Şimdi Ara

DonanimHaberle İlk Tanışmanız... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bi sorun vardı (sözlük mü çalışmıyodu ne) arkadaşa sordum hemen girdi buraya 2 dakka geçmeden çözdük.Baktım ulan lazım olur bu bana dedim bi girdim hala burdayım
  • 30 Mart 2003 de (ücretsiz GPRS kampanyası olduğu dönem) Motorola C336 hakkında araştırma yaparken burayı buldum. Sanırım google'dan aratmıştım. Ondan sonrada internete girdiğimde ilk bakacağım yerlerden biri oldu. Alışkanlık yaptı anlıyacağınız.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kale

30 Mart 2003 de (ücretsiz GPRS kampanyası olduğu dönem) Motorola C336 hakkında araştırma yaparken burayı buldum. Sanırım google'dan aratmıştım. Ondan sonrada internete girdiğimde ilk bakacağım yerlerden biri oldu. Alışkanlık yaptı anlıyacağınız.

aldınmı yoksa o telefonu bende aldım gprs yüzünden
    ne dandik telefonmuş yaw 6 ayda bi bataryası bozuluyo
  • "ekran kartı önerileri" yazdım google'a..Burası geldi, bende baktım fln işte oyun bölümünü sevdim üyeler iyi dedim üye oldum.

bağlandım buraya, bırakamam walla bıraktıramazsınız ben artık 2012'ye kadar burdayım, daalın
  • he keysmartı arakene açıldı birden bu site kapattım bi daha açıldı sora bi daha kapatamadım
  • ya ben girip okuyodum genelde google'a girince karşıma çıkıyodu bende ii bilgiler var die dalıyodum direk. bi gün üye olmak aklıma geldi. işte o gün çok 'lı bi gündü. ilk baktım lan bu forum şekli şemali ne böyle koçum benim phpbb falan diyodum sonradan müptela olduk falan işte. şimdik burdayık. binbaşıyık. ööle gidiyo işte..

**** NarkotiC BURDA SEN NERDESİN ****

quote:

**** NarkotiC BURDA SEN NERDESİN ****

• quote:

Orjinalden alıntı: KooSeo

quote:

Orjinalden alıntı: kale

30 Mart 2003 de (ücretsiz GPRS kampanyası olduğu dönem) Motorola C336 hakkında araştırma yaparken burayı buldum. Sanırım google'dan aratmıştım. Ondan sonrada internete girdiğimde ilk bakacağım yerlerden biri oldu. Alışkanlık yaptı anlıyacağınız.

aldınmı yoksa o telefonu bende aldım gprs yüzünden
    ne dandik telefonmuş yaw 6 ayda bi bataryası bozuluyo

Evet aldım. Şimdi annem kullanıyor. Dediğin gibi 6 ayda bir batarya değiştiriyoruz.
    Ben şu an Motorola E365 kullanıyorum, ilk aldığım sıralar bataryası 1 günde bitiyodu. 2 buçuk sene oldu bataryası eskidikçe daha uzun gitmeye başladı, hiç kapatmadan yaklaşık 4-5 gün gidiyor. Bi ilginç nokta ise gece telefonu kapatırsam 2 gün gitmiyo sarjı. Ben bu motorolayı çözemedim walla.

• Kaç senelik topici çıkarmışlar ayıp yaw
  • Overclock ile ilgili başka bir forum ararken bir arkadaş tavsiye etmişti burayı [frndsp]
  • ne ayip olacak ki ocam, buna literaturde "topic hortlatmak" deniyo.. seneler sonra bu topicler hortlaticaka ki, olmayacak olan kulaklarimiz cinlasin di mi.. devam ocalar devam, topic hortlatmak sevaptir..

• quote:

Orjinalden alıntı: vincecarter

quote:

Orjinalden alıntı: Embrio

/>
    />
    />

ayrıca ben bide forumda kolayca sörf yapmamısağlayan
    DonanimHaberle İlk Tanışmanız...
    FireFox'u 'lıyım

Buyrun sizde burdan bandırın

Benimkisi hazır anlayan anladı

Ben Stajdayken öyle demiyodum ama...

-yine mi bu *** siteye girdin
    bi smiley koyardım sana şimdi ama MSN'e geeeeel seni ......... seniiiiiii

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Embrio -- 6 Eylül 2005, 23:08:33 >

• google dan pc lerle ilgili pratik bilgiler haberler falan arattım ordan donanimhaber.com a daldım siteyi gezerken buraya düşmüşüm (sanımca beni ittiler) düşüş o düşüş hala çıkamadım valla...
  • quote:

Orjinalden alıntı: doobly90

Google da britney spears resimleri arıyordum. Buraya yanlışlıkla bi girdim birdaha çıkamadım.
    ,

Helal olsun bea DH uye çekme politikasının son urunu britney resimleri bari bende elisha resimleri yazayımda bir kaç uye daha kazanalım

• DH DEN MAİL GELDİ
    SİTENİN MANYAĞA İHTİYACI VAR DİYE
    GÖREV AŞKI İŞTE
  • Ben de google'dan 6630'u aratmıştım geliş o geliş bi daha çıkamadım...

Google'a

Ben de çok üye getirdim buraya... Ben yandım onlar da yansın
  • Bilgisayarımda teknik bi sorun vardı google da aratırken tanıştım burayla ve bir daha çıkamadım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: beckhir

potasium zorla üye yaptı

niahahaha
    />
  • bende googleden geldim ekran kartı alcaktım arama yaptım burası çıktı girdim daha çıkamıyoruz nikotin var bu sitede bağımlılık yapıyo
  • yine google
  • istemeyerek oldu ben masumum
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.