Şimdi Ara

DonanimHaberle İlk Tanışmanız...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkes donanim haber sitesini nasıl bulduğunu yazsın pls.ok Ben başlıyorum:
    Walla ben google dan Delta Force Black Hawk Down ın Cd keyini ararken karşıma çıkan listeden bi server a tıklamıştım ve burası çıkmıştı. Sonra Siteyi gezdim,inceledim ve üye oldum.[frndsp]

• Ben bi arkadaş tavsiyesiyle başladım.Kendisine buradan selam yolluyorum
    I love you GRH..
  • Gprs'i ilk duyduğumda bilgi almak için Google'da aratınca direk buraya çıktım,geliş o geliş...
  • Bende buraya çok adam ekledim.
  • Dark tan link buldum daldım
    dark yerine buraya takıldım
  • sene 2001 aylardan aralık bi arkadaşın bilgisayarının problemini çöememesinden dolayı buraya başvurmuştuk.
    google da donanım diye aratınca ilk gelen sayfa burasıydı.

sonra 2002 ocak ayında da buraya bi kayıt olalım dedik öyle devam oldu.
  • Nisan 2002 tarihinde internette "Mewluth" diye arattırasım geldi, burası çıktı bende anasını satayım kayıt olacam bir meşguliyet olur dedim.

Tabii T65 telefonuma google dan gprs ayarı arattırıp buradan bulmamla üye olmamın hiçbir alakası yok tabiii.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Cl@rion</i>
    <br />Nisan 2002 tarihinde internette "Mewluth" diye arattırasım geldi, burası çıktı bende anasını satayım kayıt olacam bir meşguliyet olur dedim.

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

ZUHAHAHA!..

harbiden de öyle galiba yaw bi denedim de şimdi :)))
  • ben nasil buldum burayi hatirlayamiyorum yahu? [dry]

buyuk ihtimal, google'da donanim yazmisimdir.. ancak nereden geldigimi hatirliyorum. uzayd'dan gelmistim ben. [evlol] ÿiLdIrIm [evlol] o zaman da sifremi hatirlayamamistim. sifremi geri istemistim. posta ile geri gelmesine ragmen bir turlu login olamayincaaaaa tabi yaaaaa ben de yok mu yahu baska ir donanim forumu deyip, google da donanim yazip enter'e basmistim.. [:P]
  • voodoo yu redfox gibi kızarmış patates bir anakartla ve keleron 600le adam etme çabaları esnasında tanıştım.. Bir giriş, giriş o giriş..
  • quote:

Orjinalden alıntı: mewluth

<blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by Cl@rion</i>
    <br />Nisan 2002 tarihinde internette "Mewluth" diye arattırasım geldi, burası çıktı bende anasını satayım kayıt olacam bir meşguliyet olur dedim.

<hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

ZUHAHAHA!..

harbiden de öyle galiba yaw bi denedim de şimdi :)))

[evlol]
  • la benimde annem bulmuştu burayı.oda biraz pc internet hastasıdır.nese pc ye trojan kaçmış annemde google arattıtdı falan buurayı buldu sora dedi gir bak ara bul çözümünü bende girdim sordum.ilk hafta pek sarmadı sora bi alıştım of bırakamıom
  • web tasarımı hakkında google den araştırma yapıyordum burası çıktı öyle üye olduk
  • google da sx1 yazdım .... yazış o yzış haladaha burdayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eros -- 5 Eylül 2005, 20:53:35 >
  • potasium zorla üye yaptı
  • hortt.

amd işlemcileri araştırıyordum, karşıma bu sayfa çıktı. Haberlere dikkatinizi çekerim.

http://web.archive.org/web/20010925150701/http://www.donanimhaber.com/
  • Kız arkadaşım ben takılıom, sende takıl; aynı oltaya yem olalım dedi...
    geliş o geliş....
  • arkadas sağolsun freestyla beni alıştırdı
    şimdide kurtulamıyom ben pansiyonda ne yapcam internetsiz
  • Bende 6600 için oyun arıyordum geliş o geliş tam 6 agustosta bir sene oldu
  • mirc da adamın tekine işlemci satıcaktık.adam burayı söyledi öyle girdik.o adamı burdan lıyorum
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.