Şimdi Ara

Doom Metal - Duygusal Müzik Köşem / Sohbet Konusu (33. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
757
Cevap
63
Favori
22.196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DerHauptmann -- 6 Kasım 2016; 21:40:15 >
  • design.code kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Bizdeki yıkımlar da yükselmemiz kadar hızlı ve etkili oluyor. Bir yerden başlamalıyız, son vermeğe.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sirreddot -- 8 Kasım 2016; 7:16:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu ölmesin. Canım doom çekti yine. Ruh halim değişip duruyor. Şimdi konuda dolaşıp depresyona gireceğim.

Vay arkadaş siz konuyu kendiniz öldürmüşsünüz zaten. Son mesajlar "konuyu sonlandıralım artık" falan noluyor. Doom fazla geldi galiba.

Ben kendim hayalet gibi dolaşayım o zaman şarkılar arasında. Bu arada Thurisaz'ı nasıl unutmuşum ya. Diğer türlere dalmaktan doom'u unuttum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 27 Kasım 2016; 22:56:08 >
  • Kış geldi, rüzgar sert vuruyor artık. Kulaklarda doom olmadan nasıl dayanılır?
  • Selammunaleykum. Metal ney anlamam bilmem. Birgün sosyal medya hesabimda abone olduğum sayfada thurisaz-endless paylaşılmış ve paylasan dangalak tarafından altına su not dusulmus. İnsanın ruhunu dinlendiriyor. Ben bu müziği dinledim ruh muh kalmadı bende. Zaten eczanede çalışıyorum her telden insanlarla uğraşıyorum sinir stres had safhada... Neyse gece uyurken bu şarkının melodisiyle uyudugumu anımsıyorum çünkü sabah isyerinde şarkının sözlerini mirildaniyordum. Dedim şunu bi daha dinleyeyim. Ondan sonra years of silence ondan sonra uaral la vaga esperanza, lamentos falan derken hepten kafayı yedim. Hayır, o dangalak ruhu dinlendiriyor diye yazacagina depresyona sokar diye yazsaydi hic dinlemez, doom metal bilmem ne hic bulasmazdim. Simdi birakamiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • maximianus67 M kullanıcısına yanıt
    Gecmis olsun kurtulmak cidden zor.

• Angelica kullanıcısına yanıt
    Ara sıra yeni listeler yapalım bari. Konu gerçekten güzelmiş.

• Uaral-La vaga esperanza. Yan etki yapar beyler. Geceleri 2 dozdan fazla almayın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Hocam ben fazla dinlememeye calisiyorum artik cunku stres hastaliga neden oluyor bende. Ama muhabbet yapariz ara sira :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

quote:

Orijinalden alıntı: Night Rain

Hocam ben fazla dinlememeye calisiyorum artik cunku stres hastaliga neden oluyor bende. Ama muhabbet yapariz ara sira :)

Böyle bir etkisi yok demek yanlış olur tabi ama vazgeçmek için sebep değil.

• https://m.youtube.com/watch?v=PbviwAuEXqc

https://m.youtube.com/watch?v=VJrozHgXbCI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeg Elsker Norge -- 3 Aralık 2016; 22:0:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximianus67

Selammunaleykum. Metal ney anlamam bilmem. Birgün sosyal medya hesabimda abone olduğum sayfada thurisaz-endless paylaşılmış ve paylasan dangalak tarafından altına su not dusulmus. İnsanın ruhunu dinlendiriyor. Ben bu müziği dinledim ruh muh kalmadı bende. Zaten eczanede çalışıyorum her telden insanlarla uğraşıyorum sinir stres had safhada... Neyse gece uyurken bu şarkının melodisiyle uyudugumu anımsıyorum çünkü sabah isyerinde şarkının sözlerini mirildaniyordum. Dedim şunu bi daha dinleyeyim. Ondan sonra years of silence ondan sonra uaral la vaga esperanza, lamentos falan derken hepten kafayı yedim. Hayır, o dangalak ruhu dinlendiriyor diye yazacagina depresyona sokar diye yazsaydi hic dinlemez, doom metal bilmem ne hic bulasmazdim. Simdi birakamiyorum.

Doom dinlerken güldürdün.

:(

• Uzun zamandır bakmıyordum konuya. Dinlemeye başlayayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirreddot

Kış geldi, rüzgar sert vuruyor artık. Kulaklarda doom olmadan nasıl dayanılır?

Doom hissettirmez o rüzgarı, kendi rüzgarına çeker oradan oraya savurur seni

• ağıt gibi bişi...
  • Kadının sesi çok yumuşak ve canımı yakan da bu.

• Şu aralar favorim.

• millet cıstak cıstak müziklerle eğlenirken doom metal dinlemek değişik bi his...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.