Şimdi Ara

Donanimhaber WoW Classic WOTLK Başlıyor.. (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
630
Cevap
2
Favori
47.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yok be niye konu dışı olsun, bu başlıkta başka ne konuşacağız ki?

Bu arada mograine de releaseden önce ashbringerla birlikte, ilk 4'ten 2 gün sonra 2. turda açılmıştı.

Elbette shazz gibi server balance yüzünden patlama riski var hepsinin ama shazz bile boş serverdan iyidir. Gerçi shazz ne olacağı oyun gelmeden discordundan belliydi, orgrimmar pazarı gibiydi.

Dreadnaught baya eşit görünüyor şu an.

Kısmet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-83FB9EC72 -- 13 Kasım 2021; 10:53:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PvE serverlarda durum nasıl olacak acaba.Biz 2-3 arkadaş PvE serverda oynayacağız sanırım bu sefer.Umarım bomboş olmaz.

• Juvixted kullanıcısına yanıt

PVE ler şuan olmasada muhtemelen 2 ay içinde bomboş kalıcak.

Alliance oynicaksaniz dreadnought a bekleriz

• Dreadnought kalabalık olacağı kesin fakat Discord'u rezalet toxic ya ne bileyim

Diğer PvP serverlarda mı başlasam diyorum kararsız kaldım açıkçası.

• Bu gece Heyecan basliyor

• Dreadnaught ta oynayan horde varmı nickim samsame battle tagim Samsame#21797

• Nasıl gidiyor oyun?

Kaç oldu leveller?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 20 Kasım 2021; 16:9:16 >
  • fena degil cok sıra yok server oranı cok iyi dreadnaught için keyifler yerinde.

• merak ettiğim bazı şeyler var biri cevaplarsa sevinirim.

1- şimdi classic 2 ye mi ayrıldı mastery veya düz diye?

2- ayrıldıysa mastery sezon bitince bu karakterler yok mu olacak?

• Hellmonger kullanıcısına yanıt

12 aylık sezon bitince direk classic era serverlarina ücretsiz migrate açılacak.

• Ben Nelf Hunter'ımı 32 ledim fakat çok sık oynamadan yavaş yavaş kasıyorum.

• Server baya keyifli player sayısı güzel sıra yok.

• SOM da Bg ler ne durumda? Ally-horde kazanma oranı nedir? Hangi tarafta daha çabuk geliyor bg sırası?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • zodd kullanıcısına yanıt

selam dostum discort linki nedir bende başlıyorum som a da

• Kardeşimle birlikte SOM'a ally olarak dönmek istiyoruz. Dreadnaught sunucusunda başladık hatta. Burada guildmiz var mı?

• Zbartan0 kullanıcısına yanıt

türk guildi yok ama bir tane officerı türk olan ve içinde birkaç türkün bulunduğu bir guild var boaters

• Şuan guild aktif mi arkadaşlar? bir de Classicte xp boost duruyor mu hala ( yani bu mastery season denen şey aktif mi ? )

• Jiraiya kullanıcısına yanıt

XP boost duruyor hatta %40dan %100e çıkarıldı. Artık çok daha çabuk 60 level olabilirsiniz. Ben hardcore oynadığım için hala 1 tane 60 lvl kasamadım 4 ayda ama vazgeçemiyorum :D

• Herkese iyi günler. SoM Dreadnaught serverında alliance tarafında kastıgım goldu satıyorum. ilgilenen olursa pm atabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uçanteneke888 -- 28 Şubat 2022; 16:53:22 >
  • metamania kullanıcısına yanıt

Hocam çok teşekkürler. Acı çekmeden biraz girip Classic tadı çıkarabilirim o zaman. Türkler hangi servarda aktif biliyor musunuz veya bilgisi olan var mı? Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.