Şimdi Ara

donanimhaberin sırrı ne

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • abi adamı bagımlısı yapyo(konu dısı için konusyorum) nette oldugum 10 saatin 8inde burdayım canımı sıkmaya basladı ya ders calısamyo bunun yzünden uzaklasmakta istemyrum cok garip

• Logo'yu düşün!
  • Olur öyle zamanla alışırsınız.
  • Abartma bence dostum. Ben de yeni yeni takılmaya başladım arkadaşımın ısrarları üzerine. Gerçekten hoş güzel ortam ama bağımlılık durumları olmadı. Bence sendeki durum Asosyallik. Baksana nette 10 saat geçiriyormuşsun. Bu ne demek :S. Kendini frenlemelisin.
  • donanimhaber internet sitesi arka planda çalan , insan kulağıyla duyulamayan bir ses var. bu ses beyindeki sinirleri etkileyip siteye bağımlı yapıyor.
  • Sen, ben ve diğer kullanıcılar.
  • ya aslında haklısın ama konu dışı gercekten farklı gecenin 4ünde bile sürekli F5 yapyom yeni konu acıldımı die
    quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

Abartma bence dostum. Ben de yeni yeni takılmaya başladım arkadaşımın ısrarları üzerine. Gerçekten hoş güzel ortam ama bağımlılık durumları olmadı. Bence sendeki durum Asosyallik. Baksana nette 10 saat geçiriyormuşsun. Bu ne demek :S. Kendini frenlemelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PROTON

donanimhaber internet sitesi arka planda çalan , insan kulağıyla duyulamayan bir ses var. bu ses beyindeki sinirleri etkileyip siteye bağımlı yapıyor.

• Bütün olay TURUNCU. Bağımlısı oluyor insan bu rengin Araba alıcam bu renk, odamı boyicam bu renge
  • quote:

donanimhaber internet sitesi arka planda çalan , insan kulağıyla duyulamayan bir ses var. bu ses beyindeki sinirleri etkileyip siteye bağımlı yapıyor.

Bu sistemin arkasında kim var
  • quote:

Orijinalden alıntı: IRomst3r

quote:

amerika
  • quote:

Orijinalden alıntı: novalgine_plus

quote:

quote:

amerika

Sistemi kura Amerika, arkasında İsrail var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: novalgine_plus

quote:

quote:

amerika

Sistemi kura Amerika, arkasında İsrail var.

en arkada kim var halka oluşturma durumu var mı

• Mesut Sırrı Çevik , kendisi daha çok göbek adını kullanmaktadır
  • Bu Sistemin Arkasında

donanimhaberin sırrı ne

donanimhaberin sırrı ne

Bunlar var ve siteyi ayakta tutan bir okadar çok kullanıcısı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atif Zafrak -- 15 Aralık 2009; 8:15:44 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.