Şimdi Ara

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
31
Favori
15.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çevrenizde oyalanabileceğimiz sosyal/kültürel bir mekan var mı acaba? Teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cordor

Çevrenizde oyalanabileceğimiz sosyal/kültürel bir mekan var mı acaba? Teşekkürler.

Merhabalar. Yakınımızda 2 adet avm bulunuyor. İsterseniz çayımız-kahvemiz var. Burada bekleyip aracınıza yapılan işlemi inceleyebilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyo günler kullandığınız ürün nedir yaziyorsa goremedim. Birde İstanbul'da subeniz var mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: bilgehann_123

Oyo günler kullandığınız ürün nedir yaziyorsa goremedim. Birde İstanbul'da subeniz var mi ?

Merhabalar. Ürünümüz MENZERNA’dır. Silikonduz bir pastadır. Malesef tek şubemiz bulunuyor

• ayın sonuna doğru gelebiliriz pasta cila için

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: atarli ergen

ayın sonuna doğru gelebiliriz pasta cila için

Merhaba

Tabiki herzaman bekleriz misafirimiz olun iyi akşamlar..

• öncelikle hayırlı olsun. kaput çamurluk koruma filmi falanda çekiyor musunuz acaba? evetse fiyatları ne kadardır?
  • Pasta cila sonrası satarken araç boyalı çıkıyorr mu? Hiç yaptırmadım pasta cila daha önce

• quote:

Orijinalden alıntı: anıl72

öncelikle hayırlı olsun. kaput çamurluk koruma filmi falanda çekiyor musunuz acaba? evetse fiyatları ne kadardır?

Merhaba

Evet kaput çamurluk filmi uygulaması yapıyoruz..

Kaput:200 tl

Çamurluklar:200 tl

Yaptıgımız işlem sonrası 3 yıl garantisi vardır.

• quote:

Orijinalden alıntı: teote

Pasta cila sonrası satarken araç boyalı çıkıyorr mu? Hiç yaptırmadım pasta cila daha önce

Merhaba

Aracınızda boya varsa yine boyalı oldugu yerler belli olur

Eger aracınızda hiç boya yoksa hiç birşey olmaz

Yapılam işlem aracınızın boyasını ilk günki haline getiri ve aracınızın boyasını koruma altına alır buyrun gelin aracınıza ücretsiz demo yapalım aradaki farkı cok net anlarsınız

İyi geceler..

• Pazar acık mısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: leventaslantuning

quote:

Oyo günler kullandığınız ürün nedir yaziyorsa goremedim. Birde İstanbul'da subeniz var mi ?

Merhabalar. Ürünümüz MENZERNA’dır. Silikonduz bir pastadır. Malesef tek şubemiz bulunuyor

15 liraya cila atan merdiven altı yerler bile Meguairs kullandığını iddia ederken Menzerna kullandığınızı söylemenizi takdir ettim.

Bilmeyenler için çok iyi bir marka olduğunu da eklemek isterim.

İyi çalışmalar.
  • leventaslantuning kullanıcısına yanıt
    Aracım boyalı, kaput tavan bve arkası harıc. Yarın satarken testte oop tavanda boyalıymış denebilir mi onu sormuştum. Tabiki uğrayıp bir kahvenizi içemek isterim. Hafta sonu musait oluyorum genelde. Anteras civarında mı yeriniz? Yoksa altınpark civarı moı?

• leventaslantuning kullanıcısına yanıt
    üstad merhaba,

ben de buradaki samimi ilanınız üzerine gelip aracıma pasta cila uygulaması yaptırmak isterim..

rötuş boyası da yapıyor musunuz? aracın arka tampon kenarında 3-4 cm lik ince bir kısmında darbe sonucu boya dökülmesi var.. bir de tabi ön tamponda milimlik taş izleri..

saygılar..
  • Seramik koruma hakkında fikirleriniz nedir

Hayırlı işler dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

quote:

Orijinalden alıntı: leventaslantuning

quote:

15 liraya cila atan merdiven altı yerler bile Meguairs kullandığını iddia ederken Menzerna kullandığınızı söylemenizi takdir ettim.

Bilmeyenler için çok iyi bir marka olduğunu da eklemek isterim.

İyi çalışmalar.

Merhaba

Çok teşekkür ederiz. Sizi misafir etmek isteriz

İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: teote

Aracım boyalı, kaput tavan bve arkası harıc. Yarın satarken testte oop tavanda boyalıymış denebilir mi onu sormuştum. Tabiki uğrayıp bir kahvenizi içemek isterim. Hafta sonu musait oluyorum genelde. Anteras civarında mı yeriniz? Yoksa altınpark civarı moı?

Aracınızda bel altı boya olan yerler pasta cila uygulaması sonunda teste sokarsanız boya yine gözükür dilerseniz yerimize uğrayın aracınızı görelim.yada telefonla yardımcı olalım 05422336313 antarese yakınız

• quote:

Orijinalden alıntı: turizmpsikoloğu

üstad merhaba,

ben de buradaki samimi ilanınız üzerine gelip aracıma pasta cila uygulaması yaptırmak isterim..

rötuş boyası da yapıyor musunuz? aracın arka tampon kenarında 3-4 cm lik ince bir kısmında darbe sonucu boya dökülmesi var.. bir de tabi ön tamponda milimlik taş izleri..

saygılar..

Merhaba

Aracınızın rütüş boyası elinizde varsa tabiki yaparız

Bizde rütuş boyası malesef yok iyi günler dileriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: helluri

Seramik koruma hakkında fikirleriniz nedir

Hayırlı işler dilerim

Merhaba

Sanırım telefonla sizinle görüştük

İyi günler..

• Merhaba

Hayırlı olsun öncelikle. Yalnız ricam bu boya koruma kampanyasına ek hediye olarak far parlatma isteriz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.