Şimdi Ara

## DonanımHaber Sıcaklardan Şikayetçiler Grubu ## 28 kişiye ulaştık ## GÜNCEL 2012-2016 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
3.136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaz benide. Gaziantepli ve sıcaktan yatamayan üyelerden olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: StereoLove

Yaz benide. Gaziantepli ve sıcaktan yatamayan üyelerden olarak

Ekledim
  • upupupup
  • İstanbul / Kadikoy - Yandim allah bu nasil bir nem oranidir ya.Yaz hocam.Ankara kisini ozledim valla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KTASCi -- 28 Temmuz 2012; 3:36:00 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klimanız yokmu fakirler
  • Yaz yaz. Don atlet yatıyorum, cam açık fayda etmiyor. Eskiden yatılmayacak kadar sıcak olmuyordu bizim buralar, bu sene bir acayip..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serpico.

Yaz yaz. Don atlet yatıyorum, cam açık fayda etmiyor. Eskiden yatılmayacak kadar sıcak olmuyordu bizim buralar, bu sene bir acayip..

Ekledm
  • yaz edremitten nem %99 gördü
  • Ekle. Sıcaktan gündüz değil akşam dışarı çıkıyorum hep. Gündüz evde de zor duruluyor. En güzel hava Eylül ve Mart'taki 12-13 derece kapalı havadır. Mis gibi mis. Giy kapüşonluyu, gez rahat rahat. Yazın klimalı yerdeymiş gibi rahatsın bütün gün.

Soğuk candır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Voxville -- 28 Temmuz 2012; 4:45:31 >
  • Eklendiniz beyler
  •  ## DonanımHaber Sıcaklardan Şikayetçiler Grubu ## 28 kişiye ulaştık ## GÜNCEL 2012-2016
  • quote:

Orijinalden alıntı: Le7els

## DonanımHaber Sıcaklardan Şikayetçiler Grubu ## 28 kişiye ulaştık ## GÜNCEL 2012-2016

biz yanıyoz sen su resmi koyuyon
  • yaz dostum.
    Samsundayım yok böyle bi olay. Nem çok feci çok
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuranCan.

yaz dostum.
    Samsundayım yok böyle bi olay. Nem çok feci çok

Ekledm
  • Upupupu
  • el insaf lan

45 derecede güneşin altında günde 4 saat duruyoruz kürt gibi kapkara olduk sizde keydinizden şikayetçisiniz
  • Yaz Dostum İstanbuldayım duvarların arasında eriyip gidicem Sıcak Tatilde güzel
  • Ekledim
  • yıkarı
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.