Şimdi Ara

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
151
Cevap
31
Favori
15.806
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: **engineer09**

Peki hocam bende başka bi soru sorayım;

Rötuş boyasını pasta işleminden önce mi yapmak daha sağlıklı olur sonra mı? Yakın zamanda gelmeyi planlıyorum, rötuşluk yerler var arabada. Pastadan önce yapılırsa rötuş boyasını kaldırır mı? Ona göre rötuşu işlemden sonraya bırakabilirim.

Paatadan sonra yapmak daha iyi olur

Pastdan önce yapılırsa rutüş boyası kalkabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul da olsaydı keşke.
  • rez konu tutar yamuk çıkmazsa düşünebiliriz.
  • Rez

• Arkadaşlar ben bugün levent beyin dükkanına gidip, aracıma boya koruma yaptırdım. Aracımın önceki ve sonraki hallerini akşam evden yükleyeceğim. İlk izlenimlerim son derece olumlu, aracım pırıl pırıl yanıyor. LEvent beyde son derece misafirperver ve işini çok iyi bilen bir kişi olduğunu söyleyebilirim. Ben yapılan işten son derece memnunum.
  • Bir ayağımız ANKARA da, gelince bakalım inşallah.

• Arkadaşlar akşam eve gelince yazacağımı söylemiştim. Benim ilk dikkat ettiğim şey levent bey son derece sıcakkanlı birisi bizi çok güzel ağırladı. Ben sonuçtan gayet memnunum, Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Aracın Eski resimleri;

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TL
    DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLDONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

İstanbul da olsaydı keşke.

Merhaba

Ankaraya inş yolunuz düşerse bekleriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: hitaf73

Arkadaşlar akşam eve gelince yazacağımı söylemiştim. Benim ilk dikkat ettiğim şey levent bey son derece sıcakkanlı birisi bizi çok güzel ağırladı. Ben sonuçtan gayet memnunum, Kendisine buradan teşekkür ediyorum. Aracın Eski resimleri;

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TL
    DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLDONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TL

Sizi tanıdığıma çok memnun oldum artık dükkan sizin herzaman bekleriz ticaret önemli değil çayımızı içmeyede bekleriz dost kazanmak para kazanmakdan daha güzel..

• quote:

Orijinalden alıntı: htepeli

Bir ayağımız ANKARA da, gelince bakalım inşallah.

Merhabalar

Ankara geldiğiniz zaman mutlaka bekliyoruz ozaman

İyi akşamlar

• Aracın Yeni resimleri;

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLDONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLDONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLDONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLDONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLDONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Or_By

rez konu tutar yamuk çıkmazsa düşünebiliriz.

Merhaba

Buyrun gelin bi cayımızı için tanışalım sonra ticaret yaparız inş.

• Bana acayip yakinsiniz. Osmanli ismerkezinin oradayim. Bu civarda bu isleri yapan cok yer var ama durust, isini duzgun yapan yerleri bulmak zor. Cok kaziklandik...

Vakit bulursam bir cayinizi icmeye gelirim.

Hayirli olsun, bol kazaclariniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: shakircan

Bana acayip yakinsiniz. Osmanli ismerkezinin oradayim. Bu civarda bu isleri yapan cok yer var ama durust, isini duzgun yapan yerleri bulmak zor. Cok kaziklandik...

Vakit bulursam bir cayinizi icmeye gelirim.

Hayirli olsun, bol kazaclariniz olsun.

Merhaba

Tabiki herzaman bekleriz elimizden geldiği kadar yardımcı oluruz

İyi akşamlar

• Geçtiğimiz ekim ayında bu firmanın letgo üzerinde 99tl pasta cila diye ilanını gördüm. Arayıp randevu almak istedim. Ancak arabasına göre fiyat değişir dediler. Hackback araç için 150tl fiyat çektiler.

Şimdi burada konuyu görünce aklıma geldi. Aramadan gitmeyin sonra kazıklanma gibi bir durum olmasın. Klasik müşteri çekmek için düşük fiyat söylemet taktiği yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonidas26 -- 10 Ocak 2018; 22:37:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

Geçtiğimiz ekim ayında bu firmanın letgo üzerinde 99tl pasta cila diye ilanını gördüm. Arayıp randevu almak istedim. Ancak arabasına göre fiyat değişir dediler. Hackback araç için 150tl fiyat çektiler.

Şimdi burada konuyu görünce aklıma geldi. Aramadan gitmeyin sonra kazıklanma gibi bir durum olmasın. Klasik müşteri çekmek için düşük fiyat söylemet taktiği yapıyorlar

• leventaslantuning kullanıcısına yanıt
    Levent bey kum beji rengi Hyundai TUCSON aracım var. Buna boya koruma yaptırmak istiyorum. Ne zaman gelebilirim ? İşlem ne kadar sürüyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

Geçtiğimiz ekim ayında bu firmanın letgo üzerinde 99tl pasta cila diye ilanını gördüm. Arayıp randevu almak istedim. Ancak arabasına göre fiyat değişir dediler. Hackback araç için 150tl fiyat çektiler.

Araca göre fiyat illakş degişecek binek araç yerine

Jeep yada van kasa araçlar aynı olmaz

Kimseyi kazıklamak gibi bir maksadımız yok sizde kazıklanmamışsını..

bugun gelip araç yaptıran müşerimiz referansımızdır

İyi geceler

• Pazar günü çalışıyor musunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: rehberr

Levent bey kum beji rengi Hyundai TUCSON aracım var. Buna boya koruma yaptırmak istiyorum. Ne zaman gelebilirim ? İşlem ne kadar sürüyor?

Merhabalar

Aracınız jeep tipi araç olduğu için fiyatlarımızda 50 tl fark vardır yanlış anlaşılmak istemeyiz fiyatlarımız sadece binek araçlar için geçerlidir dilerseniz telefonla randevu alabilirsiniz 05422336313

İyi geceler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.