Şimdi Ara

DonanimHaberle İlk Tanışmanız... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adsl alınca yapcak bişiy yoktu üye oldum
  • Google da britney spears resimleri arıyordum. Buraya yanlışlıkla bi girdim birdaha çıkamadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: doobly90

Google da britney spears resimleri arıyordum. Buraya yanlışlıkla bi girdim birdaha çıkamadım.

bulduğun resim miydi zoeken mi?
  • Google'dan ekran kartları ile ilgili bir araştırma yaptım. Buraya girdim. Şimdi çıkamıyorum
  • foruma girince bir rahatlik cokuyordu uzerime.. dedim ben de uye olayim. ne olsun molsun derken dedim okaliptus olsun. okaliptus yazarken o kalip tus olarak algilanabilri dedim ve ingilizce yazsam daha dogru olacak diyerek, foruma eucalypus olarak girdim o giris.. com memnunum foruma uye olduguma yalniz anlayamadigim bir nokta var o da girdigim topiclerin cokmesi ile namimin topic gocerten olarak degisime ugramaya baslamasi oldu. bunu hala cozemiyorum neden ki?
  • la demek çoğumuzun başına burayı google musallat etmiş.

burdan topluca google ı layalım
  • google ı lıyorum
  • hea yafs google yüzünden
  • Ben donanimhaber.com u ziyaret ediyordum devamlı fakat yan tarafta bi gün forumdan başlıklar dikkatimi çekti. Tıkladım daldım burdayım
  • Ah google ah yaktın bizi. Bi soktun buraya şimdi birdaha çıkamıyoz.

Bende Google'ı lıyorum.

• ayrıca ben bide forumda kolayca sörf yapmamısağlayan
    DonanimHaberle İlk Tanışmanız...
    FireFox'u 'lıyım

Buyrun sizde burdan bandırın

• quote:

Orjinalden alıntı: Embrio

/>
    />
    />

ayrıca ben bide forumda kolayca sörf yapmamısağlayan
    DonanimHaberle İlk Tanışmanız...
    FireFox'u 'lıyım

Buyrun sizde burdan bandırın

Benimkisi hazır anlayan anladı

• 2004 Temmuz başı Janjan ve m€lih nickli arkadaşlar söylemişti ısrar ettiler üye oldum arada bir baktım ve aralık 2004 tede yazılarımı yazmaya başladım.Janjana ve m€lih e sonsuz teşekkürler...
  • googlede lap top markalarına bakarkene oldu

• Google da geçen sene bu aylarda Uydu ile ilgili bilgiler araştırıken bulduk. hala buradayız
  • sene kaçtı walla ben de bilmiyom ama ozaman elimde p233 bi makina vardı ve makina habire "kernel32.dll" hatası veriyodu. nedir bu diye araştırırken birden bu sitede buldum kendimi. o zamanlar pek sarmamıştı. ama şimdi pek yazı yazmasamda firefox u açtığımda karşıma gelen ilk sayfa burası bi kaç yazı okumadan işlerim rast gitmez...
  • Takıldığım internet cafenin sahibi ile pc alırken yardım istemiştim konuştuk baya yazılımsal sorunun olursa bu siteye üye ol yardımcı olurlar dedi öyle işte
  • googleda wireless adhoc bağlantı şeysini araştırırken şeeoldu
  • bedava wap sitesi ararken buldum ben
  • Soğuk bir şubat günü DH forumunda bana ihtiyaç olduğu bilgisi intikal etti.O gün bugündür buradayım.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.