Şimdi Ara

DonanımHaber Hukukçular Platformu [ 59 Kişi... ] (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
24
Favori
58.912
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: BadBoy40

quote:

Orijinalden alıntı: Sudolfin

Hocam uludağ hukuk merkezde değil gemlikte. Bunun yanında 2007 yılında eğitime başlamış ve kadrosunda 2 prof - 4 doç - 15 yardoç gözüküyor şu an. Selçuk daha başarılı duruyor. Bilemiyorum selçuk çok mantıklı geliyor bana.

bızım bıze rehber olcak cok ıyı bılen bırıne ıhtıyacımız var döküntü en kısa zmanda ceavplar ıns aynı durumdayız senınle galıba pbg puan sıralama kaç

Selçuk tavsiye ederim.
  • döküntü D kullanıcısına yanıt
    24710 geldi abi :( nereyi tavsiye edersin bu sıralamaya ?
  • TÜRK HUKUK SİTESİNE KAYITLI BİRİLERİ ARANIYOR REFERANS KODU LAZIM ACİLL
  • quote:

TÜRK HUKUK SİTESİNE KAYITLI BİRİLERİ ARANIYOR REFERANS KODU LAZIM ACİLL

25928-113b6
  • döküntü D kullanıcısına yanıt
    daha önce buldum ama yinede çok saol abi
  • quote:

Orijinalden alıntı: döküntü

quote:

25928-113b6

Hocam iyi günler.http://aday.kemerburgaz.edu.tr/fakulte-ve-programlar/hukuk-fakultesi/cift-diplomali-turk-alman-hukuk-lisans-programi-/sikca-sorulan-sorular#faq-4 şu sistem hakkında bilginiz var mı ?

• Genel hukuk bilgisinden anlayan biri bi mesaj atabilirmii acill
  • quote:

quote:

25928-113b6

Hocam sanırım isminizi gördüm. Hayırlı olsun. Hoşgeldiniz tekrar sühf'ye. Ben de sizin önerilerinizle bu sene geçtim sühf'ye üçüncü sınıf olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 19 Ocak 2017; 13:28:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

25928-113b6

Hocam sanırım isminizi gördüm. Hayırlı olsun. Hoşgeldiniz tekrar sühf'ye. Ben de sizin önerilerinizle bu sene geçtim sühf'ye üçüncü sınıf olarak.

Nezaketiniz için teşekkür ederim. Çarşamba günü okulda olurum pm atarsanız bir yemek ısmarlayabilirim sanki :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

25928-113b6

Nezaketiniz için teşekkür ederim. Çarşamba günü okulda olurum pm atarsanız bir yemek ısmarlayabilirim sanki :)

Çok sağolun hocam. Çarşamba sınavdan hemen sonraya bilet almıştım. Ancak döndükten sonra görüşmek isterim

• Turk hukuk sitesi için pmden referans kodu rica edebilirmiyim ? Trafik kazası hakkında bir sorum var %75 kusurlu olan arkadaş benden şikayetçi olmuş rapor almış..

• Silinsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elano68 -- 30 Mayıs 2017; 18:55:10 >
  • İyi akşamlar abiler, ablalar, arkadaşlar. Bugün malum olunduğu üzre LYS sonuçları açıklandı. 8 bin gibi bir sıralamam var ve hukuk istiyorum. Ankara hukuk istiyordum ama geçen yıl 4900 ile kapatmış, yine de yazacağım. İstanbul hukuk da biraz zor gibi lakin Marmara hukuk geliyor. Fakat ben de İstanbul'dan korkuyorum açıkçası maddi açılardan dolayı. Onun dışında bu sıralamaya önerebileceğiniz neresidir. Bir de Ankara Hukuk'un ikinci öğretimi yok mu?

• sevgili hukuçu abilerim ablalarım size önemli bir sorum var.
    DR bana sipariş etmediğim halde bdeva kitap göndermiş ben bu kitapları geri iade etmezsem bana sorun çıkartır mı?
  • Bu grup ölmüş sanırım var mı hala yaşayan hukukçu? Avukat olarak çalışan? İşlerim oluyor yabancıyla uğraşmayalım forumdaşlara katkımız olsun PM den ulaşabilirse sevinirim.

• Kassady kullanıcısına yanıt

en az 4 sene sabredin lütfen fakülteyi yeni kazandım 

• Beni de ekleyin bakalım.

Avukatlik101 podcastimize de avukat, öğrenci ve stajyer avukat arkadaşları bekleriz:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • alpertfn A kullanıcısına yanıt
    Hocam siz mezun oldunuz mu yoksa hala okuyor musunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar selamlar. Ben istanbuldayım açıkcası kendime güvenilir bir avukat arıyorum daha çok emlak ile ilgili kiracılarla yaşadığım sorunlarda ve iş hukuku alanında destek alabileceğim uzun süreli çalışabileceğim avukat arıyorum. Acaba önerebileceğiniz referans olabileceğiniz kimse var mıdır?

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.