Şimdi Ara

Dongle Korumalı Video'yu Kaydetmek - Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
97
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Elimde bir adet harddisk, içinde videolar ve bu videoların pc'de çalışmasını sağlayan bir adet dongle var. Bu dongle videoları VLC, Windows media vs. de oynatmama izin vermiyor. Sadece içinde hali hazırda olan bir video göstericisi ile açabiliyorum. Videoların uzantısı bildiğimiz mp4, mov., vs değil. atıyorum abc uzantılı. En büyük sıkıntı video playerde hızlandırma tuşu yok ve bu tuş olmadığı için videoları izlemek çok sıkıcı oluyor.

Kendimce ürettiğim ama çözüm olmayan denemeler:
    1) Bandicam, screensaver, online screen saver vs gibi programlarla video oynarken kaydetmek. Olmuyor! Video'yu tam ekran yapmama rağmen video yerine sanki video yokmuş da masaüstünü çekiyormuşum gibi kaydediliyor. Ekran görüntüsü alsam bile kesinlikle oynattığım video gözükmüyor, masaüstü gözüküyor.

2) Pc'yi hdmi kablosu ile tv'ye bağlayıp Tv'deki görüntüyü kamera ile kaydetmek. Çok kalitesiz bir görüntü elde ediyorum. Bu da bir çözüm olmaktan çok uzak.

Buna bir fikri olan var mı? Nasıl kaydedebilirim videoları ya da hızlandırma işini nasıl yapabilirim?
    Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim

• Ya dongle marka model üzerinden ya da dosya uzantısı üzerinden çözüm arayabilirsin. İkisini de belirtmemişsin.

Videolar ne üzerine? Tutorial gibi bişeyse onun adını da internette ara, torrentte youtube da falan olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Böcekli sümük -- 16 Aralık 2017; 17:21:56 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.