Şimdi Ara

bir kızın bir erkekten hoşlandığını kesin nasılanlarız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
48
Cevap
1
Favori
36.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar bir arkadaşım sorduda ben anlamam bu işlerden dedim aklıma burası geldi nasıl anlaşılır siz bilirsiniz?

• ANLAMAMAK İÇİN İNSAN OLMAMAK LAZIM
  • Bakışlarından, kızlar hiç bir zaman boş bakmazlar. Onların bakışlarını biraz analiz ederseniz her şeyi anlayabilirsiniz düşüncelerini, yapmak istediklerini hedeflediklerini. Yada onunla konuşmayı deneyebilirsiniz?
  • Aptal aptal bakar yuzunuze. Bakismalarin akabinde araliklarla gulumser. Sizinle karsilasmak icin bahaneler uretir vs. Konusurken saclariyla oynar, rahat olamaz, yerinde duramaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Syn7ax

Aptal aptal bakar yuzunuze. Bakismalarin akabinde araliklarla gulumser. Sizinle karsilasmak icin bahaneler uretir vs. Konusurken saclariyla oynar, rahat olamaz, yerinde duramaz :)

Saçla oynama kısmı kesinlikle genellenemez. Tecrübe konuşuyo burda Yerinde duramama kısmıda karakterle ilgili. Kız hakkında genel bir gözlem yapmak lazım

Diğerlerine katılıyorum

• Yaptığın en iğrenç espriye bile güler.
    Seninle konuşurken saçıyla oynar.
    Sürekli sana dokunmak ister.
    Senin dediklerini yapar.
    Vücut dili açıktır. Vücudun ön kısmı sana dönüktür.
    Senin hareketlerini aynalar. Diyelim ki bacak bacak
    üstüne attın. O da atar.

Bunlar bilinçli hareketler değildir. Bilinçaltında olur.
  • valla hocam bu iş hiç belli olmuyor.bana çok soğuk duran bir kzın benden hoşlandığını öğrendim.

kızların ne yapcağını pek belli olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N.alper

quote:

Aptal aptal bakar yuzunuze. Bakismalarin akabinde araliklarla gulumser. Sizinle karsilasmak icin bahaneler uretir vs. Konusurken saclariyla oynar, rahat olamaz, yerinde duramaz :)

Saçla oynama kısmı kesinlikle genellenemez. Tecrübe konuşuyo burda Yerinde duramama kısmıda karakterle ilgili. Kız hakkında genel bir gözlem yapmak lazım

Diğerlerine katılıyorum

3 gün önce ürün sormaya diye dükkana gelen kız (daha önce 4-5 defa gelmişliği var) saçlarıyla oynamaktan, dökülenleri toplamaktan elinde tutam biriktirdi Bu ne yapacağını bilememekten kaynaklanan, heyecanın getirdiği ani bir tepkidir. Elbette genellemeyebilir, ancak ilk defa karşılaşmıyorum, tecrübe

• kesin belli olmaz çünkü ruh hali farklı hepsinin:D
    kimisi senin orda oldugunu takmaz bile ama yinede seviyodur şayet başıma geldi
  • hepsindeki ortak özellik şudur;

ne istersen yaparlar. bu cümleyi kötü yerlere çekmeyin hemen :)
  • Anlayamazsın söylemedikçe elinde patlar :)
  • senden hoşlanıyorum derse senden hoşlanıyodur panpa garantisini verebilirim.
  • Koşulsuzca verince.
  • kesin olarak anlamanın yolu sormaktır ya da sormadan söylemesidir. başka yolu yok.
  • Bakışlarından anlayabilirsin üstadım:D
    Sana bakıp gülümsüyorsa(gülümseyen türüne pek rastlamadım) öküz tiren gibi sana bakar göz göze gelince gözlerini kaçırır ...
    Ortam varsa gidip bir soru yada başka birşey sordugun zaman en önemlisi gülümseyerek cevap verir hoşlandıgını belli eder sana yani. Fırsat bulup konuşabilirsen herhangi bir konuda gülümsemiyorsa soguksa zaten anlarsın ilgisiz oldugunu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: N.alper

quote:

Diğerlerine katılıyorum

3 gün önce ürün sormaya diye dükkana gelen kız (daha önce 4-5 defa gelmişliği var) saçlarıyla oynamaktan, dökülenleri toplamaktan elinde tutam biriktirdi Bu ne yapacağını bilememekten kaynaklanan, heyecanın getirdiği ani bir tepkidir. Elbette genellemeyebilir, ancak ilk defa karşılaşmıyorum, tecrübe

oooo inceden tık tııık.çok inceee yhaa. anlayana.;)
    süpermiş kardeşim.;)

• beyler bu saçla oynamak erkek için geçerli değil dimi. Ben saçımla oynamayı falan severim karşıdaki yanlış anlamasın sonra.Yatarkende oynarım erkek veya kız olsun konuşurkende oynarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gold Üye

beyler bu saçla oynamak erkek için geçerli değil dimi. Ben saçımla oynamayı falan severim karşıdaki yanlış anlamasın sonra.Yatarkende oynarım erkek veya kız olsun konuşurkende oynarım.

ben kulakla oynarım , bunun çok ilginç manaları yok dimi
  • Bir kızın , bir erkekten veya bir erkeğin bir kızdan hoşlandığı kesinlikle anlaşılır. Ancak belli davranışlarda bunu arıyorsa kişi , kesin olarak kendisinden hoşlanılmadığına emin olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SonArtikBuİsim -- 5 Ocak 2011; 17:18:07 >
  • Ters cevap verip hoşlannınıda gördüm
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.