Şimdi Ara

DOOM ve 3650 Nasi???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle bir symbian telefonu yani7650-3650-p800 şart Program yükleme sırası şöyle
    1-Doom.sis
    2-Doomcore1.sis
    3-Doomcore2.sis
    4-Doomsound.sis(Ses için isteğe bağlı yüklenebilir ama fazladan terraforce diye bi oyun yüklemek gerekiyomuş)
    5-Doomlevel1.sis(1-5 levelleri oynamak için
    6-Doomlevel2.sis(5-9 arasındaki leveller için)
    Yüklemede Sorun yaşayan memory hatası veren kardeşlerimize yardımcı olabilirim
    Bu arada oyun Splinter Cell gibi değil orginal DOOM 3D

• sağol . bende rasgele yüklemiştim 3650 me çalışmamıştı. bi deneyim bakayım böyle..
  • Yükledim sıraya göre ama yine çalışmadı. Ffakat Hafıza Kartına yükledim. Galiba telefon hafızasına yüklenecek. Telefon hafızamda da 1,5 mb. yer kaldığı için yetmeyeceğini düşündüm yerin ve yüklemedim. Sonuçta olmadı..
  • Ewet haklısın bende ilk önce hafıza kartına yükledim ama tel hafızasına yüklencek yüklenicek. Ama bi kötülüğü var önbellekte yer olmadığından oyunu tel restart atım açılır açılmaz başlatcan yani hiçbirşeye girmeden doom gircen yoksa hata veriyo
  • Dosyalar sırayla tel. hafızasına yüklenecek. Bide oyunu yükledikden sonra sonra oyun hafıza sorunu verip çalışmayacak açmak için sizde tel açıp kapatın açılır açılmaz hiçbirşeye girmeden oyunu açın. Kontroller çok basit
    Joyistik ileri(veya2) geri sağ sol joyistik tuşu ateş(veya5) sağ sola kayma * ve # silah seçme: kalem(7650-ABC) tuşuna basılı tutun ve rakamların her biri örn: kalem+1 tumruk kalem+3 tüfek çok basit "esc" yani oyunu durdurma tuşu sağ üst ekran tuşu "space" yani kapı açma tuşu
  • beyler bu doom 3d yi nerden bulabilirim birde 3650 için iyi oyunlar olan wap adresi varmı
    lütfen özelime cevap yazınız
  • +evt wap sıtesı yokmu bunların
  • waptr.com
  • beyler doom 3 u nerden bulurum bi yardım edermisiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.