Şimdi Ara

Doom Metal - Duygusal Müzik Köşem / Sohbet Konusu (35. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
63
Favori
22.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: Gordenon

quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Mesajlari alinti yapsaydin keske. Neyin ne oldugu belli olmuyor su an.

Bağlı mesaja tıklarsanız görebilirsiniz hocam.

Mobildeyim goremedim kusura bakma.

Sorun değil :)
    Bu arada şunuda şuraya bırakayımda biraz garp duygular hissedin.[DHVideo=]

• kimseler bilmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon tr -- 8 Mayıs 2017; 21:38:6 >
  • https://youtu.be/AFgkLLQ-r2Y

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler bir ara burada paylaşılanları YouTube'da playlist oluşturma fikri atılmıştı yanlış hatırlamıyorsam, ne oldu o iş, hepimiz için iyi olur kanaatindeyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerHauptmann -- 21 Mayıs 2017; 19:43:56 >
  • eksik olsa da şöyle bir liste yapılmıştı.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLJ7S8exiWFTbZdJCydqtAne3D8nrcPOqk
  • KatakIysm K kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam.
  • DerHauptmann D kullanıcısına yanıt
    Önemli değil hocam.

Les Discrets - Le Reproche

bu grubun şarkılarına bakmak lazım , dinledikçe güzel parçalarını paylaşmaya devam edicem.

Bu arada neun welten yeni album çıkarmış ama şarkıları henüz düşmemiş internete onu da sabırsızlıkla bekliyorum.

• Les Discrets - Fleur des murailles

Les Discrets - Rue Octavio Mey - özellikle 2.30 dan sonrası

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Painkiller. -- 1 Eylül 2017; 2:43:20 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Painkiller. -- 1 Eylül 2017; 2:44:8 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leon tr -- 5 Eylül 2017; 13:44:3 >
  • Vokal çok iyi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Todbringer -- 8 Eylül 2017; 11:49:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximianus67

Selammunaleykum. Metal ney anlamam bilmem. Birgün sosyal medya hesabimda abone olduğum sayfada thurisaz-endless paylaşılmış ve paylasan dangalak tarafından altına su not dusulmus. İnsanın ruhunu dinlendiriyor. Ben bu müziği dinledim ruh muh kalmadı bende. Zaten eczanede çalışıyorum her telden insanlarla uğraşıyorum sinir stres had safhada... Neyse gece uyurken bu şarkının melodisiyle uyudugumu anımsıyorum çünkü sabah isyerinde şarkının sözlerini mirildaniyordum. Dedim şunu bi daha dinleyeyim. Ondan sonra years of silence ondan sonra uaral la vaga esperanza, lamentos falan derken hepten kafayı yedim. Hayır, o dangalak ruhu dinlendiriyor diye yazacagina depresyona sokar diye yazsaydi hic dinlemez, doom metal bilmem ne hic bulasmazdim. Simdi birakamiyorum.

Tekrar okudum hatta ikinci kez cevap veriyorum oldukca samimi yazmissin :)

Ben bu doom lanetinden zor da olsa kurtuldum. Ya da kurtuldugumu dusunuyorum. Arsivi sakladim ama kilitledim resmen. Oyle pat diye acip dinleyememek icin..

İnsani acayip bir psikolojiye sokuyor. Hani muzik uyusturucu derler guleriz ya uyusturmasa da kesinlikle kimyasal bir etki yaratiyor bu doom olayi.

Evlendikten sonra kesinlikle geri baslicam ama. Cunku o zaman ayrilik sorunu olmucak

Hepinizin kurtulmasi dilegiyle..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Todbringer

Vokal çok iyi...

Bu grubun Ashes Against The Grain albumune bakmanizi oneririm. Benim Sorrow and Extinction ile birlikte en sevdigim iki doom metal albumu bunlar.

Ashes Against The Grain'den favori sarkim:

Hayatimda duydugum en melankolik rifflere sahip bu sarki.

• Her ne kadar turu itibariyle Doom Metal olmasa da, dinlerken cok huzunlendigim bir sarkiyi daha paylasiyim. Ancak bir Iskoc bu kadar dokunakli gayda kullanabilirdi zaten sarki icerisinde degil mi?

9.35'ten sonrasini ayri seviyorum.

• Öyleyse şuraya bir Alcest klasiği bırakmadan gitmeyeyim.
    Bilmeyenler dinlesin, bilenler bidaha dinlesin :)

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.