Şimdi Ara

Donanımhaber’e Özel TurkNet Kampanyası: İlk 100 Kişiye 1 Ay Bedava İnternet (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
236
Cevap
1
Favori
7.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Valla kafamı karıştırdınız. Ttnet taahütüm bitiyor buraya geçmeyi düşünüyordum ama gördüğüm kadarıyla müşteri hizmeti sıfır görünüyor üstüne ping var diyenler varki başıma gelmesinden en korktuğum olay.

Ttnet 13mbps adsl veriyor ping 6-7ms daha da bişey vermiyor üstüne 90tl ödüyoruz. Türknet sitesinden baktım 35mbps e kadar veririz diyor inanayım mı bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turknet böyle hız versin geçerim
  • Perturbator kullanıcısına yanıt
    turknet'de ping var ben oyuzden iptal edim superoline aldım
    vds sanal bilgsayar aldım orada 2000MBps internet oyunlarda ping yok
  • Çok yakında tüketici hakları sonucum çıkacak. İnsanları o kadar mağdur eden bir firma ki.

1 ay boyunca deneyin, memnun kalmazsanız fatura ödemeyin dediniz. 1 hafta kullanmadım. Kapattırmak için mail attım. Kapatılmıştır demenize rağmen kapatmadınız. Bu sırada ttnet e başvurdum ve açıldı. Arka planda kapalı bildiğim ancak açık olan hat için 2. ayın faturasıda çıktıktan sonra fatura gönderdiniz.

Bu sırada telefonla tarafınıza da ulaşım kapatıldı. Destek talebi yazdım bir kaç güne cevap verdiniz. Bir daha yazdım yine aynı.

Faturaları ödedim ve tüketici haklarına başvurdum. 6 ay oldu sonuç çıkmak üzere.

BÖYLE SORUNLAR YAŞATAN FİRMALARDAN UZAK DURUN. ASLA TAVSİYE ETMİYORUM.

TAAHHÜT ETTİKLERİ HATTI DA SAĞLAMIYORLAR, HİZMETİ DE SUNMUYORLAR. İLETİŞİM SADECE DESTEK TALEBİ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcrs -- 12 Ağustos 2018; 3:14:15 >
  • 6 ay neredeyse sorunsuz kullandık. Geçen ay bir anda internet gitti ve 1 aydır çözemediler sorunu. Sorun şurada deseler gidip yaptıracağim ama o kadar yazmama rağmen geri dönüş yok. Kimse bulaşmasın derim, sorunu çozmek için hiçbir çaba sarf edilmediğine eminim. Mail ya da oim üzerinden yazılanlara dönmüyorlar bile. Kimse başını yakmasın.

• 2 yıldır Turknetliyim ve çok memnunum.

75mb download, 2mb upload alıyordum. Uploadı 4mb yaptılar. Kendi kendilerine üstelik, ek birşey istemeden.

TTNet kullanıyorken iptal ettirmeden başvurdum. Cep numarası değiştirir gibi firma hızlıca değişti. Sıfırdan başvursaydım ttnetin port yok yalanına kalmış olabilirdim.

İnternette çok şikayet var. Çünkü sorun olan, hattı bağlanmayan rahatsızlığını anlatmaya forumlara koşuyor, her foruma ayrı ayrı yazıyor. Çok doğal böyle olması.

2 yıldır kullanıyorum ve memnunum. Bu sanırım 2 veya 3. memnuniyetimi anlattığım yazı.

Ülkemiz şartlarında taahhütsüz bu fiyata çok iyi hizmet.

Umarım Turknet kendi hattını artırır da herkes faydalanır.

• Turknet pahali bence akn li paket getirsin yada 65i 60a cekmeli

• -gg- kullanıcısına yanıt
    dolar kaç tl harberiniz yok herhal daha bütün firmalardan zam bekliyoruz (Evet internet DOLAR ile geliyor)
  • Turknet allah korusun bir daha asla asla asla beni verem ettirdi.

• Şahsen memnunum.
    Karşılaştığım sorunlar;
    1) İlk bağlantıda 2-3 gün boşa bekledim. Sebep Türk Telekom görevlilerinin internet bağlantısını yapmayıp sistemem yaptık diye girmelerinden.
    2) Bir ara 2-3 saatliğine internet gitti. Müşteri hizmetleri olmadığı için sistemden arıza kaydı bıraktık.
  • kütahyalı_ramazan kullanıcısına yanıt
    akn varken o kadar maliyetli olmaz yurtdışında döviz anlaşması var kur sabit fiyat ile alıyor ne zam gelecekmiş zaten verdikleri internet yurtdışında hayırına bedava veriyorlar adamlar bizim internet kaç bin kat fazlasını hız alıyorlar resim deki gibi hız verdiler mi turkiye'de şuan dunya'da uçuyor resmen internet hız gerçekdir

https://azure.microsoft.com/en-us/services/virtual-machines/

• TÜRKNET aman aman arkadaşlar müşteri hizmetleri bile yok İnternet koptu 1 ay yok. Bu forumdaki arkadaş bile mesajlara cevap vermedi o derece rezalet. Aman diyim uzak durun

