Şimdi Ara

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
152
Cevap
31
Favori
15.801
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muto1985

Pazar günü çalışıyor musunuz

Merhabalar

Evet pazar günü açıgız gelmenden önce randevu alırsanız siZi bekletmeden alabiliriz

İyi geceler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

Geçtiğimiz ekim ayında bu firmanın letgo üzerinde 99tl pasta cila diye ilanını gördüm. Arayıp randevu almak istedim. Ancak arabasına göre fiyat değişir dediler. Hackback araç için 150tl fiyat çektiler.

Şimdi burada konuyu görünce aklıma geldi. Aramadan gitmeyin sonra kazıklanma gibi bir durum olmasın. Klasik müşteri çekmek için düşük fiyat söylemet taktiği yapıyorlar

Hacbek araç için fiyat değişikli olamaz bi yanlış anlaşılma vardır kesnlikle

• benım yaşadıgım yerdı
    ama şuan baya uzaktayım 15 tatılde etlıkte olacam 2 aracımı yaptıralım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Istanbulda oturuyorum fiyatlari gorunce takdir ettim.Kullandigi urunu duyunca da hayret ettim.MENZERNA cok kaliteli bi üründür defalarca kullandim cizik alma konusunda mukemmel diyebilirim..Yakin arkadasim bile olsa sana 100 lira vereyimde pasta cila yap dese ciddi anlamda yapmam.Bilmeyenler icin cok yorucu bi iştir.Polisaj makinasi olunca iş kolay gözüküyor ama malesef öyle degil..

Istanbulda subeniz varsa ayni fiyatlardan bir cok musteri getirebilirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: VioLee

Istanbulda oturuyorum fiyatlari gorunce takdir ettim.Kullandigi urunu duyunca da hayret ettim.MENZERNA cok kaliteli bi üründür defalarca kullandim cizik alma konusunda mukemmel diyebilirim..Yakin arkadasim bile olsa sana 100 lira vereyimde pasta cila yap dese ciddi anlamda yapmam.Bilmeyenler icin cok yorucu bi iştir.Polisaj makinasi olunca iş kolay gözüküyor ama malesef öyle degil..

Istanbulda subeniz varsa ayni fiyatlardan bir cok musteri getirebilirim..

Merhabalar

Malesef sadece ankarada yerimiz var ilginiz için çok tşkr ederiz.

İyi geceler

• quote:

Orijinalden alıntı: Mnr980

benım yaşadıgım yerdı
    ama şuan baya uzaktayım 15 tatılde etlıkte olacam 2 aracımı yaptıralım

Merhabalar

Ankaraya geldiğiniz zaman buyrun elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım

İyi geceler

• şimdi aksini iddia edenler elbette olacaktır ama yılların tecrübesiyle birlikte pasta-cila konusunda size verebileceğim tek tavsiye mayıs ayından önce uygulama yaptırmayın . yağmur ve kar cilanın özelliğini kaybettirip uygulamanın ömrünü kısaltır . kışın yapılan pasta cilaya alternatif yapılabilecek tek işlem yaz başında yeniden pasta cila yaptırmaktır . ama senede 200 lira pasta cila masrafı bana koymaz derseniz yaz kış cillop gibi arabayla gezersiniz , yok hem ekonomim bozulmasın hem arabam temiz kalsın derseniz 100 lira verip mayısta yaptırın .
  • Ben aracımı yaptırmaya geldim gayet güzel karşılandım araç ne olacak nasıl olacak merak ediyorum

• Uygulamada kaputun bir kısmına attı ustamız diğer kısmı duruyor

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TL

• Sanayide tanıdığım bir kaporta boya ustası Polisajın verniği kaldırdığını ve halk arasında güneş yanığı adı verilen boya kalkmalarına neden olduğunu söylemişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: A380

Sanayide tanıdığım bir kaporta boya ustası Polisajın verniği kaldırdığını ve halk arasında güneş yanığı adı verilen boya kalkmalarına neden olduğunu söylemişti.

Ustamıza saygılar 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: A380

Sanayide tanıdığım bir kaporta boya ustası Polisajın verniği kaldırdığını ve halk arasında güneş yanığı adı verilen boya kalkmalarına neden olduğunu söylemişti.

Pasta dedigimiz sey zaten vernigin cok ince bir tabaka halinde alinmasidir.bu sayede yerlesmis kirler de kalkip puruzsuz yuzey olustugu icin guzel bir gorunum elde ediliyor.bir boyaya bana gore en erken 2 3 yilda bir pasta yapilmali ozellikle de kalin pasta.ince pasta yerine de kil uygulamasi daha mantikli.bunlar yapilmadan iyice temizlenip sadece cila ile de kisa vadede guzel goruntu elde edilebilir ama etkisi birkac hafta surecektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aracım bitmiştir arkadaşlar ustamızın eline sağlık çok güzel işçiliği var detaylı bi şekilde işlemini gerçekleştirdi arabam gayet güzel bir şekilde parladı daha iyi bir görünüme kavuştu

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TL

• quote:

Orijinalden alıntı: Brk_seat

Aracım bitmiştir arkadaşlar ustamızın eline sağlık çok güzel işçiliği var detaylı bi şekilde işlemini gerçekleştirdi arabam gayet güzel bir şekilde parladı daha iyi bir görünüme kavuştu

Merhabalar

Burak bey herzaman bekleriz hayırlı olsun iyi günlerde kullanın

• Nissan qashqai boya koruma uygulamamız

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TL[

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLs

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLi

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLm

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLa

DONANIMHABER ÖZEL - ANKARA PASTA CİLA KAMPANYASI - PASTA CİLA 99TL - PASTA CİLA BOYA KORUMA 139TLge]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2568192/8739181c-8f91-406e-934c-9a76be90c182.jpeg[/simage]

• Merhabalar,
    99 liralık pasta cila kampanyasında ki fiyat sadece binek araçlar için mi geçerli Vw caddy içinde geçerli fiyat mı?
  • Rez

• leonidas26 kullanıcısına yanıt
    Letgodan sordum. Araca göre değişir deyince aradım. Hackback astra dedim 150tl dediniz. İnkar etmenize gerek yok.

Foruma reklam için 08.01.2018 de üye olmuşsunuz. Sadece kendi konunuza mesaj atmışsınız.

Herşey açık. Ne olduysa onu söylüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: leonidas26

Letgodan sordum. Araca göre değişir deyince aradım. Hackback astra dedim 150tl dediniz. İnkar etmenize gerek yok.

Foruma reklam için 08.01.2018 de üye olmuşsunuz. Sadece kendi konunuza mesaj atmışsınız.

Herşey açık. Ne olduysa onu söylüyorum.

Bakın ne yazdıgımı iyi okuyun kullanılan ürüne göre değişir demişiz evet yalan degil kampanya ürünü dışında farklı ürün isterseniz tabiki değişir..kampanya ürünü neyse o eğer farklı ürün isterseniz yine fiyat değişir net ... bence siz bunu anlamamışsınız iyi geceler

• Seramik kaplama da yapıyor musunuz?

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.