941

2,5 yıldır kullanıyorum
    sade doping 8 mb'e kadar sınırsız aylık 55 TL :)

Diğerlerinin yüzüne bile bakmam....
  • quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

quote:

Arkadaşlar kim ne derse desin DOPİNG adsl inanın 10 numara bir internet servis sağlayıcısıdır...

2,5 yıldır kullanıyorum

3 aydır faturam sabit 55 TL geliyor, o kadar mutluyum ki her ay 10 lira kârdayım...

Fishnet modemim bütün ışıkları yanmasına rağmen internet gelmiyor bazen...
    Yeni bir modem almanın yolu gözüktü...
    Kafamdaki model airties 5453...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hero4262321

quote:

2,5 yıldır kullanıyorum

3 aydır faturam sabit 55 TL geliyor, o kadar mutluyum ki her ay 10 lira kârdayım...

Fishnet modemim bütün ışıkları yanmasına rağmen internet gelmiyor bazen...
    Yeni bir modem almanın yolu gözüktü...
    Kafamdaki model airties 5453...

Ben sana modem icin iki marka söyleyeyim. Airties ve tp-link. Kendim airties kullanıyorum senelerdır. Müşteri hizmetleri kalite ürün süper ötesi. Tp-link türkiye piyasasına gireli cok olmadı ama firmanin işi sadece ağ ürünleri ve ciddi sorun yaşayan duymadım hic. Ayrıca fiyat olarak bi cok markaya göre cok iyi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• doping internet taahütütnün bitimine son 1 hafta kaldı. lanet olsun verdikleri hizmete. ttnete kızıyordum ama bunlar onlardanda beter çıktı. çok şükür kurtulucam. dilekçemizi gönderdik tahaüttmüz bitince kullanmak istemiyoruz diye hemen aradılar. pazarlık yapmaya başladılar. aylık sınırsız internetinizi 15tl daha aşağıya çekelim dediler. artık dönüş yok ttnet fiber internete geçicem. kullanana arkadaşlar arayın müşteri hizmetlerini fiyatlarınızı düşürün. baksanıza istediklerine istedikleri fiyata intrneti verebiliyorlarmış. bundan sonra sen sağ ben selamet doping...
  • quote:

Orijinalden alıntı: furkantimur

doping internet taahütütnün bitimine son 1 hafta kaldı. lanet olsun verdikleri hizmete. ttnete kızıyordum ama bunlar onlardanda beter çıktı. çok şükür kurtulucam. dilekçemizi gönderdik tahaüttmüz bitince kullanmak istemiyoruz diye hemen aradılar. pazarlık yapmaya başladılar. aylık sınırsız internetinizi 15tl daha aşağıya çekelim dediler. artık dönüş yok ttnet fiber internete geçicem. kullanana arkadaşlar arayın müşteri hizmetlerini fiyatlarınızı düşürün. baksanıza istediklerine istedikleri fiyata intrneti verebiliyorlarmış. bundan sonra sen sağ ben selamet doping...

Burada fiber vardı da biz mi geçmedik be kardeş=))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.