• Turknet ilk zamanlar çok güzeldi ilgi alaka 2 yıl önce bağlatmistim ben şimdi arayıp muhatap bile bulamıyorsun neden ? Müşteriler yoğun e müşteri arttıkça temsilci sayısını da arttırın o zaman ? O kadar zor mu. Müşteri hizmetleri geri gelmeden türknet kullanmayacağım şu an 3 adreste internet im var 3ü de netspeed memnunum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şubat ayında kendilerinin abonesi oldum ve yaşadığım sıkıntılardan ötürü 25 günlük bir süreçte iptal ettirdim. İlk ay bedavaydı. Daha sonra benden kesilen tüm tutarları THH sayesinde geri aldım. Şuanda Ağustos ayındayız ve aboneleri olmamama rağmen kartımdan 30 TL çektiler. Hiçbir muhattap bulamıyorum. Şikayetvar a yazdım güya bir kayıt oluşturdular herhangi bir sonuç ve ya dönüş yok. Arıyorum bağlanamıyorum karşınıza katiyen bir muhattap çıkmıyor. DOnanımhaber yetkilisine yazdım cevap yok. Anlamadım gaspçı mısınız? O hiçbir işime yaramayacak 30 tl yi sizden alacağım. Banak aybettirdiğiniz vaktin ve paranın tazminni yasal hakkımı kullanıp alacağım.
  • Ayın 10una kadar ödeme yapmazsanız interneti kısıtlayacağız açma için ekstra 24 tl istenecek diye mail geldi. Bende kendimi ayın 10una ödeme yapmaya ayarladım. Sabah 11de internetimi kısıtlayıverdiler F:ASE:F:AES. Bir ikinci olay ayın 3ünde dondurma isteği göndermişim ay sonunda gönderememiştim, ki zaten ayın 3üne kadar internet hiç kullanılmadı. O ayında faturası geldi. 3 Gün için 30 günlük fatura gönderdiğiniz için teşekkürler hala kullanamıyorum zaten o interneti. Kolay gelsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcrs

Çok yakında tüketici hakları sonucum çıkacak. İnsanları o kadar mağdur eden bir firma ki.

1 ay boyunca deneyin, memnun kalmazsanız fatura ödemeyin dediniz. 1 hafta kullanmadım. Kapattırmak için mail attım. Kapatılmıştır demenize rağmen kapatmadınız. Bu sırada ttnet e başvurdum ve açıldı. Arka planda kapalı bildiğim ancak açık olan hat için 2. ayın faturasıda çıktıktan sonra fatura gönderdiniz.

Bu sırada telefonla tarafınıza da ulaşım kapatıldı. Destek talebi yazdım bir kaç güne cevap verdiniz. Bir daha yazdım yine aynı.

Faturaları ödedim ve tüketici haklarına başvurdum. 6 ay oldu sonuç çıkmak üzere.

BÖYLE SORUNLAR YAŞATAN FİRMALARDAN UZAK DURUN. ASLA TAVSİYE ETMİYORUM.

TAAHHÜT ETTİKLERİ HATTI DA SAĞLAMIYORLAR, HİZMETİ DE SUNMUYORLAR. İLETİŞİM SADECE DESTEK TALEBİ.

Aynen öyle almayın, aldırtmayın. Pişmanlık ötesidir turknet.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• bu ne
  • Türknet firmasına ulaşılamıyor buradan btk ya bu firma hakkında suç duyurusu yaptım incelenmeleri gerekiyor bunlar ne yapmaya çalışıyor hizmet vermeden fatura kesiyorlar bu resmen dolandırıcılık ilk başta tanıdığımız şirin ceo CEM BEY nerede arkadaş donanımhaberin yayınlarına çıktı müşterisi azken ortadaydı şimdi müşteri çoğalınca müşterileri sildiler donanımhaber duruma el atsın cem beye ulaşıp neden çözümsüz kaldıklarını anlatsın benim fatura ödeme talimatım var karttan bu adamlar iptal etmemişse kendi kendilerine çekerler bu paraları kim dur diyecek bu firmaya ?
  • Buradan yetkili arkadaş bana ulaşıp inceleme yapılacağını söylüyor inşallah düzeltirler yoksa bana mahkeme yolları gözükecek bu duruma düşersek buradan sorun yaşayan arkadaşlar için izlemeleri gereken yollar hakkında yardımcı olmak için ana konu açacağım.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.