Şimdi Ara

Eragon 1 i izledim acaba 2 ne zaman cıkcak bilen varmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
31.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bence cekmesinler 2. sini. Pek iyi bir filmd egildi. Zaten fazlada ilgi gormedi. Suan için 2. si hakkında herhangi bir bilgi yok.
    Kaynak:www.imdb.com
  • Ben pek beğenmedim filmi ama yarım kaldı. İkincisi çıkarsa izlerim onu da o yüzden.
  • bence cok güzel bir film gerek hikayesi olsun gerek diğer şeyleri ama

Film çok hızlı ilerledi bir baktım film bitmiş

2. Cisinde Eragon un romanını okuyanlar bilirler daha 2. yumurta 3. yumurta var yani daha cok aksiyon olcak. bence serinin ilk filmini biraz bilgi vermek için çektiler gibi
  • quote:

Orjinalden alıntı: SabroN

bence cok güzel bir film gerek hikayesi olsun gerek diğer şeyleri ama

Film çok hızlı ilerledi bir baktım film bitmiş

2. Cisinde Eragon un romanını okuyanlar bilirler daha 2. yumurta 3. yumurta var yani daha cok aksiyon olcak. bence serinin ilk filmini biraz bilgi vermek için çektiler gibi

Hocam ilk film çok kötüydü be.Bence 2.yi yapmazlar hiç
  • İlk üç kitabı okudum yakın zamanda 4.ve son kitabı okuyacağım ilk filmi kitabı bitirdikten sonra izlemiştim pek hoşuma gitmemişti kitapta olan çoğü şeyi görememiştim ikinci film gelmese de olur diye düşündüm ama daha sonra kitabı okudum ve bayıldım şok ediciydi ve tabii ki ilk kitaptan çok daha güzeldi ve onu okuduktan sonra keşke 2.film çıksa dedim ama pek sanmıyorum çünkü ilk kitaptaki çoğu detay 2.için altyapı oluşturuyordu benim tavsiyem eğer devamını merak ediyorsanız kitapları okuyun SE ONR SVERDAR SITJA HVASS!!! (kılıcın keskin olsun)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: irmakece

İlk üç kitabı okudum yakın zamanda 4.ve son kitabı okuyacağım ilk filmi kitabı bitirdikten sonra izlemiştim pek hoşuma gitmemişti kitapta olan çoğü şeyi görememiştim ikinci film gelmese de olur diye düşündüm ama daha sonra kitabı okudum ve bayıldım şok ediciydi ve tabii ki ilk kitaptan çok daha güzeldi ve onu okuduktan sonra keşke 2.film çıksa dedim ama pek sanmıyorum çünkü ilk kitaptaki çoğu detay 2.için altyapı oluşturuyordu benim tavsiyem eğer devamını merak ediyorsanız kitapları okuyun SE ONR SVERDAR SITJA HVASS!!! (kılıcın keskin olsun)

7 senelik konuyu boşuna hortlatmışsın, 7 sene içinde adam da farketmiştir, yeni bir film gelmiyeceğini.

İlk film kötüydü, her film kitaba göre kötü olur ama bu normal izleyenler için bile kötüydü yani.Kitapları ben de okudum, iyiler, üstüne düşülüp baştan çekilirse güzel olabilir ama 2. filme burdan direk atlamasınlar.

• Kitaplarini okuyan bilir filmin acayip kotu oldugunu.

Bence kitabin sonu bile aslinda son kitapmis gibi bitmedi baskasi olsa oradan yeni kitaplarda cikarirdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.