Şimdi Ara

DonanımHaber Hukukçular Platformu [ 59 Kişi... ] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
822
Cevap
24
Favori
58.916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nickbaron

Elbette hocam konyada misiniz ?

Karatay üniversitesinde araştırma görevlisiyim, Selçuk'ta da öğrenci.
  • döküntü D kullanıcısına yanıt
    Uuu çok güzel muhakkak haber veririm karatay selcuga göre nasıl hukuk olarak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickbaron

Uuu çok güzel muhakkak haber veririm karatay selcuga göre nasıl hukuk olarak

Selçuk en iyi 3lüden biri. Biz de Selçuk çıkışlıyız, Karatay'ın eğitimi birçok vakıf üniversitesine göre hem kaliteli hem de ucuz. Ama Selçuk'un yeri ayrı.
  • hukukcular size sorum allah askına yardım edin yarın baslıyor ve hala olmadı

ehliyet kursumu iptal edemiyorum ön kayıt dediler ve link teki belgenin ilk sayfasını imazladım bide kimlik fotokopisi bıraktım sonra fotograf dier belgeler vb olmamasına ragmen kayıt etmişler ve sildiremiyorum tüketici haklarına gitsem haklı bulunur muyum

http://www.dosya.tc/server34/bHUU1b/26022941_mtsk_ek1.pdf.html
  • xxx321123 X kullanıcısına yanıt
    Daha 100 kişiye de sorsan sonuç değişmeyecek.

İmzaladığın belge senin otomatik olarak borçlanmana sebeptir.Ayrıca burada mağdur olan taraf sen değil , kurumdur.nereye gidersen git haksız çıkacak olan sensin.

O yüzden git kurumla anlaşmaya bak , başka türlü bir şey elde edemezsin...
  • Ben de marmara hukuk kazanarak aranıza katıldım :)
  • bende hukuk okumayı çok istiyorum 12 ye geçtim ama yakkınlarım ablam kuzenlerim vs vs. hep bana artık hukuk bitti her yerde hukuk fakültesi açıldı ankarayı marmarayı bitiren bile artık torpilin olmazsa işsiz kalıyor dediler istediğim ve sevdiğim tek bölüm ama bu fikirler aklımı çeliyor lütfen yardım edin işin aslı bu mudur kısaca işsiz kalırsın diyorlar yardımlarınızı bekliyorum.
  • selkaya5858 kullanıcısına yanıt
    Peki hukuk bitti diyenler hangi bölümü öneriyorlar ?
  • ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 22 Mart 2016; 19:02:35 >
  • Güncel Hukuk bu dergi işine yarar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -burak

Güncel Hukuk bu dergi işine yarar.
    ##.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 22 Mart 2016; 19:02:40 >
  • Normal karşılamak lazım bunlar olmazsa olmaz
    Mesleki ingilizce içinse kursa gitmek çok gerekli değil diye biliyorum terminolojiye hakim olmak önemli bu da kelime çalışmaktan geçer.
  • Bu sene erciyes hukukla aranıza katıldım.........

• Şimdi ders kayıt yapmam gerekiyor... Iki tane seçmeli Ders var birisi BİLGİSAYAR VE KLAVYE KULLANIMI diğeri MANTIK sizce hangisini seçmeliyim yardımcı olursanız sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartal0001903 -- 8 Eylül 2014; 12:59:32 >
  • Hukuk kazandik. Bizi de ekleyin

• Yeni gelenlere hayırlı olması dileğiyle.
  • ikinci sınıf öğrencisiyim seçmeli derslerden criminology yada europian union law bu ikisinden hangisini almam gerekiyor sizce izmir ekonomi
  • E ben de geleyim o zaman

• Şu soruların cevaplarını bulabilir mi biri?

• hukuk okurken bir yandan mimarlıktan çap yapsam ölür müyüm?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.